Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Krapsy

SKINY - ogólnie

Polecane posty

@double

Dzisiaj fajny post na fb widzialem:

"Czesc. Mam 11 lat i szukam ludzi do gry w CS GO. Mialem global elite, ale siostra spadla. Obecnie jestem w silver 1. Szukam ludzi do gry, bo nie moge wyjsc mimo, ze mam po 10-15 killi na gre. Bylem na kilku lanach i gralem w lidze ESL"

hahahahaha 11/10 - powalilo mnie to.

MUST READ

Tak to jest z tymi kosami, trudno się sprzedaje, wybiera i kupuję :D

Ja teraz sobie przeglądam rynek i widzę, że 3 dni temu ktoś Glocka Fade'a sprzedał za 197 euro, czyli dostał jakieś 171 euro. Obecnie za 149 jest, co daje 129, po odjęciu prowizji. Lipa, kupiłem go za 109, może wystawię "dla beki" za 195 i na dniach pójdzie, będę na plus 50 euro ;)

No powiem wam, że mi się dziś poszczęściło. Poleciały mi dwa m4a4 gryf pod rząd. Jeden nowy, drugi w troszkę gorszym stanie. Jedna Nova Koi i coś tam jeszcze. Trochę się też mimo wszystko lekko zdenerwowałem, bo użyłem klucza, zaczęło losować i nagle się zacięło, wybierając kał...

A ja nie otwiedam skrzynek, bo szkoda hajsu na to xD Jakby co to tego Karambita sprzedam za skiny, keye, hajs realny lub inny noz (moge dolozyc) :D

Haaa gay xD A powaznie to szukam Wulkana kupic na keye/ zlotowki. Krapsy nie chcesz sprzedac :D ? Ja ledwo skonczylem grac w cs go, czas ogarnac co tam na lounge :)

Vulcana nie oddam na razie, do czasu aż kupię do niego Stattraka, a szybko ten czas nie nadejdzie.

Teraz myślę, czy sprzedać Glocka Fade'a za około 170 euro i kupić M4A1-S Cyrex ST MW i Glock Water Elemental ST FN czy zostawic go. Jest to skin sentymentalny, moj pierwszy :D 

Moze mi ktos wyjasnic o co chodzi z tym ft z lookiem mw? :D z tego co rozszyfrowalem pp swojemu, chodzi o to, ze jest to ft a wyglada jak mw ale nie bardzo wiem jak ma sie to do ceny i po czym to dokladnie rozpoznac, ja widze tylko roznice miedzi FN, FT i zaprawionym w walkach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik