Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
I'm Fucking Brilliant

Spolszczenie do gry Don't Starve

Polecane posty

Cześć. Mam o to taki problem, że gdy pobrałem spolszczenie do gry Don't Starve po zainstalowaniu spolszczenia i próbie uruchomienia gry włącza się czarny ekran po czym sprowadza mnie z powrotem do pulpitu. Co mam zrobić żeby gra zadziałała? Wcześniej działała bez zarzutów. Posiadam wersję steamową.

Edytowano przez I'm Fucking Brilliant

Spolszczenia sie nie sciaga z innych stron tylko ze steama.Wchodzisz w Warsztat,szukasz Don't Starve i wpisujesz Polish Language Pack,klikasz na niego i subskrybujesz.Czekasz az sie sciagnie i wlaczasz go w menu gry (Mody).

Edytowano przez xCharlesx

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Trypekk
      Ostatnio zakupiłem mikrofon novox nc-1 wraz z zestawem do przymocowania i pop filtrem. Niestety gdy podłączam mikrofon do komputera z najnowszym windowsem i procesorem intel core i5 nie działa komputer albo go nie wykrywa albo jest jakiś problem z kablem nie wiem pomóżcie (o pomoc prosze z niewykrywaniem mikrofonu na komputerze ;0 ) Z góry dzięki
    • Przez KaroleczeQ
      Witam mam problem z nową kartą graficzną Palit 1070 8gb (256bit). Otóż gdy podłączam kartę do płyty głównej (starej z Gigabyte) obraz zatrzymuje się na  obrazie z płyty głównej, po chwili wyłączają się wiatraki karty i gaśnie obraz z monitora i wyświetla się komunikat No SignalDetected. BIOS nie chce się otworzyć ( prawdopodobnie potrzebuje przejsciówkę z usb na ps2 do klawiatury) Dodam że na starej karcie wyświetla się BIOS ale jak napisalem klawa nie dziala  Co z tym zrobić?
    • Przez Kapitan Frost
      Witam mam problem z grą Rust gra nie włącza się ale od razu jest brak odpowiedzi 
      -Spełniam wymagania sprzętowe
      -robiłem spujność plików gry 
      -reinstalowałem gre 
      -reinstalowałem steama

Tak to wygląda

https://www.youtube.com/watch?v=6_kk33YDXO0
    • Przez Andrzej Dobryczłowiek
      WITAM
      o grach opowiadam
      ciekawostki przedstawiam
      odkrywam tajniki, tworze poradniki
      nowe serię będą się pojawiać, oczy szokować
      dopiero ci się rozwijam, lecz już z rynsztoku się wybijam
      jeśli lubisz opowieści, zdjęcia, modelowanie, nowości odkrywanie
      jeśli cię nudzi, monotonia ze snu budzi, chcesz odkryć coś nowego, niezwykłego
      NA MÓJ KANAŁ ZAPRASZAM, WYJĄTKOWE TREŚCI MAM, LINK DO FILMU PODAM, CZEKAM
      VVV
      VV
      V
      https://www.youtube.com/watch?v=xp1DyZrVP5o

będę zachwycony, jeśli mój trud zostanie zauważony.
      Drogi administratorze, moderatorze, bana nie dawajcie
      W regulaminie o tym nie napisaliście, można więc to robić
      Znaki zielone wstawiać, forum kolorować, uwagę przyciągać

W tym dziale obowiązują dwa regulaminy, forum i tego działu. Nie jest zakazane "kolorować swój wpis", dawać znaki specjalne... Do wszystkiego jednak trzeba stosować jakiś umiar : ). Usunąłem z nazwy tematu: "-moderatorze, administratorze (nie dawaj bana, bo w regulaminie nie zaistniała o tym zmiana)" bo chyba już nie ma sensu tego trzymać w nim? Dodatkowo zamieniłem "gówna" na "rzeczy" - chodzi ogólnie o sam styl, trzymajmy się tego, że takie słowa dajemy we wpisach, a nazwy tematu niech  trzymają stronę bardziej oficjalną. Jeśli chcesz jednak zamienić to dane słowo na coś innego, napisz PW, edytuję ; ) - Himiodzio

Dziękuję

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik