Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Krapsy

SKINY - ogólnie

Polecane posty

@up

Kolega kolegi trafił dzisiaj z misji Vanguarda M4A1-S Knight, minimal wear. Około 120 euro. 

Później otworzył jedną Chromę - M9 Bayonet Marble Fade FN. O co tu chodzi? Takiemu dropi :( 

Kosę sprzedał za 300 euro i kupił Karambita Tundrę i Popiół. Oby dwa Ślady Używania.

No proszę Was... Ktoś kto nawet nie umie sprawdzić ile warta jest kosa i oddaje ją za pół-darmo dropi. GABEN -.-

Otworzylem juz ogolem z 50 skrzynek i jeden czerowny skin, jeden fioletowy a tak to same niebieskie :) No od dzis jestem posiadaczem Karambita Night bs :D

Trovhe zdarty, ale jednak Karambit :D Ni to teraz za jakis czas kupic kluczy troche i robic upgrade do Huntsmana Crimson Web MW albo innego Karambita. Poki co mysle czy sie nie zamienic moj za Karambit Stainef WW. Cena podobna.

Nie, nie... chodzi o to czy Karambit Night w jakości Minimal Wear jest według Ciebie zdarty, jak na tą jakośc? Mocno według Ciebie to widać? Chcę znać Twoją opinie. Bo, np. USP-S Orion to nawet na FN jest zdarte, to samo z AUG Bengal Tiger :D

Aaa jutro popatrze jak nie zapomne. No to dzis Ak Vulcan FT+ Cyrex FT i za to dostalem Master Piece BS i 3 keye :D Keye beda do upgrade noza, a poki co gram na deafult AK xD Jak hajs bedzie to albo kupie Wulkana znowu albo Redline. Przy okazji tez macie blokade na wymiany itemami z marketu? Kupilem dzis pare skimow tanich (po 0.04 i awp i ak siatka safari) i do tego p90 asiimov i zadnego nie moge wymienic z nikim sie... Tez tak macie?

Nowa polityka steam "chroniąca przed scammerami". Chodzi pewnie o to, że konto było hackowane, złodziej używał pieniędzy, które były na steamie do kupienia skinów a potem sobie je przesylal. Ma to za zadanie utrudnić właśnie takie wymiany bo przez tydzień nic z nimi nie zrobi.

To wiem, ale od dawna byl ten napis, a i tak nie dzialal, a dzis nagle musze skinow pare wyslac kupionych i zong. Kazdy tal ma czy cos? Bo jak tak ma byc na stale to dla mnie to bedzie cios mocny :x

Jest już kilka dni. Musisz chyba posiadać przedmiot przez 2 tygodnie i po tym czasie możesz go wymienić. Ja tak miałem z zakupionym kluczem. Chciałem go oddać, ale muszę czekać jeszcze tydzień.

Dobra, czas już na lepszą kosę. Co byście wybrali?

Do wyboru:

• Huntsman Slaughter /Crimson Web
  • Bayonet Slaughter FN/Marble Fade 
  • M9 Bayonet Slaughter
  • M9 Bayonet Doppler (sapphire) 
  • M9 Bayonet Marble Fade
  • M9 Bayonet Night
  • Karambit Night 
  • Karambit Fade 90/10 
  • Karambit Case Hardened 90-100% blue
  • Karambit Slaughter
  • Karambit Doppler (sapphire)
  • Karambit Marble Fade
  • Karambit Tiger Tooth
  • Flip Knife Doppler (sapphire)
  • Flip Knife Marble Fade
  • Gut Knife Doppler (sapphire)
  • M9 Bayonet Tiger Tooth

Trochę tych kos fajnych jest, a pozostaje wybrać jedną. Dylemat dla mnie, bo jak mówię, dużo ich, za dużo na moją głowę :(

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik