Skocz do zawartości

Polecane posty

Może ludzie się zastanawiają na cholerę ci tak drogi monitor do PS4 :D Ani 120 Hz (a tym bardziej 144 Hz), ani rozdziałka wyższa jak 1920x1080 tu się nie przyda. Ode mnie dwa modele:

http://www.morele.net/monitor-lg-24mp55-24mp55hq-p-30-dni-bezplatnej-gwarancji-na-badpixele-621597/

http://www.morele.net/monitor-lg-24mp67vq-p-730193/

Jakoś specjalnie się nie różnią, ale ten drugi ma złącza DVI-D, HDMI i D-Sub, więc możesz mieć np. konsolę wpinaną na HDMI, a kompa na DVI. Ogólnie raczej nie ma sensu więcej wydawać.

Nie no, ja tylko podałem ile mam kasy a resztą mieliście się zająć Wy  ;)

Jakoś specjalnie się nie różnią, ale ten drugi ma złącza DVI-D, HDMI i D-Sub, więc możesz mieć np. konsolę wpinaną na HDMI, a kompa na DVI. Ogólnie raczej nie ma sensu więcej wydawać.

Nie mam komputera więc.. :D 

Chcę monitor który będzie służył wyłącznie do PS4. 

Nie mam komputera więc.. :D

Chcę monitor który będzie służył wyłącznie do PS4. 

Jak nie masz kompa to po co Ci monitor? Pod konsolę lepiej kupić TV przynajmniej będziesz miał dostęp do "SmartTV" i tych wszystkich bajerów za 2tyś to już wyrwiesz coś fajnego.

Napisano (edytowany)

Rok już działam na TV  :). Ale potrzebuje też mieć dostęp do PS4 w pokoju i chcę do tego tym razem jakiś dobry monitorek 

Edytowano przez DreamyDreams

To nie wiem czy jest sens kupowania monitora jak grasz na TV. Jaki to jest model TV? A i ewentualnie ilu calowy monitor Cię interesuje.

Teraz mam SONY Bravia ale to nie jest ważne. Potrzebuje monitora. Ilu calowego? W sumie to nie wiem, te wyżej są okej - 23.8 i jak nikt nie poda nic innego to wezmę pierwszą opcje Soldiera  :) 

Teraz mam SONY Bravia ale to nie jest ważne.

Chodziło mi tylko ile ma cali bo jak masz 50cali TV a przesiądziesz się na monitor 24cale to trochę wrażenia z grania spadną.

W sumie to każdy monitor ze złączem HDMI będzie pasował pod PS4 to od Ciebie będzie zależeć czy chcesz wydać cała sumę czy połowę możesz wziąć któryś z monitorów proponowanych przez Soldiera oda mają złącza HDMI matrycę IPS (dobre kolory, kąty widzenia).

To ja od siebie dam coś z wyższej półki LG 34UM65 powiesisz na ścianie i masz pełen wypas.

MTS, fajny screen, ale PS4 nie obsłuży odpowiedniej rozdzielczości, by to wyglądało jak trzeba, a 1080p wygląda kijowo jak jest rozciągnięte do proporcji 21:9. Glock potwierdzi :kappa:

To kijowo bez wsparcia to nie ma co się rzucać na monitor za 2tyś.

Jak autor szuka małego monitora na biurko to 24 będzie dobrym wyborem.

Ja od siebie mogę polecić takiego IIyama (posiadam)

http://www.morele.net/monitor-iiyama-x2483hsu-b1-593921/

Teoretycznie mniej żywe kolory niż na IPS (ale i tak bardzo dobre), za to sporo lepsza czerń przez co będzie lepiej w ciemnych grach.

Przy zamawianiu skorzystaj z kodu promocyjnego

T9OGH0Y1JK

To cena monitora spadnie o 5% (do prawie 750 złotych).

Napisano (edytowany)

Ja nadal czegoś nie potrafię zrozumieć - Czemu monitor a nie mały płaski telewizor?

Możesz w takim razie coś podrzucić ? Ale wydaje mi się jednak, że monitor wybiorę.

Chciałbym już jutro zamówić.

Edytowano przez DreamyDreams

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik