Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler

Battlefield 4

Polecane posty

Chyba każdy czeka na coś konkretniejszego z multi, sam osobiście czekam na wymagania, które będą z pewnością przeszkodą, dlatego czeka mnie zakup nowego blaszaka. Piszcie co sądzicie o dużej przedsprzedaży i, czy już macie odłożone pieniążki na nowy sprzęt  :D

Nie spodziewał bym się rewolucji, a ewolucji. Kilka poprawek, większe mapy, nowe bronie, pojazdy, może poprawią irytujące bugi z 3, ale pozostaje jeszcze bitwa morska, która może być ciekawa. Mam tylko nadzieję, że twórcy nie postawią tylko na pojazdy i dadzą też pograć piechocie :)

Osobiście kupię BF'a 4 pewnie w dni premiery. Ale nie jestem tak napalony jak na trójkę która wnosiła dosyć sporo zmian pod względem gameplay'a i grafiki. Tutaj mamy trochę odgrzewanego kotleta. Jak dla mnie DICE/EA popełnia błąd wydając nowego BF'a tak szybko. Nie nacieszyli się jeszcze gracze podstawką, dodatkami a tutaj na horyzoncie kolejna odsłona. 

Gra na pewno osiągnie sukces i na pewno się sprzeda, to jest pewne. Taka jest dzisiaj moc hajpu. Nie ważne jak słabo, niedokładnie, bez ładu zrobisz grę - jeżeli przynajmniej jedna jej część była epicka, to ludzie jak zombie z podpalonym tyłkiem kupią. Nie mówię, że czwórka będzie zła czy tragiczna. Na pewno i w 100% tragiczna będzie polityka EA opierająca się o umieszczenie pewnej ich męskiej części ciała w pewnej części ciała graczy, doskonale wiecie, co mam na myśli.

Przeraża mnie taka polityka, gdzie jeszcze nie ukończono prac nad częścią III, a już ma się w studiu grywalną część IV :P Również jeszcze nie skończono wydawać wszystkich DLC do części III, a już były gotowe DLC do części IV.

Ja na pewno kupię BF4, mogę sobie pozwolić na kupowanie wielu najnowszych gier w miesiącu premiery. Ale wiecie, co? Zastanawiam się nad vlogiem pokazującym jak wycinam sobie logo EA z instrukcji do gry i podcieram sobie nim tyłek. Tak wielką mam nienawiść do polityki EA <_<

Jeżeli chodzi o koszty i premierę - sądzę, że będzie ponownie. Czyli cena 150 zł, w tym pierwszy DLC, by po pół roku wydać pakiet premium DLC za kolejne 150 złotych. Pay to play and pay again.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować