Skocz do zawartości

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam,

Nadszedł czas gdy lewy przycisk myszy traci swoje możliwości, to spotkało moją mysz-Microsoft Optical Mouse 200. Dało się ją uratować poprzez zmianę w systemie przycisku do funkcji podstawowych, ale jak zapewne wiecie nie da się grać na prawym przycisku myszy(znaczy ja nie umiem xd). Dzisiaj sobie kupiłem mysz esperanza em102k za 25zl i taka jakas, po prostu nie pasuje mi.

Mógłby mi ktoś polecić jakąś myszke +800 dpi, nie musi mieć dodatkowych przycisków, podświetlenia.

Cena tak do 45 zł.

Edit: Poprawiony model myszy

Edytowano przez MrAeers

Za te pieniądze tylko A4Tech X7. Fajna, wygodna. Polecam wersję o wysokim profilu. Są bardziej płaskie jeszcze, ale to ani nie wygląda ani nic.

Jeśli mogłbyś dodać pare złotych więcej polecam ci A3Tech v8m (widzialem ceny tak od 65zł). Ja osobiście jej używam i jestem z niej zadowolony.

Odświeżam temat, ponieważ mam pytanko.

Czy mogę oddać mysz na gwarancje z powodem takim, że co kilka lub kilkadziesiąt kliknięć lewym przyciskiem myszy nie łapie mi kliku myszy?

Z tych tańszych myszy warto jest zainwestować w mysze Logitecha. Ten model jest na przykład bardzo popularny:

http://najtaniej.co/produkt/myszy/logitech-m185.html

W sklepach internetowych obecnie kupi się w cenie tańszej niż 50 zł a mysz jest porządnie wykonana. Ma bardzo mocną baterię oraz jest praktycznie nie do zdarcia ( sama mam obecnie i bateria wytrzymuje prawie rok - jeszcze nigdy nie miałam tak wytrzymałej myszki).

Z A4 Tech dobre opinie zbiera ten model:

http://najtaniej.co/produkt/myszy/a4-tech-g7-360n.html

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik