Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Baggins

Better Call Saul! (prawnik z Breaking Bad)

Polecane posty

66339.6.jpg

"

"Akcja "Better Call Saul" rozgrywa się 6 lat przed momentem, gdy Saul Goodman (Bob Odenkirk) poznaje Waltera White'a. Bohater nazywał się wówczas Jimmy McGill i jako drobny prawniczyna ma poważne problemy, by związać koniec z końcem. Pracuje samotnie, ale często jego drogi krzyżują się z Mikiem Erhmantrautem (znany z "Breaking Bad" Jonathan Banks). W serialu zobaczymy, jak Jimmy McGill zmieni się w Saula Goodmana."
http://film.onet.pl/wiadomosci/better-call-saul-nowe-zdjecia-z-serialu/l8s56

640_Better_Call_Saul_Bob_02.jpg

Edytowano przez Baggins

Muszę przyznać, że ogląda się bardzo przyjemnie. Po fenomenie jakim było Breaking Bad miałem wysokie oczekiwania, a Better Call Saul spełniło je całkowicie. Bob Odenkirk pracuje na nominację do Emmy, chociaż dobrze, że poza Jimmym opisane są tutaj inne postacie. Fajnie, że przedstawione są jeszcze inne postacie z Breaking Bad (Mike, Tuco), a także oczywiście postacie, których w BB nie było (Chuck). Polecam wszystkim, szkoda, że do końca pierwszego sezonu pozostały tylko 3 odcinki. :(

Edytowano przez Glock

Muszę przyznać, że ogląda się bardzo przyjemnie. Po fenomenie jakim było Breaking Bad miałem wysokie oczekiwania, a Better Call Saul spełniło je całkowicie. Bob Odenkirk pracuje na nominację do Emmy, chociaż dobrze, że poza Jimmym opisane są tutaj inne postacie. Fajnie, że przedstawione są jeszcze inne postacie z Breaking Bad (Mike, Tuco), a także oczywiście postacie, których w BB nie było (Chuck). Polecam wszystkim, szkoda, że do końca pierwszego sezonu pozostały tylko 3 odcinki. :(

Są lepsze i gorsze odcinki, ale generalnie serial jest całkiem dobry. Ciekaw jestem czy twórcy podołają z trzecim sezonem - wszystko zależy od widowni i zysków.

Mam ten serial na oku, ale myślę, że obejrzę go dopiero, jak wyjdą wszystkie odcinki, albo przynajmniej ze 3 sezony, bo nie lubię długo czekać na kolejne odcinki. BB skończyłem miesiąc temu a był tak zajebisty, że dalej nie może mi przejść ochota na kolejny odcinek :(:P

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować