Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Max

Recenzje Blogowe

Polecane posty

Max    1

Zapraszam na mojego bloga gdzie znajdziecie recenzje książek fantasy. Niedawno założyłem bloga więc nie jestem za dobry ale z czasem i z waszymi wskazówkami możemy osiągnąć naprawdę dobre recenzje. Potrzebuje waszych komentarzy oraz obserwacji do motywacji oraz udoskonaleń bloga. Zapraszam także ciebie Rocku na mojego bloga :) Link: http://zzyciafantastycznychswiatow.blogspot.com/

Do zobaczenia.

Max    1

Blog jest ciekawy. Dobrze dobrana kolorystyka. Czyta się z ciekawością.

Czekam na opisy książek, których masz kilka w biblioteczce.

Dziękuje za dobre słowa :) Bardzo się cieszę że ci się podoba.

Pozdrawiam. 

Cóż weszłem na bloga i stwierdziłem że właściwie wszystko to przeczytałem, blog jest całkiem ok, ale wg mnie napisałeś za mało w recenzji narnii, jest to książka którą zna każdy, a na jej temat można by prowadzić wiele ciekawych dyskusji a ty opisałeś ją jak pierwszą lepszą książke, czy wręcz krótki komiks. Może wejde do cb w czerwcu bo w tedy będziesz czytał Pieśń Lodu i Ognia, o czym chętnie podyskutuję

Max    1

Cóż weszłem na bloga i stwierdziłem że właściwie wszystko to przeczytałem, blog jest całkiem ok, ale wg mnie napisałeś za mało w recenzji narnii, jest to książka którą zna każdy, a na jej temat można by prowadzić wiele ciekawych dyskusji a ty opisałeś ją jak pierwszą lepszą książke, czy wręcz krótki komiks. Może wejde do cb w czerwcu bo w tedy będziesz czytał Pieśń Lodu i Ognia, o czym chętnie podyskutuję

Też uważam, że troszkę za mało czasu poświęciłem Narnii na moim blogu. Ale z chęcią zapraszam cię na Pieśń Lodu i Ognia w czerwcu :)

Pozdrawiam i dziękuje za krytykę, teraz jej potrzebuje żeby móc polepszać recenzje (w pozytywnym tego słowa znaczeniu)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik