Skocz do zawartości
Robert

SWTOR - Star Wars The Old Republic

Polecane posty

Podej no klasy itp.

I?

EDIT: Wiecie może dlaczego rozrywa mi neta w SWTOR, a np. na youtube itp w ogóle.

Edytowano przez MaxiLager
Ahhhrrr ! Kamracie ! Połączyłem 2 posty MaxiLager

Witam serdecznie. Przepraszam, że nie wkleiłem ostatnio filmików ani zdjęć, po prostu nie miałem na to czasu. Teraz mam więc zarzucam, filmiki nie są super sklejone tak jak Rocka, ale cóż, miałem pokazać tylko postać, więc wybaczcie.
Ogólnie, moje postaci znajdują się w gildii "Rebelia Sithów" - gildia na prawdę epicka, mamy fajną i przyjazną ekipę, mamy parę składów na opsy, bez problemów robimy SM, Scum&Vilany (tak to obraźliwa nazwa, ale własna, więc proszę nie banować :D) Terror from Beyond, Toborro's Courtyard - nawet w opcji hard mode, a wszystkie typowe "Classic Operations", strzelamy na nightmare modzie, quick run po komendacje. No cóż, mam parę postaci, mój main to Skirmov (kiedyś nazywał się Salekthov, ale przeszedł chłopak reinkarnacje, przemiane, odkrył swoje sacrum, czy jakby to inaczej ująć), pierwszym takim solidnym altem jest Vorbarrov - takie moje oczko w głowie ;). trzecią postacią aktualnie jest T'rebor, ale jest w fazie tworzenia, więc na tą chwilę nie będę go przedstawiał. :)

Zarzucam trochę screen'ów:
Screenshot_2013-07-23_17_42_10_867732.jp
Screenshot_2013-09-02_19_39_49_189371.jp
Screenshot_2013-09-05_11_49_47_045148.jp

Teraz czas na 2 filmiki, ostrzegam, słaba jakość.

Filmik dodam później

Edytowano przez Robert

Bardzo fajne filimki!

Ja tez troche sobie w TOR-a pogrywam, mam dwie postacie na 55 i troche altow, na "The Progenitor". Bardzo chetnie udziele pomocy nowym graczom i tym bardziej zaawansowanym.

In-game: Prototype-z albo Vi'yria

Cheers

Bez%C2%A0tytu%C5%82u.png

Okej więc tak mniej więcej prezentuje się mój tank o nicku Medhanit. Jest to klasa Sith Assassin. Poniżej prezentuje filmik, proszę wybaczyć za słabą jakość.

Filmik dodam później

Mój tank czeka jeszcze na mainhanda, którego muszę przesłać z broni bound to legacy, który nabędę na gree, prawdopodobnie już następnego dnia.

Edytowano przez Robert

Coś z moją przeglądarką nie tak bo mi nie działają buttony od edycji, proszę moderatora o edycję postu.
O to mój sniper, przedstawiam wam Celsea, w drzewku marksmana, zapraszam do oglądania filmiku :).
Filmik dodam później
A o to mój rekord heala na WZ 55 lvl :)

39189870682144932470.jpg

To zależy jakie masz potrzeby. Ja ogólnie mam wywalone na jeżdżenie jaszczurkami tylko na tauntanie z fortecy. Pieniądze mam na nowe postacie, chomikuję ogólnie nie wydając na to co mi nie jest potrzebne. Wydaję ino na nowe postacie, medpaki, stimy, adrenale.

Wlasnie sie dowiedzialem, ze grajac w Warzone'y, moge zdobywac Planet Comms.. Moje zycie diamentralnie sie zmienilo. Dzięki za pomoc :D

EDIT: Wytłumaczylbys mi zasady Power-Levelingu?

Tak oto mi chodzi. I dzieki za odpowiedź. A to Post Scriptum to miała być informacja. Swoją drogą. Do PvE zalicza FLashpoints i Ops oraz Raidy na World Bossy, da?

Siema wszystkim którzy jeszcze męczą Swtora i mają ochotę pograć (na Progenitor-że) Ja gram Imperialnymi jak ktoś by chciał pograć dobre grupowe pvp nie koniecznie te high levelowe lub po prostu nie radzi sobie z grą i potrzebuje jakiekolwiek pomocy heroic eq kredytki whatever proszę o priva albo na maila [email protected] (nie będę spamowal nickami bo mam dużo postek i robię nowe.ps jeśli istnieje jeszcze ta guildia "Punk Rockers" to też proszę oficera o kontakt

A i co do zdobywania Baisic Comendation jest cykliczna misja jak zrobisz Losowego FlashPointa 20 comendation

za 40 Warzone comendation kupisz 1xbaisic comendation więc trzepać je trzeba

poza tym niektóre eq można z GTN za kredytdytki kupować

A jeśli kogoś na GTN nie stać to można samemu sobie mody craftowac pod adeptive armora to już bardzo tanio wyjdzie

A tak w ostateczności to poproś kogoś żeby ci mody kupił u vendora one w przeciwieństwie do eq nie są bindowanie

A co do kryształów to w ogóle się nie opłaca kupować innych niż te z gtn na 10 level kosztują za +41 endurance z 30k credytek czyli nie dużo

Non mam nadzieję że nowym gracz trochę pomoglem no to narka

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się