Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Krapsy

SKINY - ogólnie

Polecane posty

Tak, chodzi o to, że FT a wygląda jak MW? 

Po czym poznać, po detalach. Np. na wulkanie po zdarciu na magazynku.

Lub porównywać tu: http://csgostash.com/ (wchodzisz w skina pod spodem masz filmik jak zmienia się broń z coraz gorszą jakością)

Oraz to, ze look zmienia cene. Przykladowo AWP Asiimov bs stala (jak kupowalem) 15 kluczy.. ale cala zdarta, taka juz z lookiem ft byla za 17/18 :)

Czemu niby są nierealne? :)

Wszystko na tym świecie jest realne, może jutro wygram w totka, może znajdę portfel z 50 kołkami w środku, może będę cierpliwy i wszystko kupię z czasem ;)

Dobra, byłem oblać urodziny, wpadła kasa. Można zamawiać coś do sprzętu lub (kupić) jakiegoś skina.

Coś ten glock fade nie chcę się sprzedać.Pewnie dlatego,że chodzi obecnie po 155 euro, a mój jest za 175 :D Ale na wykresie widać, że raz na 1-2 dni schodzi w takiej cenie parę, więc liczę na to w swoim przypadku^^

ESLOne w TV bedzie na Polsat Viasate. Bede musial ogarnac, by miec ten program na te 3 dni. Szkoda tez, ze komentowac bedzie Morgen, nie Izak.

Kilka stron temu widziałem pytanie kiedy wyjdzie nowy CS?

Najwierniejsza wersja jaką teraz mogę napisać, to za ok. min. 6-10 lat.

CS GO coraz bardziej rośnie w siłę i nie ma sensu tego psuć... Ten tytuł jeszcze czekają świetne lata ogromnej popularności (coraz bliżej top1).

Jeszcze ostatnio byłem bardziej przekonany, że nowy cs jest coraz bliżej. Moją wersją było to, że Valve specjalnie nie daje 128tr, dobrych antyczitów itp... Bo chce to wprowadzić w nowym CS GO V.2, które oczywiście będzie nową grą...

Lecz po ostatnich przeglądach "gui" zawodników podczas turniejów itp... Można zauważyć, że Valve cały czas pracuje nad ogromną aktualizacją, która lekko odmieni CSa. Z tego co można wywnioskować, twórcy chcą do csa wprowadzić system podobny do tego z faceita, czyli "swój" ebot.

Serwery 128tr, to sekunda roboty dla nich... Natomiast własna wersja ebota, na taką skale, to coś arcytrudnego. Z ebotem jest masę problemów i do tego, zawsze jest potrzebny jakiś admin - a Valve na takie coś  sobie pozwolić nie może. Taki system musi działać niezawodnie i nie może mieć błędów, w dodatku musi on tak działać, aby nikt nie mógł nim "trollować" itp... Taki system da też możliwość, wprowadzenia ciekawego algorytmu, który może lekko utrudnić życie osobą które czitują.  

Na wszystko potrzeba czasu. Pieniędzy mają od groma, więc nie mają jakiegoś wyznacznika na kiedy coś wprowadzić. Ja stawiam, że cała ta aktualizacja, która odmieni CS GO (i to bardzo) zostanie wydana, nawet za rok.

Już chcę te serwery, mm drużynowe, banowanie itp.... <3

Zalążki tego, można zobaczyć na różnych większych turniejach, kiedy to zawodnicy już z poziomu menu, mogą banować mapy i zarazem je wybierać.

Kiedyś będę mógł wrócić na mm steamowskie :)

Ja dzis wszedlem na cw do starego dobrego wolfteam'a, p2w. Takie buly wchodzily, ze ulala. Nibym moglbym za 2k zaladowac i grac na perma thingsach, lecz raczej zostane z kolegami w CSie, mimo, ze jestem w niego duzo duzo gorszy, ale esport, skiny itp. to jednak cos co przewyzsza wszystko.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik