Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Vex

o co chodzi? (Katowice 2015)

Polecane posty

To chyba darmowe wypadające skrzynki "Souvenir Packages" w których będą się znajdowały skiny w raz z różnymi nalepkami do wyboru. Aby je uzyskać musimy mieć połączone konto Twitch.tv w raz z CS:GO.

Dostajesz te skrzynki (losowo) co rundę, podczas meczu jakiś teamów w spodku. Co każda rundę losowana jest jakaś ilość (zależy od ilości osób oglądających - średnia ilość: 50).

Skrzynki możesz dostać przez oglądanie meczy na twitchu (na oficjalnych kanałach) - musisz mieć połączone konto steam z twitchem. Innym sposobem na dostanie skrzynki, jest też oglądanie gotv w csie podczas meczy (oczywiście chodzi o gotv, tych pojedynków odbywających się w spodku) i też przez połączenie steama na specjalnej apce ESL dla osób będących w środku spodka (łączysz się w spodku do apki i prawdopodobnie od razu dostajesz skrzynkę :)).

Ten rodzaj skrzynek nie potrzebują klucza do otwarcia :).

Vex    2

Dostajesz te skrzynki (losowo) co rundę, podczas meczu jakiś teamów w spodku. Co każda rundę losowana jest jakaś ilość (zależy od ilości osób oglądających - średnia ilość: 50).

Skrzynki możesz dostać przez oglądanie meczy na twitchu (na oficjalnych kanałach) - musisz mieć połączone konto steam z twitchem. Innym sposobem na dostanie skrzynki, jest też oglądanie gotv w csie podczas meczy (oczywiście chodzi o gotv, tych pojedynków odbywających się w spodku) i też przez połączenie steama na specjalnej apce ESL dla osób będących w środku spodka (łączysz się w spodku do apki i prawdopodobnie od razu dostajesz skrzynkę :)).

Ten rodzaj skrzynek nie potrzebują klucza do otwarcia :).

Musze połączyć steam z twitchem i oglądać mecze drużyn walczących w Katowicach a mam szanse na skrzynke - chyba dobrze to zrozumiałem jak mogę podłączyć konto steam do twitcha ? i jak oglądać to gotv / czy mogę robić te 2 rzeczy naraz żeby zwiększyć możliwość dostania skrzynki?

Nigdy nic nie dostalem, wiec cicho tam :3 Himi pytanie mam- Izak komentuje caly turniej dla Polsatu, wiec na Twitchu go nie poogladam? Czy jak przy DH tylko final? Bo wole z polskim komentarzem, a nie mam tego kanalu w tv...

Izak, Morgen i Prawus będą komentatorami naszymi, czyli będą komentować w spodku w jakiejś "kanciapie" ( :D)  mecze na twitcha eslpl (bo w całym spodku będzie wszystko po angielsku). Finał CSa jest w niedzielę o 13, transmisja Polsatu o 21, czyli będzie to retransmisja, zapewne "kopiuj wklej" ze streamu live.

Finał CSa jest w niedzielę o 13, transmisja Polsatu o 21, czyli będzie to retransmisja, zapewne "kopiuj wklej" ze streamu live.

Słabo z tym :/ Raczej nie bede czekal do 21 tylko o 13 juz obejrze final ;) 

PS: Zmienil WAM sie wyglad str glownej forum? Bo ja mam jakas zbugowana bialo-niebiesko jak GOOGLE w 1985.

Finał CSa jest w niedzielę o 13, transmisja Polsatu o 21, czyli będzie to retransmisja, zapewne "kopiuj wklej" ze streamu live.

Mają być tylko najlepsze akcje z profesjonalnym omówieniem.

Vex    2

Czyli o 21 na polsacie w niedziele można oglądać finały? fajnie :D nie będę robił dodatkowego tematu tylko napisze tu : te naklejki którymi można typować to za dobrze wytypowane są jakieś nagrody?

Możesz połączyć swoje konto z twitchem i oglądając streama masz szansę , że ci poleci paczka. Równie dobrze możesz oglądać mecze w Cs:Go ; ) :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik