Skocz do zawartości
Fuzzik

Ogólnie o polityce

Wybory parlamentarne   

16 użytkowników zagłosowało

1. 1. Na jaką partię oddasz swój głos w przyszłych wyborach do polskiego parlamentu?

• PO
      0
    • KORWiN
    • PiS
    • Razem
    • PSL
      0
    • ZLEW
      0
    • Kukiz'15
    • NowoczesnaPL
      0
    • Nie głosuję
      0
    • Nie mam zdania

Polecane posty

Ten film juz robi z 50 okrazenie w internecie. Rownie dobrze mozna wziac pierwszego lepszego nacjonaliste z jakiegos pochodu i duzo by sie nie zmienilo w tekscie. Co nie zmienia faktu, ze wiekszosc jednak muzulmanow to odstrzelency choc sa tam spoko ludzie.

Ja go widziałem pierwszy raz. I myślę, że w tym momencie obraziłbyś bardzo wielu Polaków, w tym moich znajomych :D Co ma mordowanie i szerzenie nienawiści do zwykłego patriotyzmu? Chyba trochę się zagalopowałeś moim zdaniem ;) 

No wiesz, dla nich to też jest "patriotyzm", walczą w obronie wiary ect., oczywiście wedle ich rozumowania.

Film widziałem kilka miesięcy temu. No daje trochę do namysłu.

Rozumowaniem to ja bym tego nie nazywał, bo widać, jak mają wyprane mózgi.

A co Panowie powiedzą o tej komedii, która się rozgrywa w Polsce? O TK, KOD itd?

TK, robią to samo co PO, wcale się im nie dziwię, z 5 sędziami w trybunale (vs kilkunastu z PO) wszystko byłoby "niezgodne z konstytucją", a transfer kasy z OFE (pieniądze społeczności) na państwową dziurę, to nie wszystko spoko, zgodne z konstytucją. Muszą czymś ich zająć. Ale rozwiązywanie spraw w kolejności ich złożenia to trochę lipa, bo będą zajmowali się czymś sprzed 4lat, a tu nagle PiS coś dziwnego wymyśli i na wyrok TK będzie trzeba czekać te 4lata, aż się do tego dokopią.

W Polsce ogólnie sądy to jakaś paranoja. Rozdrobnienie, odsyłają cię od jednego poziomu do drugiego, jeden sąd wchodzą w (coś)* drugiego sądu. Powinno to być uproszczone, zresztą jak całe prawo w Polsce, od karnego do podatkowego ect.

KOD to głównie ludzie, którzy boją się o stołki (myślicie, że taki Lis się nagle nawrócił i chce bronić Polski?), albo płaczą, że ich nie dostali/nie rządzą w Polsce, czyli głównie siły PO/NowejPO oraz okazjonalnie jakieś "babcie i dziadki" które nabrały się na obronę de***racji. Chuj, że przed dwoma miesiącami były wybory, w których PiS (a prędzej Duda) wygrała w demokratycznych** wyborach.

*brakuje mi słowa

**właściwie to pseudodemokratycznych, próg wyborczy niszczy to pojęcie, bo co 4,99% ludzi nie może mieć swojego reprezentanta, ale 5% już tak? Co oni? gorsi?

A niech se protestują, tylko że wybory dopiero za 4 lata :D :D. Tak jak mówiłem wcześniej, pod względem gospodarczym to PiS za bardzo się nie różni od PO/Nowoczesnej czy innych gówien co tam powstały, ale przynajmniej przeczyszczą koryto z czerwonych ;p.

Sikorski:

"Błędem rzemiosła politycznego było nieskonsumowanie sojuszu z Ryszardem Petru. A ten sojusz był dogadany. Z tego względu ta porażka jest bardzo dotkliwa. W innym wypadku byłoby 38 proc. do 31 proc.".

Każdy kto chociaż trochę interesuje się polityką wiedział o tym, że Petru to drugi Tusk tylko w stroju owieczki. Te "dwie różne partie" nie połączyły się tylko dlatego, że Nowoczesna miała szanse dostać głosy ludzi, którzy nie chcieli głosować ani na PO ani na PiS. Tak też się stało. Gdyby Nowoczesna połączyła się z PO razem dostali by tyle samo co dostało samo PO.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik