Skocz do zawartości
QuickCygan

Zmniejszenie ochrony antyfloodowej wraz z ilością postów [SHOUTBOX]

Polecane posty

Cześć. Jestem użytkownikiem forum dłuższy czas. Czasem piszę też na shoutboxie, ale bardzo denerwuje mnie to, że między wiadomością muszę czekać 20 sekund.

Przez to rozmowa nie jest hmm 'dynamiczna' a wyskakujące powiadomienie o ochronie antyfloodowej po prostu irytuje.

Składam propozycję, aby ustalić kilka pułapów postów, wraz z którymi zmniejsza się czas,

który trzeba odczekać między dwoma wiadomościami. Na przykład :

200 postów - 15 sekund

400 postów - 10 sekund

600 postów - 5 sekund

1000 postów - 2 sekundy

Coś w tym stylu, może być zupełnie inaczej, ale mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi.

Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku, Cygan 

Zateierdzam również. Jestem na forum prawie 2lata, napisanych prawie 2,5k postów, a boty forumowe oskarżają mnie o takie coś, gdy chce odpisać komuś na szybko na SB. ):

@Edit

Na fonie się za wolno pisze xd

Gdyby Administracja trochę poszperała, to znalazłaby zapewne wtyczkę, która umożliwia wgranie dodatkowego czatu, dla stałych i aktywnych użytkowników. Wiem, że na MyBB takie coś jest, więc i na tym silniczku powinno. Jest to tak jakby osobna zakładka, ale za to, nie ma tam limitów czasowych, itd. Fajnie by było wprowadzić jakiś osobny czat, widoczny tylko dla wyznaczonych osób. Co wy na to?

Z tego co mi wiadomo, założyciel strony zrobił sobie prawo do wszystkiego... I czasem je rozdaje.. Raz na 2 lata :D. Pytajcie Brode, on kiedyś o tym pisał.

Apropo czatów. Czat JaRock ehhh xD

Półtora roku produkcji, a nawet nie ma wersji pre-alpha, albo full (ala Unity).

Pomysł z tego co mi wiadomo przepadł (choć może jednak coś jest, choć nie wiem)... A czat był już w jakiejś wersji. Nawet kilka dni był włączony publicznie :D.

(jeśli za mało choć, to proszę: choć, choć,choć,choć,choć,choć,choć)

10 sekund to optymalny czas na przeczytanie, napisanie i przemyślenie napisanego tekstu. Póki co, zostaję jak jest, jeśli będziemy coś dodawać - poinformujemy Was o tym.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik