Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Vex

czy cs go się nadal rozwija?

Polecane posty

Vex    2

Witam jest jakieś info czy cs go nadal jest rozwijany? Chodzi mi o to że dawno nie było nowych skrzynek/ operacji/ patchu

Pozwolcie, ze sie wtrace ze swoim pytaniem zeby nie smiecic, zreszta autor moim zdaniem dostal juz odpowiedz. Moim zdaniem cs go jeszcze nie jest nawet na polmetku rozwijania.

A teraz ja, czy ma ktos jakies info nt. nowej operacji? Glownie chodzi mi o to, kiedy wyjdzie. Aha wrozbita Maciej nie interesuje sie cs'em i nie chcial mi powiedziec : D

Vex    2

Wie ktoś kiedy wychodziły poprzednie operacje? Może dało by się obliczyć jakoś algorytm wychodzenia ich.

Nowa operacja wyjdzie w przeciągu 1-3 tygodni.

Jeśli ktoś boi się cyferek, to wersja uproszczona: następna operacja będzie już niedługo, nawet mniej długo :).

Jutro wieczorem dopiszę lub odpowiem na swój post z argumentami co i jak :).

Vex    2

Czekam na odpowiedź himiodzio ;-) Phoenix a breakout po 7 miesięcy a potem vangard za 2 miesiące chyba nie można określić co ile jest nowa operacja.

Jak kupiłem CS'a to pierwsza operacja jaka wyszła to była Breakout i chyba na początku wakacji albo w wakacje. (9 miesięcy temu :D 8.7.2014 :) ) Jakby coś :kappa:

Edytowano przez Django

Vex    2

Nowa operacja wyjdzie w przeciągu 1-3 tygodni.

Jutro wieczorem dopisz lub odpowiem na swój post z argumentami co i jak :).

Jeśli ktoś boi się cyferek, to wersja uproszczona: następna operacja będzie już niedługo, nawet mniej długo :).

skąd takie info

Tak więc obiecałem, więc proszę :).

Otóż kolejna operacja powinna ukazać się już bardzo niedługo.... Zapytacie skąd mogę to wiedzieć... Otóż ostatnio coraz bardziej wchodzę w środowisko esportowe, dowiaduję się wielu ciekawych rzeczy, które nie zawsze są jeszcze dostępne w informacjach "publicznych". Oczywiście zawsze jak mogę i też nie (:>), próbuję niektóre rzeczy Wam przekazać - przykład IEM Kato, gdzie w sierpniu (ubiegłego roku) już Wam próbowałem w jakiś sposób przekazać, że mamy kolejnego IEMa w kraju.

Dodatkowo coraz lepiej zaczynam rozumieć niektóre rzeczy... Ostatnio z wiedzy jaką posiadam(zobaczyłem, jak i zarazem wywnioskowałem), przedstawiłem Wam możliwy przyszły zabieg Valve odnośnie samego trybu turniejowego (nazywanego przeze mnie "mm steamowskim).

Teraz przejdźmy do spraw operacji. W CS GO mieliśmy już pięć operacji, ostatnia Vanguard, została przedłużona, z myślą o osobach które jeszcze nie dały rady ukończyć misji... No dobra... Ale poważnie... Kto wierzy jedynie w takie bajki? Wiem, że może lekko podejście twórców do społeczności, się zmienia... Ale to nie jest jedynie ich jedyny powód dobroduszności.

Jak już można było dowiedzieć się po IEMie (lub dla tych co byli na nim, to mogli już wynieść info wcześniej), twórcy dali znać reszcie graczy o tym, że tymczasowo nuke zostaje wycofany (zapewne do małych poprawek) i zastąpiony trainem. Oczywiście wszystko to odbędzie się w nowej operacji.

1-4 kwietnia, to czas CPH Games. Jeśli cofnęlibyśmy się o jakieś 2 miesiące, napisałbym, że operacja może pojawić się na dniach... Ale jak widać od ESL One Kato, twórcy wreszcie się ogarnęli i zaprzestali (tymczasowo?) dawania aktualizacji dzień przed turniejem.

Z tego wszystkiego można wnioskować, że czas po CPH G, będzie terminem kiedy wreszcie będzie można wprowadzić aktualizację.

Aktualizacja ta będzie zawierać operację jak i zapewne nerf TECa,UMP i inne poprawki itp... Oczywiście operacja, a aktualizacja może zostać "rozdzielona" i udostępniona w losowej kolejności...

Wracając jeszcze do tej dobroduszności twórców... O co mi chodziło?

Głównym powodem przedłużenia operacji, było to, żeby z jednej strony zagasić późniejsze "plucie się" społeczności, że muszą oczekiwać długo na kolejną operację... Ale czemu nie mogli dać operacji, po operacji? Jak wiecie w skład tegoż wydarzenia, wchodzą nowe mapy... A co ostatnio miało miejsce? Coś co oczekiwało dużo osób, związanych bardzo z CS GO? De_Tuscan!

Autorzy mapy byli bardzo dobrze skontaktowani z twórcami i główną "atrakcją" (oprócz skrzynki nowej) miała być właśnie ta mapa. Dużo osób bardzo by ją chciało ponownie zobaczyć w przyszłości na turniejach.

Dobrze więc, mamy tuscana, mamy resztę map z warsztatu, to co teraz? Start operacji?

I tu jest właśnie problem tego "oczekiwania"... De_tuscan okazał się mapą jednak bardzo zabugowaną, nawet jak na sam początek. Autorzy mapy oczywiście cały czas ją łatają... Ale właśnie. Twórcy CS GO, nie mogę sobie pozwolić na wprowadzenie do turniejówek operacyjnych, mapy mocno zbugowanej (i ptaki z traina, to przy tej mapie pikuś). Teraz wszystko polega na tym, czy twórcy i autorzy, razem zaczną działać i wprowadzą ją w operacji, na wzór cobbla i overpassa - czyli tak, że załatamy bugi, a w późniejszym etapie będziemy balansować ją poprzez wszelakie zmiany.

To jest właśnie teraz kwestia na najbliższe dni, czy zostawić tuscana w spokoju i wprowadzić go w jeszcze kolejnej operacji już zrobionego na ideał (lub soon, w upg), czy już zrobić nowe wydarzenie.

Gdy minie CPH G, będzie chwilowe wytchnienie z tymi "lekko większymi" turniejami. Wiadomo też, że traina trzeba wprowadzić bardzo szybko, aby był jeszcze czas na wszelakie poprawki itp... Bo jednak termin sierpnia zbliża się bardzo szybko, a na ESL One musi być takowa mapa dopracowana co do centymetra.

Więc wszelakie te kwestie będą rozważane na dniach i operacja pojawi się w tym terminie, który podałem.

Stawiam też, że razem z nową operacją, na nowo zostanie dodanych kilka ciekawych rzeczy.

Co do trawiania operacji, stawiam, że będzie to termin "do sierpnia". Czyli albo do ESL ONE, albo chwilę po ESL One.

To chyba na tyle, zapewne pisząc to co teraz macie wyżej, zapomniałem wpisać rzeczy o których myślałem, pisząc ten post.

W najgorszym razie kolejne rzeczy dopiszę potem w odpowiedzi, jeśli się pojawią :).

@UPG [email protected]

Jak widać Valve zrobiło, tak jak najmniej stawiałem... Czyli dało nam upg i razem z nim zmiany w liście map. Tak więc wersja wyżej zmienia swój termin...

Zamiast 3 tygodni, termin może ulec maksymalnej zmianie na czerwiec... Choć maj według mnie jest najlepszym terminem. Czemu tak? Bo widać, że Tuscan jest mapą o wysokim priorytecie + ostatnio pojawiła się ciekawa wersja cs_mansion :). Te mapy zapewne ujrzymy w nowej operacji, która zamieni się w operację letnią :). Trwającą do ESL ONE lub kończącą się jakiś miesiąc po tym wydarzeniu. 

Vex    2

Wow... Wielkie dzięki i gratulacje za to że chciało ci się nam to przekazać ;-) fascynacja go lvl hard (ja też maniacze chociaż to mój pierwszy cs)

Najważniejsze zmiany:

• Zabite kurczaki są rejestrowane w logach, które zawierają informację o atakującym i broni, z jakiej kurczak został zabity.
  • Operacja Vanguard dobiegła końca.
  • Zamieniono de_nuke z de_train.
  • Zmieniono strukturę granatów dymnych oraz poprawiono ich widoczność z pozycji graczy jak i obserwatorów.
  • Zaktualizowano taggowanie dla broni o większej mobilności.
  • Wzrosła cena M4A1-Silencer z 3100 do 3200. Chodzi o jej większą użyteczność.
  • Zmniejszono magazynek oraz obrażenia Tec-9.
  • Zmniejszono szybkość podczas scopowania z AWP oraz autosnajperek.
  • Zwiększono dokładnośc MP9, MP7 oraz MAC-10.
  • Kontrakty działają teraz z bronią typu StatTrak.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik