Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
narson251

Poszukuje Dobrego mikrofonu z czystym dźwiękiem

Polecane posty

Witam.

Jak w tytule poszukuję dobrego mikro (czysty ładny dźwięk itp.) do komputera oczywiście. Na cenach się nie znam a zależy mi by był to dobry mikrofon więc wole żeby był droższy i żebym zainwestował w niego wiecej niż kupić jakiś tani sh*t. Jakie możecie mni polecić i dlaczego.
z góry dzięki.

Do 300 zł 

polecam ci dwa mikrofony

Jeden mniejszy Samson Go Mic ,który jest idealny kupisz go na allegro za 250zł

A drugi to Samson C01U.. Ten drugi jest większy i bardziej gustowny ale jego koszt to +300zł. Obydwa mikrofony są idealne do nagrywania i są pojemnościowe. Ja nagrywam i używam pierwszego mikro ,aczkolwiek kwestia różnicy jakościowej pomiędzy tymi dwoma mikrofonami jest żadna. Samson Go Mic używa np. PabelStudio, PathMage, ReziPlayGamesAgain..A Samson CO1U używa: KamilScheicht, MultiGameplayGuy, xMandzio!

Jeśli chcesz idealny mikrofon ,który nic nie pobije przez najbliższe 5 lat to oczywiście jest to Blue Yeti (koszt 700zł).

Ten mikrofon za 700, polecasz bo jest dobry czy dlatego, że Rock go ma?

Też zastanawiam się nad mikro, ale nie wiem czy jest sens dawać 700 stów, w moim przypadku jakieś 150Euro za mikrofon.

Zależy do czego go potrzebujesz, jak Rock mówił nawet go często nie używa, bo do LP używa mikro z kamerki.

Yeti służy mu tylko przy lajwach i skypie (jak on to powiedział).

Jeżeli jesteś takim maniakiem, że chcesz aby było cb słychać, tak jakbyś stał przed daną osobą i mówił coś przy niej, to może i się opłaca, ale jest to tyle warte? Nie wiem.

Pamiętam te stare czasy, kiedy na YT wszyscy mieli takie sobie mikro i były w tle jakieś szumy, nikomu to nie przeszkadzało, bo było to normą. Wyczujemy to dopiero teraz kiedy jesteśmy przyzwyczajeni do czystego dźwięku i nagle usłyszymy coś "brudnego".

700-set zł nie dam :) ale te Samsony całkiem fajnie się prezentują. Parę ludzi mi mówiło że Logitech również tworzy fajne mikro jest ktoś kto posiada i kto mógłby się wypowiedzieć więcej na ten temat?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Trypekk
      Ostatnio zakupiłem mikrofon novox nc-1 wraz z zestawem do przymocowania i pop filtrem. Niestety gdy podłączam mikrofon do komputera z najnowszym windowsem i procesorem intel core i5 nie działa komputer albo go nie wykrywa albo jest jakiś problem z kablem nie wiem pomóżcie (o pomoc prosze z niewykrywaniem mikrofonu na komputerze ;0 ) Z góry dzięki
    • Przez Johny7168
      Witam serdecznie mam pewien problem z Cs Go, otóż od miesiąca nie słychać ani nawet nie widać ikonki w lewym dolnym rogu żeby ktoś rozmawiał w cs .I to jest dziwne że na tyle godzin co grałem nikt się nie odezwał ani słowa.Postanowiłem to sprawdzić zaprosiłem znajomego na prywatny serwer, poprosiłem żeby się odezwał i nic nie słychać ani nawet ikonka się nie pojawiła z mikrofonem.Mam nadzieje że da się z tym coś zrobić. Pozdrawiam
    • Przez BlekiTV
      Witajcie.
      Tworzę kanał o nazwie 'Bleki' (Link: youtube.com/user/BlekiTV) i mam problem. Zazwyczaj nagrywałem dźwięk z gry i mikrofonu razem lecz na święta dostałem bardzo dobre słuchawki które mi się spodobały i postanowiłem że zacznę nagrywać oddzielnie głos. I tu tworzy się problem. Gdy mam już dźwięk z gry nagrany wraz z filmikiem nie wiem jak go oddzielić od filmiku, ponieważ chciałbym go przerobić wraz z moim głosem (coś w stylu co robi rock). Tak więc. Wiecie jak oddzielić nagrany dźwięk z filmiku?
      Za każdą odpowiedz dziękuję.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik