Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Achilles Pięta

Niszczenie marzeń

Polecane posty

Wybuch na słońcu spowoduje, że na Ziemi znikną chmury. Nie będzie chmur-deszczu-tęczy-tęczowych jednorożców.

Chcę wygrać 1mln zł za wzorowe ukończenie sudoku z lokalnej gazety ,,Promyk".

Nigdy nie zostaniesz poetą! Musimy z przykrością stwierdzić, to trudne do przyjęcia.... sic..... RS16... Ty po prostu nie masz rąk, nigdy nie napiszesz powieści ani wiersza, nigdy go też nie wypowiesz bo powstał smuteczek przez brak rąk :c sadystyczne, ale no... przykro nam.

Chciałbym dożyć 80lat z moją obecną lubą i z moją kochaną 7 letnią suczką Nell, w drewnianym domku z kominkiem i chciałbym w tym wieku dalej nagrywać filmy na YT z moim ryjem :D

Ale odcieli ci kabel od internetu i nie mogłeś tego wytrzymać. Strzeliłeś sobie w głowę z liścia i zapomniałeś o wszystkich wspomnieniach, które dotyczyły czasu spędzonego przy komputerze.

Chciałbym być najinteligentniejszy. :)

Umowiles się z nimi na spotkanie. Wyszedles z domu trochę wcześniej żeby się nie spoznic. Napadł cię psychopata, który zaszły ci usta nitką.

Chciałbym polecieć do USA

Grasz mecz,który ma zdecydować czy awansujesz. Wygrywasz cały mecz, wbijasz pente. Jeszcze 1 min i zniszczylbys nexusa. Wybucha ci komputer

Zawsze chciałem upolować jakąś zwierzynę

Osiagnales poziom mistrzowski. Pojechales na olimpiadę. Podczas zamachu na piłeczkę uderzyles się q głowę tak mocno, że rozwaliles sobie czaszkę.

Chciałbym mieć ferrari ;D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować