Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Krapsy

SKINY - ogólnie

Polecane posty

Nawet Izak ma większego farta, mimo wszystko.

Myślałem, że po ok.2 miesięcznej przerwie od jakichkolwiek openingów skrzynek dropnie coś powyżej 10-15 EUR, ale nie **** . Ostatni raz to otwierałem. Koniec!!!

Otwieranie skrzynek to jakaś porażka. Nie wiem jakiego farta trzeba mieć żeby dropnąć kose tak jak izak na urodziny :D

Ja czuje spisek między Pasha a Gabenem :D

Pashę ogląda 20k ludzi (+/-). On otwiera 5 skrzynek, dropi 3 kosy wydając 10 euro. 30% oglądajacych myśli, że też trafi jak "Pasha może", więc też zaczynają otwierać i trafiają Grotto czy Katakumby. Gaben ma zysk :D 

Taka teoria spiskowa.

Ja czuje spisek między Pasha a Gabenem :D

Pashę ogląda 20k ludzi (+/-). On otwiera 5 skrzynek, dropi 3 kosy wydając 10 euro. 30% oglądajacych myśli, że też trafi jak "Pasha może", więc też zaczynają otwierać i trafiają Grotto czy Katakumby. Gaben ma zysk :D

Taka teoria spiskowa.

Nie tylko ty tak uwazasz :)

Trzeba cos z tym zrobic! Gabenowi odwala! Zaraz maila $lę.

Ogloszenie parafialne: tematyka tematu zmieniona - nie rozmawiamy tylko o skinach, od teraz tutaj gadamy luzno o wszystkim zwiazanym z csem, newsy, turnieje, mecze itd. Tylko bez betow :D Broda ty pilnuje :D

A teraz o 1:04 moge isc spac, dobranoc :P

Mixa to ja zagram jak bede mial komputer. Za tydzien, miesiac, rok - zalezy, bo kompa mi sponsoruje ojciec i nwm kiedy ulegnie namowom. Obecnie tylko Isaac, bo nie kreci mnie granie w csa na low, rozdzialka 640 na iles i 10-18 fpsow...

A co do tych betow, to wlasnie tak jak napisales :D

Z betami nigdy nie wiadomo. Wczoraj się mocno można było dorobić na meczu Fnatic vs CW. Sam 5 minut przed meczem dowiedziałem się od Izaka, że olof i krimz nie zagrają, więc 2-0 w dupkę z CW i 2-1 z Gplayem (chodź tego wyniku nie jestem pewien, tzn. wiem,że Gplay wygrał ale nw czy 2-0 czy 2-1, ale spotkanie długo trwało to chyba 2-1).

A po za tym, co? Dzisiaj trzeba liczyć na ESC i Virtusów, chodź może być ciężko, wczoraj ESC 16-0 z Na'Vi w plecy, chodź wytłumaczenie jest "bo to było Inferno, nie graliśmy go od pół roku" ;) Virtusi też w najwyższej formie nie są, ale myślę, że z CW dadzą radę :) 

A, no i jeszcze dzisiejszy patch. Dużo zmian na Cobblestone, ale co tam i tak tam nie gram :D Co ciekawe naprawiono bug powodujący za mało respiących się kurczaków, hehe :D I takie tam duperele.

Tutaj link do rozpiski dokładniejszej tego patcha: http://izaktv.pl/csgo-update-05-02-2015/.

Ciekawe co dalej :P

ESC niestety poległo, chodź po zaciętym meczu. Virtusi na razie 1szy mecz przeciwko CW wygrali. Za chwilę grają na Planetkey!!

No jutro turniej w Szwecji się zaczyna. Inferno Online.

Może tam coś trafisz i się dorobisz, bo parę fajnych meczy jest. Dodatkowo sądzę, że jak zwykle szanse % na csgolounge przesadzone :) 

Będzie co robić w weekend :D

Zaczęło się!!!

Niestety DDOSY - na LANie.

Na razie jedynie mocne opóźnienia, oby to jak najszybciej ogarnęli. VP vs EnVyUs 2-3 (Cache, VP tt).

Wie ktos moze za ile konczy sie operacja vanguard i za ile bedzie jakas nowa ? Oraz czy jak sie skonczy vanguard to nie bedzie mozna juz robic misji czy kupic tej operacji ?

Spróbuję coś poszukać na ten temat, jutro dam znać.

Podsumowując dzisiejszy turniej, jak i samą grę Virtusów - katastrofa.

Słaba organizacja, DDOSy, gra Virtusów dość słaba. Spokojnie mogli ugrać na NiP czy Fnatic, lecz i w jednym i w drugim meczu przegrali kluczową rundę, gdzie przeciwnik był na eco.

Niestety Virtusi bez podium. Na razie ten rok idzie im ciężko.

Pozytywna wiadomość, o czym wspomniał Himiodzo na chacie - exESC odbanowane. Łączmy się w radości <3

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik