Skocz do zawartości
Jamajka000

Problem z klawiatura w laptopie

Polecane posty

Witam.

Mam laptopa Asus KB70IO. Przestała działać mi w nim klawiatura. Myślałem że to problem z systemem więc zrobiłem formata. Klawiatura dalej nie działała więc zainstalowałem Linuxa i o dziwo klawiatura zaczęła działać pod linuxem ale dalej nie działa pod Windowsem. Jaka może być tego przyczyna?

Dobrze bylo by podlaczyc jakas inna by sprawdzic czy to wina klawki czy czegos innego.. tylko z tym bywa problem bo nie ma skad.. podpowiedziec moge tyle ze zazwyczaj jeden typ pkawiatury pasuje do kilku modeli.. trza by bylo poszukac bo moze bedziesz mial z kad wziasc na podmianke na chwilke.. albo jeśli masz gwarancję pusc go na gwarancję. .

Dobrze bylo by podlaczyc jakas inna by sprawdzic czy to wina klawki czy czegos innego.. tylko z tym bywa problem bo nie ma skad.. podpowiedziec moge tyle ze zazwyczaj jeden typ pkawiatury pasuje do kilku modeli.. trza by bylo poszukac bo moze bedziesz mial z kad wziasc na podmianke na chwilke.. albo jeśli masz gwarancję pusc go na gwarancję. .

Ten laptop jest za stary na gwarancje. Podejrzewam że z mojego by pasowała ale chwilowo jest daleko. Dzisiaj jeszcze spróbuje zresetować bios poprzez wyjęcie baterii.

Jesli zdecydujesz sie na podmiane klawki sprawdz w jakims manualu lub dobrze poszperaj czy one napewno sie "krosują" zeby dwa smiecie w rekqch Ci nie zostały. .

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik