Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Vex

czy cs go się nadal rozwija?

Polecane posty

Odnośnie awp to musi być żart, wątpię aby była to prawda. W dodatku na cph G będzie grany bez tego patcha, kilka nerfów itp... Zapewne zostawią, ale to chodzenie z zoomem z awki, chyba wycofają. Wątpię aby chcieli zepsuć grę.

Ta, M4A1-S już 3,2k :/

Jak dla mnie niekorzystny patch, lecz byc moze pare rzeczy w nim to żart. Mam na mysli sprawe z SCOUPowaniem, np. z AWP, cena M4A1-S też mogłaby zostać, bo za 3,2k to już się nie opłaca tym grać.

Nerf teca lekki, więc luźno, dalej będzie grany. Wkurza mnie też sprawa, że stattrakami w kontraktach, skiny drożeją przez to (te ze ST) :/

Co do Nuke'a i Train'a to mam wywalone. I tak gram Mirage/Overpass/Inferno.

AWP to  żart..... Jeśli zostawią coś takiego, to znaczy, że ta gra dla nich nic nie znaczy i robią co chcą... Przecież to co z tym zrobili, to przechodzi wszystko... Oby to wycofali jutro...

A jak nie... To zobaczycie jaka się zacznie "jazda" na to co robią :).

Wkurza mnie też sprawa, że stattrakami w kontraktach, skiny drożeją przez to (te ze ST) :/

Ceny skinów, tych droższych potaniały. Na plus ;) Vulcan ze Stattrakiem Field-Tested kosztował ok.130 euro, teraz jest za 90-95. USP-S Orion Stattrak Factory New chodziło po 250-350 euro, teraz 95-100.

Czemu Ja nic nie odczuwam nowego w awp?... Co konkretnie zmienili?

Zmienili to, że jak zaczynasz celować, to twoja postać mocno zwalnia... Coś jak skradanie się tylko o jakieś 10% szybsze... Co to zrobiło? Nie ma teraz możliwości agresywnego wychylania i "grania agresywnie", bo gdy zaczynasz celować, twoja postać staje się żółwiem.

Przez tą zmianę np: mój styl grania nie istnieje, a co mówić w przypadku KennyS itp...

Teraz AWKa wygląda tak: patrzymy w jedno miejsce lub pomału skradamy się i próbujemy wyciągnąć kogoś jak żółw.

Jak widać, dziś rano cisza od strony twórców. Jeśli dzisiaj pozostanie patch, to do 2-3tygodni zapewne zrobi się trochę gorąco... Zobaczymy wtedy czy Valve zależy na głosie innych... Choć tu głównie chodzi o zawodników - bo skarg zapewne poleci ogrom.

IMHO dobrze, że to zmienili, bieganie na full spidzie z pyskiem wcisnietym w lunete jest lekko komiczne.

Może CS w końcu idzie w realizm jakiś.

To nie wyglądało tak, że biegało się z celownikiem... Tylko odpalało się go kawałek przed danym miejscem docelowym...

A odnośnie realizmu.... Twórcy by musieli być kompletnymi kretynami, aby próbować iść bardziej w realizm w CSie :). To nie jest jakaś Arma itp... To CS! :) Który był i będzie w większości taki sam przez lata, tylko niech przywrócą naszą kochaną starą awke :).

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik