Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
SenS

Oc gpu

Polecane posty

Siema

Czy jak zamawiam w jakimś sklepie internetowym przykładowo na morele procesor to czy jest możliwość żeby mi go tam podkręcili czy nie ?

Napisano (edytowany)

Facet Ty nie jesteś zielony, Ty jesteś na poziomie ziarenka...

Wpisz sobie w Google na czym polega podkręcanie, jak to działa i jak się to robi.

Dopiero potem przyjdź na forum, nazwij temat poprawnie a potem pytaj.

Edytowano przez muniek777

Nie chcę być niemiły, ale nie musisz być magistrem inżynierem informatyki, aby przesunąć kilka suwaków (w przypadku UEFI) lub wklepać wartości (BIOS). Na YT znajdziesz pełno poradników, w internetach też można poczytać. Btw. - chcesz podkręcać w końcu procesor, czy kartę graficzną? Nazwa skrótowa procesora to CPU (Central Processing Unit), a karty graficznej - GPU (Graphics Processing Unit).

A jak myślisz w serwisie by to zrobili ?

Nie wiem, idź popytaj. Generalnie skleposerwisy nie lubią bawić się w podkręcanie z jednego prostego powodu - jak coś się schrzani z komputerem (bez względu na to co) to pierwsze co to klient przyjdzie do tego serwisu z pretensjami, że mu sprzęt przekręcili. Poza tym jest to zabawa dość czasochłonna, a jak wiadomo czas to pieniądz.

A jak myślisz w serwisie by to zrobili ?

Wszystko kwestia kasy.. nawet jak mie onie to po godzinach ktos napewno jak dobrze zapłacisz. .

Ja bym radził próbować samemu. Trudne to nie jest, ajak sie nauczysz to i ciekawe umiejetność i może będziesz mógł robić kolegom za $$.

Poszukaj na yt tutoriali, poczytaj fora tematyczne. Jak masz odblokowany procesor to jest to bardzo proste. Indziej jest trochę trudniejsze. Rób małe kroczki, sprawdzaj temperatury i stabilność.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik