Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Achilles Pięta

Niszczenie marzeń

Polecane posty

Buszując w internecie napotkałem się na grę polegającą na niszczeniu marzeń. W końcu nie jesteśmy tu tylko i wyłącznie dla zabawy prawda? Każdy użytkownik ma za zadanie zniszczyć (w dowcipny a nie chamski sposób!) marzenia swojego poprzednika, a następnie napisać jakie jest jego. Im ktoś wymyśli coś bardziej gnębiącego tym lepiej!

Odkąd skonczyłem 11 lat, może nawet troszeczkę mniej, zapragnałem mieć quada. Nigdy nie zapomnę tego momentu kiedy nad moRZem (poprawiam mega byka, w pierwszej wersji napisałem przez ''ż'', wstyd) wraz z rodzicami miałem okazji dosiąść takiej maszynki. Nie zdawałem sobie sprawy jak nierealne było moje marzenie (wraz z rodzicami mieszkałem w bloku) ale uparłem się, że chcę quada i już!

Dziś mam 24 lata i dalej czekam na quada... na pewno mój wyśniony quad się ziści nie?

"Może" nie istnieje, nie istnieje więc twój quad!

Moim odwiecznym marzeniem był lot w kosmos - nie ważne, czy komercyjne loty będą za 50 lat, czy za 20 - bardzo chciałbym znaleźć się tam nawet na kilka minut.

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Zupa jedynie obleje ci rękę. Mokry widelec wyślizgnie się z objęć i ugodzi cię w kolano. Tak skończy się twoje jedzenie zupy. Sory wielkie, szybciej się uszkodzisz, niż ją zjesz.

Moim marzeniem jest zdobycie wszystkich championów w League of Legends.

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Twoja wyobraźnia nigdy go nie wygeneruje. Brak tutaj czegoś ważnego. Może już masz wszystko?

Chciałbym mieć niezniszczalne marzenie!

Nie uda Ci się to, podczas gry i wykonywania trzeciego ostatecznego ruchu stado byków w niewyjaśniony sposób wbiegnie na sale i walka zostanie odwołana.

Moim marzeniem jest wyjechać na Antarktydę na przynajmniej tydzień :D

W tej części Kanada, do której miałbyś się udać językiem urzędowym jest Francuski, a tego języka nigdy się nie nauczysz.

Moim marzeniem jest mieć marzenia :).

Edi    0

W Polsce na niego nie zarobisz, chyba że nie będziesz jadł, pił... żył;)

Chciałbym zobaczyć, to co widzieli nieliczni... ziemię z międzynarodowej stacji kosmicznej. 

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Stacja została właśnie zestrzelona. Obcy nadchodzą!

Pragę przeczytać wszystkie książki w bibliotece.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować