Skocz do zawartości
basiorbb

Moj zestaw. Ktos pomoze? Laik

Polecane posty

Aż tak dużo nie, ale w grach odczułbyś różnicę. Wszystkie te 3 karty mają 2 GB pamięci, co mogłoby nieco przeszkadzać. O ile w 750 Ti i 760 nie wiele ci to zmienia, o tyle przy 770 może ci zwyczajnie braknąć momentami właśnie VRAM. Stąd moja propozycja - używany GTX 780.

Wydaje mi się, że zaczniesz pociskać w takie produkcje na PC jak się zorientujesz, że możesz :D Nic przecież nie zastąpi starej dobrej myszki i klawiatury :kappa: Zostańmy już przy tym GTX 770, jeśli się tak upierasz. W renderingu 770 wypadnie lepiej od 750 i 760.

Edit: a jak pojemny dysk bym potrzebowal by zainstalowac na nim windowsa i jaki byscie polecili? Chodzi o SSD. 60GB starczy?

Dobra to chyba sie zdecyduje. Mam jeszcze troche czasu na przemyslenia prosilbym o nie zamykanie pd razu tematu bo znajac mnie pewnie jeszcze mi cos strzeli do glowy i sie tu bede odzywal ;) dzieki Soldier!

Edytowano przez basiorbb

Siemka. No wiec dostalem juz hajs na konto i chce kupic ale znowu okazalo sie ze grafa ktora mislem tj. Palit jetstream gtx 770 2gv znikla z magazynu i nusze wybrac inna grafe i myslalem o gtx 960 4gb o takim:

http://m.morele.net/product/details/730062/0

Tylko prosze o opinie poniewaz jest to karta jakas dc2 oc i czy do takiej ksrty trzeba jakis mocniejszy zasilacz? Np. 650w? A i czy bedzie to wspolgrac z xeonem. Jak nie to prosze o jakas inna karte do 1000zl. Myslalem o tym 770 ale znikla wiec szukam czegos innego

http://www.morele.net/inventory/info/XsxozJ/ (to jest reszta podzespolow lecz jest to stary koszyk nie patrzyc prosze na grafe)

Ok dziekowa ;) a ten gtx 960 bedzie duzo lepszy od 770? Drozszy nie jest zbytnio. A ma 2gb wiecej. Ten skrot OC znaczy ze jest podkrecony a nie sie to za doba jakies wymagania?

Edytowano przez basiorbb

OC w nazwie oznacza, że karta jest fabrycznie podkręcona zatem ma wyższą wydajność, pobór prądu jest taki sam, ale karta się bardziej grzeje, zatem musi mieć wydajniejsze chłodzenie (które właśnie posiada). Co do wydajności względem 770, to wypada podobnie.

Acha czyli nie musze dodatkowego chlodzenia kupowac? Acha no to ok. Ale chyba jednak nieco lepsza bo 2gb a 4gb oc to chyba cos tam lepiej bedzie dzialac :)

A zamiast tej karty nie lepiej r9 380 wziąć?

Pewnie że lepiej pełne 4GB VRAM, szersza szyna pamięci 256bit i pełne DX12 lepiej to wróży na przyszłość ponadto wypada lepiej w testach od GTX 960.

Zdecydowanie plusem GTX 960 to mniejszy pobór prądu ale przy R9 380 nie ma tragedi.

Tu autorze masz linka

MSI wypada dobrze w testach a przy tym ma przyzwoitą kulturę pracy.

MTS z tego co widziałem w testach to różnica w wydajności między kartą 2 a 4GB to około 2-3 fpsów.

Były jakieś nowe testy gdzieś ostatnio? Czy wersja 4GB ma jakieś dodatkowe plusy?

960 jest porażką, nie wiem kto i dlaczego Ci to polecił.

r9 290x to genialna karta jednak nie będzie ona w 100% kompatybilna z directx 12.

Co jakiś czas do internetu wyciekają informacje o tym, że na nowym directx karty czerwonych mają dostać takiego kopa, ze Nvidia zamknie się w sobie i z Tajwanu nie wyjdzie (czy gdzie oni mają siedzibę)

Dlatego właśnie poleciłem Ci 380.

W każdym teście wypada lepiej od 960.

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_amd_radeon_r9_380_konkurencja_dla_geforce_gtx_960

Poza tym, jest duża szansa, ze przy nowym directx'ie pokaże jeszcze więcej.

MTS z tego co widziałem w testach to różnica w wydajności między kartą 2 a 4GB to około 2-3 fpsów.

Między 4GB a 2GB wielkiej różnicy w wydajności nie ma zależy też od gry test

Ale patrząc perspektywistycznie w przyszłość to zakup 4GB wersji według mnie będzie korzystniejszym zakupem. (Chodz autor sam sobie zdecyduje)

Dzieki a tak sie zastanawiam. Wiem ze 960 > 950 ale ta 950 ma ciekawe opcje dla gier moba ktore mi graczowi doty by sie moze i przydaly?:) ma duzo szybsze latency

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik