Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dominik G.1138

OBS: Jak dostosować obraz z kamerki do ramki ?

Polecane posty

Cześć , chciałbym się dowiedzieć jak dostosować obraz z kamerki do ramki np.z Hearthstone , za pomocą (Edytuj scenę) nie da się więc proszę o pomoc .

Czekam na odpowiedź .

Edytowano przez Dominik G.1138

Klikasz guzik edytuj scene, klikasz na kamerce, rozciągasz ją za boki. Prościej chyba się nie da :)

Właśnie piszę że nie mogę tak ! gdy rozciągam za pomocą Edytuj scenę to rozciąga się jakby w skosie , a w boki rozciągnąć nie mogę bo rozciąga się w skosie :) .

Opisz dokładniej o co chodzi lub pokaż zrzut ekranu, aktualnie dwa razy piszesz to samo w jednym zdaniu i nikt nie jest w stanie cię zrozumieć.

Ooooj . Mam ramkę z Hearthstone : http://japod93.deviantart.com/art/Kamera-V4-486536729 , ta ramka ma np. 800x530 , jak mam zrobić by obraz z kamerki też miał 800x530 .

Już jaśniej ???

Edytowano przez Dominik G.1138

Mów, że proporcje okien się nie zgadzają. Nic z tym w OBSie nie zrobisz, musisz albo edytować ramkę w jakimś Gimpie, Photoshopie, albo zmienić format nagrywania na kamerce, ale wtedy na 80% stracisz na jakości.

Mów, że proporcje okien się nie zgadzają. Nic z tym w OBSie nie zrobisz, musisz albo edytować ramkę w jakimś Gimpie, Photoshopie, albo zmienić format nagrywania na kamerce, ale wtedy na 80% stracisz na jakości.

OK . Dzięki Fuzzik :) spróbuje zrobić tak jak mówisz przez Gimpa przeskalować do wymaganej rozdzielczości .

Temat do zamknięcia .

Albo mi się wydaje, albo autor tego tematu już na początku dobrze opisał swój problem. Problem w tym, że pomagający nie ogarniają podstaw obsługi OBSa. ;)

@Dominik

Popróbuj używać CTRLa, SHIFTa i ALTa w czasie przeciągania ramek i obrazów z kamerki. Te przyciski zapewniają całkiem ciekawe funkcje. ;)

Edytowano przez Moskit

Albo mi się wydaje, albo autor tego tematu już na początku dobrze opisał swój problem. Problem w tym, że pomagający nie ogarniają podstaw obsługi OBSa. ;)

@Dominik

Popróbuj używać CTRLa, SHIFTa i ALTa w czasie przeciągania ramek i obrazów z kamerki. Te przyciski zapewniają całkiem ciekawe funkcje. ;)

Dzięki Moskit ! Nie musiałem nic kombinować w Gimpie z ramką , bardzo mi pomogłeś .

Temat do zamknięcia .

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik