Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Krapsy

SKINY - ogólnie

Polecane posty

Witam. Post jest tworzony po to by ludzie, a raczej gracze powiązani z Counter-Strike'm i robiący w markecie STEAM czasem zakupy mogli tutaj pogadać o skinach. Które wybrać? Ile kosztują? Jak wygląda dana jakość? Stattraki? Klucze? Dragon Lore, Karambit Fade? I tak dalej.

Sam czasami mam dylemat czy opłaca się kupować Minimal Wear (np. Cyrexa) za 45 euro, jak można by kupić Field Tested za ok.30. Wpisuję na YT i wygląda identycznie, ale i tak kupuję MW, gdyż nie mam opinii, rozmowy z innymi ludźmi o tym.

Z mojego otoczenia ludzie są "dziwni", mówię Vulcan czy Wasteland Rebel, a oni - "oby dwa ZA BARDZO ZABAWKOWE, bierz Cartela". Bo sam go ma i go nie stać na lepszego :D Ale teraz na serio, pytajcie jak chcecie się czegoś dowiedzieć o skinach. Wiem, że na forum są osoby, które na CSie się znają, przykładowo Hardkor, Liptonex, Himiodzio - może tylko ten 1szy się tu udziela, ale ok :D

Zacznę od siebie, od mojego dylematu:

Po urodzinach zamierzam kupić Stattraka do AK-47, oglądałem skiny i spodobały mi się 2:

1. AK-47 Vulcan MW

2.AK-47 Wasteland Rebel MW

Cena Vulcana : 215 euro

Cena Wasteland Rebel: 115 euro

Oby dwa skiny czerwone, fajne. 100 euro różnicy. Nie patrzymy na cenę, bo na i tego i tego by starczyło. Obecnie mam zwykłego Vulcana FT. Co byście wybrali? 

PS: Szkoda, że nie ma ST Field-Tested w górę do Fire-Serpenta :D (na csgolounge są - 500 kluczy+).

Bralbym Vulcana. Wg mnie najladniejszy (albo jeden z najladniejszych) skinow do AK. Sam skladam na teraz. Jak bys bral nowego to z checia za klucze/ przelew allegro odkupie od cb Vulcana FT :) Wasteland Rebel wg mnie srednio wyglada i wydaje mi sie, ze bedzie tracil na wartosci.

@Hardkor, ok. Jak będę coś robił ze swoim Vulcanem to się odezwę, a ST kupię jak ludzie polecają do Vulcana MW :D

Eh, co ja wyżej napisałem, mój Vulcan obecny to minimal wear, nie field-tested, pomyłka :D

Co do dalszej bitwy skinów

AWP Assimov vs AWP Dragon Lore

ogólnie Fade vs Case Hardened vs Marble Fade (w kosach)

M4A1-S Master Piece vs M4A1-S Cyrex

Galil Cerberus vs Galil Chatterbox

P90 Assimov vs P90 Death by Kitty

P250 Cartel vs Franklin vs Mehndi

CZ-75 Auto Victorious vs Challice vs Tiger

AUG Cameleon vs AUG Bengal Tiger

Famas Afterimage vs Famas Styx

Większa porcja do oceny :D

To ja dam swoją opinię

Dragon lore (jeśli cię stać D:)

Cyrex

Chatterbox

Asiimov

Mehndi

Victoria

Cameleon

Afterimage

Jeżeli serio kupujesz te skiny to nic tylko pozazdrościć :D

Dragon Lore nie kupię, resztę może.

Teraz w planach mam kosę (Huntsman/Butterfly/Karambit), później ST do AK, M4 i Famasa, a reszta z czasem. Ale nie o tym ten temat co, kiedy kupuję i że się chwalę - bo tego nie lubię.

Dawajcie czasem swoje dylematy co do 2 skinów :D

Jeśli chodzi Ci o pierwsze pytanie o skin do AK to chyba zapomniałeś o moim zdanie najładniejszym skinie jakim jest Redline ( wygląda ładnie i pewnie trochę tańszy ze ST niż skiny które podałeś ;) ).

Jeśli chodzi i reszte skinów to moim zdaniem:

AWP - Man-o'-war ( nowy i piękny )

M4A1-S Master Piece albo Knight

Galil Cerberus

P90 Death by Kitty

P250 Franklin

CZ-75 Auto Tiger

AUG Bengal Tiger

FAMAS Styx

Redline miałem, 3 razy. 3 razy także go przegrałem i kupiłem coś droższego :D

AWP z Chromy mi się nie podoba. Famas Afterimage kupię, bo do Styxa nie ma ST, a kupuję własnie z nim. M4A1-S Piece i Knight drogie, 100eur+ :D

P250 zamienię na coś ze Stattrakiem. Do AUG stattrak będzie niepotrzebny, bo kto tym gra?! :D

CZ na razie jak dla mnie dalej AUT, więc też będzie bez.

Przyznam Django, ciekawy gust.

EDIT: Blaze vs Conspiracy ? Desert eagle oczywiscie.

Edytowano przez Krapsy

Również Gram M4A1-S. Niby mniej ammo, ale to jest broń dla lepszych "aimerów". Chodź nie bierze na pestkę. Po za tym wydaje mi się, że M4A4 ma większy odrzut. Dodatkowo jak Hardkor, tłumik moje drugie imię. M4A1-S+USP-S.

Ja dużo gram Desert Eaglem i Five-Sevenem.

Na eco - glock, usp-s :D Wiadomo.

Kolejny dylemat:

Glock Fade czy Water Elemental Stattrak?

Jakbym sprzedal Fade to dokladam do kosy i mam Karambita Nighta, zostaje przy nim to Huntsman Slaughter :)

Hunstmany najpiekniejsze. Ja pewnie bede sobie kminil Crimson Web :3 Szkods tylko, ze miedzy BS,WW i FT praktycznie nie ma roznicy w wygladzie, a MW rozni sie drametralnie. I kosztuje 2x tyle xD

Będzie post pod postem, ale trudno. EDITa nikt by nie zauważył.

Według Was Karambit czy M9 Bayonet?

Oraz który skin do kosy najlepszy: Doppler, Marble Fade, Crimson Web, Slaughter, Fade czy Case Hardened?

Mówimy o ich najlepszych jakościach czyli Doppler Sapphire (full blue). Slaughter Diamond, Fade 90/10 - czekam na opinie.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik