Skocz do zawartości
sliski013

Jaką mysz wybrać ?

Polecane posty

Witajcie! Otóż mam pytanie jaką wybrać mysz w zakresie 60-100zł wyjątkowo bym mógł dodać jeszcze jakieś 15-20zł ale wolał bym się zmieścić do 100 ;) Chodzi mi głównie by gryzoń nadawał się doskonale do gier oraz by był raczej długo trwały. Tutaj jeszcze dopisze, że miałem na oku owe myszy: logitech g300, natec genesis gx66 oraz logitech g500 ale tej raczej nie zakupie ze względu na cene choć znajomy mi posiadacz tej myszy bardzo ją chwalił ;) Więc czekam na podpowiedzi oraz wasze opinie o gryzoniach. Czekam na odpowiedć ;)

hej, ja mam Logitech G5 i jestem bardzo zadowolony i z tych co napisałeś wybrałbym Logitech g300, żeby myszka dobrze pracowała musisz też mieć dobrą podkładke,

Microsoft IntelliMouse Explorer 3.0

Myślę, że jest to dobra mysz, dla ludzi, którzy chcą mieć po prostu mysz, a nie wskaźnik z milionem klawiszy dodatkowych, których i tak nie będziesz używać. Myszka ma 2 klawisze z lewej strony, ta myszka jest także dobra dla ludzi, którzy mają dość... duże dłonie, fajnie się układa i według mnie dobrze wygląda. Ludzie mówią, że ma małą czułość, czy tam mało DPI, lecz ja tego nie zauważam, bardzo dobrze mi się nią gra w Battlefield 3, czy COD MW3, także ten problem raczej należy pominąć.

Co do ilości DPI to moja ma 2000 ale mnie najlepiej kożysta się z 950, tak ze nie wiem czemu robią myszki o dpi 5000+, może przy większych rodzielczościach w jakiś programach to się przydaje nie wiem,

A zainstalowałeś sterownik z płytki dołączony do myszki? Dzięki temu przy maks. ustawieiu DPI mogłem normalnie ją użytkować.

A4Tech X7 Brown Fire :). Bardzo fajna myszka. Ciężka, dobrze leży oraz trzyma się w dłoni. DPI od 100 do 3600 w zależności jak sobie ustawić profile. Możliwość przełączania się w inne DPI za pomocą przycisku na samej górze. 

@up Ten Razer to chińczyk a jak nie to zapewne jest to stara wersja ze zwaloną optyką.

weź sobie Logitech g300. Najlepszy w przekładzie cena-jakość.

Ok dzięki wszystkim za odpowiedzi z pewnością wasze opinie mi dużo pomogły i się zdecydowałem nad kupnem g300 lub a4techx7 ;) Jeszcze raz dzięki za pomoc i miłego dnia życze :) i temat uważam za zamknięty ;p

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik