Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler

Hellsing Ultimate

Polecane posty

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie wiem czy w dobrym dziale założyłem ten temat, iż nigdzie nie ma nic o anime, więc wybrałem filmy.

Dzisiaj skończyłem oglądać serię dziesięcioodcinkową anime pt. Hellsing Ultimate i... powiem wam że to najbardziej krwawe, brutalne, gwałcące wszystkie moralne i etyczne zasady anime jakie dotąd oglądałem! Nie wiem czy ktoś z was to oglądał, ale po obejrzeniu tego, miałem wewnątrz siebie takie emocje że musiałem gdzieś to wyrzucić.

UWAGA SPOILER! DLA OSÓB KTÓRE OBEJRZĄ BĄDŹ OGLĄDAJĄ.

Wszystko kręci się wokół gwałcenia, zabijania, łamania kończyn, jeszcze raz zabijania, oraz wysysaniu krwi. Tak dobrze czytacie. Anime jest o wampirach, mało tego, w trakcie pojawia się kościół a dokładnie Watykan, oraz NAZIŚCI! Oczywiście jak pewnie się domyślacie, te trzy "strony" prowadzą ze sobą wojny. Ale żeby nie było tak nudno, to wampiry (oprócz jednego), mają sumienie i są po dobrej stronie mocy, a kościół znowu jest zły! Nie mam pojęcia kto to wymyślił, ale naprawdę musiał trochę za dużo mieć w sobie negatywnych emocji.

Podsumowując, każdy po obejrzeniu tego anime, podejrzewam że długo będzie nad tym myślał, może nie z zachwytu, lecz z podziwu co trzeba mieć w głowie, aby takie coś wymyślić.

Owszem Hellsing to straszna sieka, ale bez dwóch zdań dobrze wykonana. Osobiście jednak wolę wersję która była przed Ultimate i nie zażygiwała tak bardzo ekranu animowaną krwią.

No cóż skoro jesteś już po takim hardcorze jak Hellsing Ultimate to kolejnym anime na twojej liście może być spokojnie Elfen Lied. Również mocno brutalne anime, ale nie to jest w nim najwyrazistszym elementem. Tutaj z kolei będziesz miał takiego mózgotrzepa, że szkoda gadać. :)

O dzięki za tytuł. Właśnie szukałem jakiejś produkcji którą mógłbym teraz obejrzeć :). Czyli wnioskuje, z tego co napisałeś, że bierzesz za mnie pełną odpowiedzialność, jak mi to Elfen Lied wypierze mózg :D ?

jeśli chodzi o brutalne anime pełne negatywnych emocji to mogę polecić Higurashi no Naku Koro ni pierwsza seria jest "trochę" niezrozumiała i nie trzyma się kupy ale w 2 serii się wszystko wyjaśnia. od razu mówię że anime nie jest dla dzieci mimo tego że może się takie wydawać na początku.
http://myanimelist.net/animelist/patoshik  pod tym linkiem znajdziesz produkcje przeze mnie obejżanie i ocenione, może znajdziesz tam coś co Cię zaciekawi.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik