Skocz do zawartości
  1. Kubox

Kubox

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez kamiltun
      Hej!
      Kiedyś dużo oglądałem Rocka. Pamiętam filmik lub intro/outro, gdzie na samym początku jest zdjęcie Rocka (jest uśmiechnięty; perspektywa = lekko z dołu, jak z dawych gameplay'ów; zdjęcie czarno białe; w sypialni, gdzie nagrywał), patrzy w kamerkę, obok niego Blue Yeti - równocześnie zaczyna się utwór (dwoma słowami - nie pamiętam jakimi), przy drugim słowie na zdjęciu pojawia się "kciuk w górę" Rocka - po tych wydarzeniach zdjęcie znika i zaczyna grać ostra muzyka a w tle pokazywane są urywki z jakichś gier (nie gameplay'e - raczej trailery). Muzyka jest ostra. Z tych urywek pamiętam tylko jakiegoś (chyba) BF'a + helikopter (dokładniej śmigło).
      Proszę o pomoc w znalezieniu tego filmiku lub chociażby utworu - bo odchodzę od zmysłów
    • Przez sobchuck
      Cześć! Chciałem przedstawić nasze filmy, które nagrywamy z kolegą, fabularne i fantasy
      https://www.youtube.com/watch?v=lSj3suPaDKk
      Film trwa 6 minut, zapraszam elo
    • Przez sssss5k
      Witam! 
      Chciał bym zapytać was, poprosić - w sumie zwał jak zwał. Dokładniej chodzi mi o to żebyście podali wasze propozycje filmów bądź gier  w klimacie "Walking Dead'' ''World War Z'' '' The Last Of Us'' 
      coś zbliżone do tych filmów, nie chodzi o fabułę lecz o sam klimat zombie. 

P.S. jeśli popełniłem jakiś błąd, z góry przepraszam. popraw mnie nikt nie jest doskonały
    • Przez splawik2309
      Hej Forumowicze!
      Chciałbym zaprosić Was dzisiaj do dyskusji na temat filmu Kapitan Phillips (ang. Captain Phillips) z roku 2013, gdzie główną rolę, tytułowego kapitana, zagrał Tom Hanks.

Na początek proszę Was uprzejmie zwiastun:

Zarys fabuły:

Moim zdaniem film ten jest jednym z najlepszych filmów roku 2013. Świetna kreacja Toma Hanksa zasługuje na Oscara. Warto dodać, że film inspirowany jest prawdziwymi zdarzeniami, które miały miejsce w 2009r.
      "Kapitan Phillips" jest kolejnym dowodem, że najlepsze scenariusze pisze życie.

Po obejrzeniu filmu, jak i w trakcie najbardziej zastanawia mnie jak
      .
      No nic chętnie poczytam Wasze opinie i teorie na temat tego filmu
    • Przez Newbie
      Witam,
      Od filmowej premiery drugiej części Igrzysk Śmierci minęło trochę czasu. Ja jednak dopiero dziś uderzam do kina. Cała trylogia Suzanne Collins jeśli chodzi o książki już za mną, dlatego też jestem bardzo ciekaw jak wyszło im "W Pierścieniu Ognia." Poza fantastyczną fabułą do kina przyciąga również Jennifer Lawrence. Ktoś już był? Jak wrażenia?

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik