Skocz do zawartości
PoProstuKuba

The Walking Dead Pytanie.

Polecane posty

Cześć, witam :)

Przejdę od razu do rzeczy. Chciałbym zacząć oglądać serial tdw. Nigdy nie oglądałem twd czy np. Gry o tron. Z tąd parę pytań.

Czy jest możliwość oglądania serialu na telefonie? ( po szkole grywam w cs i w nocy mam czas :P zresztą mogę się mylić ale twd leci na HBO czy innym takim, jednakże nie posiadam go napewno. Chodzi mi o apke z wszystkimi odcinkami lub może ktoś ma jakiś kanał gdzie wrzuca.

Gdzie mogę znaleźć wszystkie odcinki od pierwszego w wersji polskiej.

Ile obecnie jest sezonów i co ile wychodzą nowe odcinki

Pozdrawiam :D

Na stronie scs.pl(wpisz w google scs) sa wszystkie odc twd po polsku. Serial leci na kanale FOX. 5 sezon skonczyl sie jakies 2 miesiace temu. Lecial on w poniedzialki o 22. Nwm kiedy bedzie kolejny sezon i czy filmiki z tej strony bedzie sie dalo odtworzyc na telefonie

Dzięki wielkie za odpowiedź, posprawdzam sobie tą stronę :)

Edit. Nic z tego :( przy samym wpisaniu linku wyświetlają się artykuły o zamknięciu tego serwisu i kilku innych. Dokładnie 2 dni temu na wyborczej. Po wejściu na scs.pl wita nas napis The End ;) no nic szukam dalej

Edytowano przez PoProstuKuba

"Serwisy ekino.tv, iitv.info, scs.pl, filmmex.pl, streamo.tv, zalukaj.to, nonlimit.pl i hd3d.cc zniknęły z sieci. Policja zatrzymała cztery osoby, które zarabiały na nielegalnym udostępnianiu filmów i seriali." - propo napisu 

zostaje oglądać albo na bieżąco w telewizji albo na cda.pl

Edytowano przez Shevaral

"Serwisy ekino.tv, iitv.info, scs.pl, filmmex.pl, streamo.tv, zalukaj.to, nonlimit.pl i hd3d.cc zniknęły z sieci. Policja zatrzymała cztery osoby, które zarabiały na nielegalnym udostępnianiu filmów i seriali." - propo napisu [/size]

zostaje oglądać albo na bieżąco w telewizji albo na cda.pl

Albo torrenty, albo Netflix, albo Fox coś tam. Tylko, że to nie jest po polsku. Autor niech się uczy języków :kappa:

"Serwisy ekino.tv, iitv.info, scs.pl, filmmex.pl, streamo.tv, zalukaj.to, nonlimit.pl i hd3d.cc zniknęły z sieci. Policja zatrzymała cztery osoby, które zarabiały na nielegalnym udostępnianiu filmów i seriali." 

[...]

Podawałem tą informacje na SB.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się