Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler

Battlefield 4

Polecane posty

Witam wszystkich. 

Ja już obejrzałem nowy materiał z battleifield'a 4 który trwa aż 17 minut i powiem wam że daje radę, ale spodziewałem się deczko czegoś więcej.

Zapraszam do dyskusji na ten temat :).

Edit:

Chociaż nie, jak obejrzałem drugi raz to już nie jestem zaspany i dostrzegam więcej niż wcześniej :). Będzie ciekawie, frostbite 3 jest cholernie realistyczny, a jeżeli mapa na filmiku będzie mapą multi, bo będzie coś świetnego :D.

Jakieś 20 minut temu obejrzałem TV Spot jak i gameplay. Cóż, mi się bardzo podoba, silnik pokazuje na co go stać. W sumie najbardziej spodobały mi się "ptaki" latające nad miejscem docelowym. Bajecznie to wyglądało. ;) Nie wiem za dużo co napisać:P

No wiesz, to jest dopiero jeden gameplay, zobaczymy ile się zmieni do czasu wydania gry. Twoje odczucia mogą być słuszne, ale wszystko się może zmienić. Pamiętajmy że jeszcze trochę czasu do premiery jest :).

BF 3 odniósł wielki sukces, więc wystarczyło go tylko podrasować i tak właśnie postawiono na trochę lepszą grafikę, ulepszony system zniszczeń i pomniejsze nowinki technologiczne (Wpływ wiatru itp). Dobrze, że nie przenieśli całej serii o 1000 lat do przodu, bo walczylibyśmy na miecze świetlne  :D Poczekajmy na więcej materiałów i beta testy, a wtedy osądzimy.

"Battlefield 3 wykorzystywał tylko 20-30% silnika... Battlefield 4 użyje aż 70%" sraka a nie 70%... nie zmienili wyglądu broni, nadal wyglądają na krótkie zabawki (najbardziej ten shotgun z gameplay) pod tym względem wygrywa CoD.

Jeżeli ktoś był spostrzegawczy to zobaczył że ruchy broni wyglądały tak jakby grali na PS3 jednak po podejściu do żołnierza aby mu odciąć noge było naciśnij E a potem naciśnij F więc jak dla mnie to ten cały "gameplay" to jeden wielki skrypt udający konsole i wsadzony w PC (po to aby nabrać ludzi że tak super to wygląda np na PS3)

Ciekaw jestem jak będzie wyglądał nowy CoD... Dla ciekawskich filmik w którym typ podobno od wiarygodnego informatora podaje info o nowym CoD "Ghosts"

Mi to wygląda na DLC do SP.

Jak powiedział kolega wyżej, bronie wyglądają tak sobie, jak już było wspomniane na tym polu wygrywa CoD, jeszcze ten podwójny celownik.

Postać ma cały czas broń przy twarzy, fajnie by było jakby od czasu do czasu w jakichś przerwach na gadanie (np. okolice 5:30) pomachał trochę tą bronią jak jego koledzy ze składu.

WH (WallHack), ciekawe jak to jest wytłumaczone, że nad przeciwnikami są trójkąciki.

Pierwsze wrażenie, jeżeli chodzi o grafikę - bardzo pozytywne. 

Ale uważam, że jednak większość graczy pozostanie przy BF3  ... ciężko będzie 'przebić' BF4 sukces swojego poprzednika. 

Trzeba podkreślić że kiedy mówią że silnik Frostbite 2 jest wgorzystywany o 40% bardziej w BF4 niż w BF3 to nie mają na myśli koniecznie grafiki. W Filmie z BF4 możemy zobaczyć że animacje postaci zostały dopracowane o jakieś 50%, tak samo jak i modele postaci, fizyka oraz efekty cząsteczkowe.

Fuzzik to nie jest Frostbite 3. To jedynie ściema. Jeszcze miesiąc temu, DICE chwaliło się jak to "wycisnęło" więcej z Frostbite 2. Postanowili więc nazwać go Frostbite 2.5... "Ale czekaj, przecież jak jest to 2.5, to ludzie mogą pomyśleć, że BF3 zrobiliśmy na "odwal się".... Nazwijmy go Frostbite 3 !".

Zapewne tak to wyglądało :)

W 1 miesiąc zrobić nowszą wersje silnika ? Ciekawy stosunek myślenia....

Pewnie i tak kupię ale filmik mnie nie zachwycił. Widzę tutaj poprawionego pod względem grafiki BF'a 3 i nic więcej. Fakt, animacje postaci, twarzy są na prawdę niezłe ale w multi możemy tego nie zauważać w ferworze walki. Odnoszę wrażenie, że gameplay dla onanistów graficznych. Wymagania zapewne podskoczą raptem o 5-10%. Chyba, że twórcy specjalnie obciążą engine aby ludzie kupowali nowy sprzęt, ale byłoby to niewybaczalne i mało prawdopodobne. Najbardziej dobiła mnie identyczna animacja zabicia nożem. Prawda, jest dobra to po co zmieniać ale kurde, identiko? Po co w singlu zabijając gościa zabiera mu nieśmiertelnik? 

Nie spodziewałem się wypasu kiedy zobaczyłem, że gra jest robiona na X360 i PS3. Myślę, że dopiero BF5 pokaże coś na prawdę nowego kiedy będzie robiony również na konsole nowej generacji.

Animacja zabijania nożem została poprawiona jako iż teraz widać jak perfekcyjne dłoń chwyta nieśmiertelniki wroga i zrywa mu je z szyji. W BF3 było z tym związane kilka bugów (Np. nieśmiertelnik nie pojawiał się w dłoni lub ręka przenikała przez szyje wroga)

To i tak dobrze im idzie z poprawianiem noża w serii Battlefield :). W Bad Company 2 nie wiem czy zauważyliście, ale nuż tam był strasznie zbugowany. Zabijanie z kosmicznych odległości, wbijanie noża w powietrze oraz wszystkie tym podobne, to chleb powszedni  w bad company 2. Tak więc trzeba się cieszyć i  radować że sukcesywnie, krok po kroku, powolutku robią nóż coraz to lepszy :).

Chyba co niektórzy spodziewali się rewolucji, a zapowiedziana była ewolucja. Zbyt wygórowane oczekiwania wobec gry, którą tworzono 2 lata i teraz będzie marudzenie. BF 3 ma dobry multi, ale brakowało kilku usprawnień i dostajemy je w BF 4, albo jak kto woli BF 3.5. Twórcy postawili na sprawdzone metody i powoli rozwijają serię, chyba nikt się nie spodziewał jakichś nowych pojazdów z kosmosu i broni z marsa. Szczerze powiedziawszy wolę takie małe zmiany, niż zmianę totalnie całej serii w coś innego. Ludzie i tak kupią, bo mają w nowej odsłonie więcej bajerów, z fifą jest podobnie, ludzie kupują ją co roku, a nie zmienia się przecież zbyt wiele. EA dobrze zrobiło nadal wspierając poprzedniczkę, jeżeli komuś się nie podoba, to pozostanie przy BF 3 i sprawę mamy z głowy, bo naprawdę nikt z was pieniędzy nie zdziera, nikt wam gry nie karze kupować, ani nie odłącza serwerów trójki, wy sami sprawiacie problemy, bo wiecie, że i tak większość przejdzie na czwórkę  :)

LINK

Nie wiem czy widzieliście, ale w Battlefield 4 ma pojawić się kusza 0_o (link wyżej do informacji). Kurcze, bardzo "ostre" posunięcie według mnie, bo jak źle to rozegrają, gra może dużo przez takie wyjście stracić. Nie wyobrażam sobie biegać po mapie z Battlefield'a z kuszą :/.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować