Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Keymilz

Pytanko

Polecane posty

Witajcie,

wczoraj GO był na promocji to postanowiłem, że w końcu sprawdzę jak to się je, od 2006 przegrałem ponad 2.5k godzin w 1.6 więc jakieś podstawy tu i tu mam, po kilkugodzinnym zaprzyjaźnieniu się z grą zagrałem sobie dwa rankedy, ludzie byli tam naprawdę słabi. Potem 21h przerwa no i dzisiaj się zaczęło, nie było tak kolorowo, czasem w jakiejś rundzie wyszła fajna akcja, nawet jeden ace ale po meczykach pojawiły się nieznane mi dotąd rangi - wczoraj ich nie było. No i tak sobie sprawdzam, najniższa ranga z ludźmi z którymi dzisiaj grałem to master guardian elite ale zdecydowanie częściej trafiały się wyższe i nasuwa mi się pytanie...

Czy dopóki nie otrzymam rangi będę dalej grał z ludźmi z tego poziomu? A co potem, dostanę rangę podobną do tej? Wiadomo, że lepiej uczyć się z dobrymi graczami ale przechodząc z jednej wersji gry do drugiej będę potrzebował sporo czasu, żeby się przestawić, tym bardziej, że już widzę, że strzelanie jest tu nieźle wykastrowane. A do tego dochodzi movement, placement i masa innych rzeczy, nie ukrywam, że wolałbym od jakiegoś golda zacząć a potem spokojnie sobie wejść swój poziom.

Jak to z tym będzie, może mi ktoś wyjaśnić :)?

Grasz mecz z silverami, grasz dobrze rzucaja cie wyzej, slabo zostajesz w silverze. Gralws dobrze i grasz z goldami, grales dobrze wyzej, slabo zostajesz. O ile jestes unranked :)

Tak, unranked, dopiero 4 mecze za mną, czyli z tego co mówisz teraz zejde niżej, potem znów wyżej i przy dostawaniu rangi niżej, czyli ok, powoli będę się przerzucał z 1.6 na GO :].

Jak będziesz miał wygrane 10 meczy to dostaniesz rangę i wtedy będziesz grać z podobnymi.

Edytowano przez Glock

Jeżeli chcesz sobie zacząć od tego silvera czy golda, to wystarczy, że będziesz grał premady z osobami, które mają takie rangi. Po 10 meczach powinno ci dać podobną rangę do ich.

Gowno prawda troche. Kumpel mial main konto gold 3, pogral na mixach na nowym koncie te 10 meczy (grajac samemu) i dostal range wyzej niz MGE :) Zaleznie jak grasz tam ci dopiera ludzi, jak chocby wczoraj do goldow dobralo mi unrankeda.

Hardkor, ale o co ci chodzi, przecież każdy napisał dokładnie to samo.

Tylko ja wspomniałem o totalnie czymś innym, że jak grasz tylko z silverami to w okolicę silvera cię wrzuci.

Jaka kłótnia xD

Wiadomo, jak wszyscy przede mną, patrz z jakimi rangami grasz i mniej więcej tam Cie wrzuci, chyba, że będziesz w każdej zamykał, czy zachcę Ci się trollować to polecisz W DÓŁ. Chyba wyjaśnione ;)

Co do rank... System rankingowy, to coś co tymczasowo nie działa i zapewne nie będzie działać...

Sam się przekonałem jak to wszystko wygląda, kiedy to na starym koncie spokojnie mi się grało w supreme, a po zmianie konta, dało mnie do.... Golda.

I w tym właśnie goldzie nie ma szansy już samemu awansować, bo trafienie na mecz gdzie drużyna jest chociaż na 20% twojego poziomu, to cud. Szczegół, że każdy mecz otwierasz i tak spadniesz, przegrywając z osłami (bo tak trzeba nazywać tam większość ludzi).

Dlatego też przestales grać mm steamowksie: zły system rank, 64tr i pełno odpalonych.

I jeśli ktoś uważa, że mam jakiś problem, bo dało mnie nisko. Na faceit dostałem się bez dużego problemu do diamentu z bardzo bliskim awansem do mastera. Czyli odpowiednik Global elity. I diament i maste chyba można uznać za global Elite, bo są to najtrudniejsze ligi do wbicia + graja tam zawsze pod koniec sezonu elity z topowych zespołów (mój mecz o awans grałem z NBK z byłego LDLC).

I to jest moja cała opinia o systemie rankingowym.

Dopóki nie będzie wprowadzonego patcha o którym kiedyś pisałem na forum, dla mnie nie ma sensu grać mm na steamie :).

Nawet jak się gra w 3-4 (w silverze/goldzie) to ciezko cokolwiek zrobic, 80% gier to albo trolle albo retardy niezasługujące na s1. Grałem chwilę na FACEIT'cie i na prawdę lepiej się grało, lecz i tak nie miałem 5, grałem w 3 i nagle gościu sam grę poddał. To było dziwne. Chodź i tak 128>64 i no hack > hack.

Ta, ale do Faceitow trudniej ekipw znalesc+ nie ma takiej satysfakcji z rangi :) Osobiscie samemu tylko raz gralem na faceicie, a i tak trafilem na rerardy.

Z braku czasu dopiero dzisiaj zdobyłem rangę po 10 wygranych mm - gold nova master, jest ok, z dnia na dzień coraz naturalniej przychodzi mi gra, dzięki wszystkim za odpowiedzi.

To fajnie. Dobrze Ci idzie ;) Oby tak dalej.

Ja robię sobie przerwę, długą... po wczorajszych grach nie chcę mi się grać MMów :/ Może faceit.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik