Skocz do zawartości
Radzyn69

Rafał Ziemkiewicz i Jego ksiązki

Polecane posty

ja mam zamiar się za to zabrać, ale po przyjściu tutaj większej ilości ludzi o różnych poglądach może dojść tu do niezłej kłótni, więc proponuję zamknąć temat, każdy ma inne poglądy, możemy o tym porozmawiać przez PW, za duża szansa, że dojdzie tu do regularnej internetowej wojny 

Tak jak kolega wyżej wspomniał, nie jest to raczej temat na forum :)

Ziemkiewicz wg mnie obowiązkowa lektura każdego Polaka i nie mówię tego jako fanatyk jego poglądów, ale jako zwykły szary człowiek. Książki opisują dzisiejszą rzeczywistość, a dokładniej co się dzieje i kto tak naprawdę rządzi Polską po reformach w '89. Dlaczego Polacy są wciąż dzieleni, dlaczego władza wmawia nam, że wszystko robimy źle, dlaczego jako Naród nie potrafimy się zjednoczyć czy chociaż w małym stopniu wziąć do serca słowa "Jestem Polakiem, więc mam obowiązki Polskie", a jednym z tych obowiązków jest chociażby udział w polityce. ( w mniejszym lub większym stopniu). Na pewno da się odczuć dużą niechęć autora do Tuska i jego rządów, ale nie jest to zwykłe narzekanie jakie można usłyszeć z ust J.Kaczyńskiego, tylko poparte faktami zdarzenia mające wpływ na to co się dzieje i gdzie za kilka lat będziemy jako Polska, a wierzcie mi prognozy nie są najlepsze. Owszem można go uznać jak to "dzisiaj" jest modne za katola, pisowca, faszystę, ale tylko jeśli wierzy się w to co mówią media. Mógłbym przytaczać wiele przykładów z książki, z którymi na pewno większość z Was by się zgodziła, ale lepiej jak sami się w nią wgłębicie. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik