Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Achilles Pięta

Wycieczki

Polecane posty

Wszyscy widzieliśmy Rocka podczas jego niezwyklych wypadów... a to do Stanów, a to na jedną z ostatnich dużych imprez poświęconych grom. Ale przecież Rock to nie tylko gry! Jestem pewien, że znacie dużo niezwykle interesujących miejsc w całej Polsce, które Rock mógłby odwiedzić, a kto wie może nawet w Waszym mieście odbędzie się spotkanie Rocka z Wami! Dlaczego akurat to miejsce, a nie inne? Co sprawi, że Rockowi klimat tego miejsca przypadnie do gustu? A może jest jakieś miejsce w którym raczej nie mamy czego szukać? Niech ogranicza Was jedynie wyobraźnia i szczypta (dosłownie maleńka szczyptka) rozsądku! 

Ciekawie by było, jakby nakręcił materiał z pobliskiej (100 km od Wrocławia) Kotliny Kłodzkiej, a zwłaszcza Gór Stołowych. Dla mnie jako mieszkańca tych terenów, żadnego wrażenia nie robią już te wszystkie skały, ale turyści uważają te tereny za niesamowite - problemem jest jednak to, że trzeba się trochę nachodzić. Warto również pojechać na czeską stronę GS - tam też jest malowniczo :)

Ciekaw byłbym właśnie materiału z Gór Swoich, a także powiązanych z nich zamkami (II Wojna Światowa) Książ i Czocha. Materiał nakręcony na temat "tych wszystkich tajemnic" byłby z pewnością ciekawy. ; )

Pozdrawiam Aharo

Myślę że dobrym pomysłem byłoby zorganizowanie takiego spotkania, które odbyło by się w centralnej części Polski, bo tak na "chłopski rozum" każdy byłby równo potraktowany, bo przykładowo, gdyby spotkanie miałoby się odbyć gdzieś na południu (nie wiem, np. w Krakowie lub Katowicach), to rzecz jasna, że osoba mieszkająca w północnej części Polski nie przyjedzie, bo nie oszukujmy się, kawałek drogi to jest, a co ważniejsze, dużo czasu poświęcone na przyjazd do danego miejsca. Mam nadzieję że ukazałem swoją myśl zrozumiale i klarownie, przynajmniej chciałem uzyskać taki efekt, aby wszyscy co to przeczytają, to zrozumieją.

Pozdrawiam, xMattPL

Ja to bym polecał obóz Auschwitz, jeśli chodzi o pewne nagrania związane z historią. Największy cmentarz. Ponad milion ludzi na obszarze nie większym niż przeciętna szkoła z jednym boiskiem.

Trochę drastycznie, ja bym polecił Świnoujście, ale tylko w wakacje Morze, piasek, molo, wyspa Uznam, po prostu wakacyjnie i pięknie :)

Cudowne jest to, że mimo tego, że Rock skupia się głównie na poletku gier to także ma czas i chęci, aby wyjechać gdzieś i skomentować rzeczy, które nie mają bezpośredniego połączenia ze światem komputerowym. Za to duży plus. Vloger uniwersalny.

Ja to bym polecał obóz Auschwitz, jeśli chodzi o pewne nagrania związane z historią. Największy cmentarz. Ponad milion ludzi na obszarze nie większym niż przeciętna szkoła z jednym boiskiem.

Nie wiem czy to akurat dobre miejsce na jakiekolwiek nagrania. 

U mnie w sumie nie ma nic ciekawego, ale chciałbym zobaczyć Rocka w Japonii opowiadającego o Sakurze (z jap. Kwiat wiśni). Jestem fanem anime i mangi więc to jedyne co mi na te chwilę przychodzi do głowy. Może jakieś opowiastki związane z kulturą japońską, historie będące czymś wpisującym się w nurt opowieści przodków. Może trochę to chaotyczne, ale tak na sucho ciężko wyjść z czymś kreatywnym, a serce by mi pękło gdybym nie wspomniał o Japonii. :)

U mnie w sumie nie ma nic ciekawego, ale chciałbym zobaczyć Rocka w Japonii opowiadającego o Sakurze (z jap. Kwiat wiśni). Jestem fanem anime i mangi więc to jedyne co mi na te chwilę przychodzi do głowy. Może jakieś opowiastki związane z kulturą japońską, historie będące czymś wpisującym się w nurt opowieści przodków. Może trochę to chaotyczne, ale tak na sucho ciężko wyjść z czymś kreatywnym, a serce by mi pękło gdybym nie wspomniał o Japonii. :)

Do tego jeszcze Rojo, który by wybuch na widok tylu budeli ile ma np. Tokio :D

Tak na serio pomysł z czochą i książ nie  jest głupi. Mógł tam rock mnieć dobre przemyślenia na kilka gier, które się pisują tajemniczość tych miejsc.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować