Skocz do zawartości
Robert

SWTOR - Star Wars The Old Republic

Polecane posty

EDIT 20:49:

I kolejne pytanie: A da sie chociaz kupić rasy, nie majac subskrypcji?

Jak widać, bardzo dużo można zrobić w 3 dni.

Da się kupić rasy za creditsy, sprawdź sobie w opcjach Legacy(zakładka bodajże Other) możesz tam zobaczyć jakie masz na dany moment odblokowane rasy. Jeśli przechodzisz grę jakąś rasą unikalną dla danej strony konfliktu dajmy na to pureblood sith(empire) to po przejściu głównego wątku fabularnego masz ją odblokowaną dla wszystkich klas i postaci = w rezultacie możesz np. stworzyć pureblood sith jako Jedi Knight albo Trooper'a, albo sith warriora Miraluka

Proszę Cie nie spoileruj fabuły sitha inkwizytora. Ja ją już przeszedłem, ale to nie znaczy, że każdy to zrobił więc możesz spotkać się z niechęcią innych użytkowników forum. 

Wystarczy posiedzieć trochę na Dromund Kaas/Coruscant etc. i poczytać czat - jakby to ująć spoilerów co nie miara. Zawsze jak przylatuje na DK to zawsze ktoś ma problem z zabiciem ****** i woła o pomoc.

A np. jeśli bede chcial grac Jedi Cyborgiem to tez bede mogl?

BTW. Dzisiaj urodziny :) Juz 14. :)

No to najlepszego, jeszcze młody chłopina z Ciebie, mi za parę chwil 20-stka stuknie :)

ystarczy posiedzieć trochę na Dromund Kaas/Coruscant etc. i poczytać czat - jakby to ująć spoilerów co nie miara. Zawsze jak przylatuje na DK to zawsze ktoś ma problem z zabiciem ****** i woła o pomoc.

Dobrze o tym wiem, ale wiesz, fajnie by było gdyby Veto użył jednak tego spoilera, prawda? Nie mam zamiaru go obrażać w żaden sposób, więc tylko proszę, zrobi jak uważa. Zaraz skończą update, włączam serwery i rozpoczynam nową postać. :)

Dobrze o tym wiem, ale wiesz, fajnie by było gdyby Veto użył jednak tego spoilera, prawda? Nie mam zamiaru go obrażać w żaden sposób, więc tylko proszę, zrobi jak uważa. Zaraz skończą update, włączam serwery i rozpoczynam nową postać. :)

Używanie opcji spoiler w takich przypadkach powinno być takim dobrym nawykiem. Sam nikogo nie będę hejtował za to, że coś zdradza z fabuły bo znam większość z nich i mnie to nie przeszkada. Jednakże jakbym nie grał w jakąś produkcję i ktoś mi zdradził co się w niej dzieje to bym się wkurzył :)

Tak btw. update boli mnie to, że jeszcze nie wrzucili maski do zestawu "eradicator warsuit"(jestem estetą, a polowanie na maskę Revana średnio się opłaca) choć sami devsi ogłosili jej dostępnośc dopiero w patchu 2.1, więc trochę czasu minie.

A np. jeśli bede chcial grac Jedi Cyborgiem to tez bede mogl?

BTW. Dzisiaj urodziny :) Juz 14. :)

Łoo to młody człowiek z Ciebie, ja to już siebie uważam za starego pryka z prawie 23 na karku. W takim wypadku najlepszego od Sith Jugga.

PS.Cybrog Jedi jak najbardziej

Robert, właśnie ja tez zaczynam grac druga postacia. Bede Healerem, czyli Imperial Agent z Operative bodajze. Jak chcesz to ci moge pokazac fotkę. Normalnie tak mi sie ten wyglad twarzy udal, ze jestem z siebie zadowolony.

A co do spoileru, nie jestem urażony. Jak można przez coś takiego czuć się urażonym. Troszkę luzu moi mili :)

+:

Jak wydobywać kryształy koloru?

Znam dużo osób, które za zwróconą uwagę dotyczącą owego spoileru się obrażają, a co dopiero jak zwrócisz się do tej osoby w języku polskim (oczywiście na /w) to dopiero masakra.

Co do kryształów, musisz mieć crew skille:

• Archeology
  • Artifice
  • Treasure Hunting

Oraz składniki podane w okienku crew skills na dany kolor miecza.

Nie wiem czy dobrze rozumiem pytanie :) Nie ma czegoś takiego, że dana umiejętność jest jakby to ująć "przyspawana" do towarzysza. Każdy współtowarzysz może wykonywać wszystkie zadania w ramach wybranych przez Ciebie crew skills.

Jeśli chodzi o to jak przydzielać róznym postaciom zadania, przy wybieraniu misji masz na dole tego okienka rozwijaną listę dostępnych towarzyszy. Ewentualnie w okienku crew skills kliknąć w ikonę misji przy portrecie danego towarzysza.

Nie, ze np. Przydzielam jednej postaci (towarzyszowi) dajmy na to Sacrifice, a drugiej postaci (towarzyszowi) Treasure Hunting

Ok, z początku nie wiedziałem za bardzo o co kaman, ale poczytalem trochę i wychodzi, że jest to ograniczenie związane z opcją f2p.

W tym miejscu muszę powiedzieć, że nie wiem dokładnie jakie są ograniczenia ponieważ nigdy nie grałem z poziomu f2p(a gram praktycznie od roku z przerwami) i nie posiadam dokładnej wiedzy na ten temat. Musiałby się na ten temat Robert wypowiedzieć bo jak przeczytałem wcześniej to zaczynał on od f2p.

No z tego co wiem i jeśli nic się nie zmieniło to gracz f2p może mieć tylko jednego crew skilla, preffered dwa, a subskrybent trzy. Więc każdy ogarnięty gracz, który gra za darmo bierze Slicing bo z tego pieniądze są dobre. Warto patrzeć również na staty kompaniona pod okienkiem misji crew skills. Każdy ma jakieś bonusy, prawda?
Sam połowicznie rozumiem wypowiedź Veto, więc tak na 100 procent nie jestem pewny odpowiedzi. Wiem, że się klika na daną postać, patrzy się jakie ma bonusy i wybiera. Ja wybierałem losowo do każdej (jak byłem f2p) bo nie miało to znaczenia.

Jeśli moja odpowiedź jest niewystarczająca to niestety wynika to z braku zrozumienia wypowiedzi solenizanta.

Ehh, LOL :D Dobra mówie juz trzeci raz, ale teraz rozpisze w punktach;

1. Jestem graczem F2p

2. Moja postać po osiagnieciu 10lv i kompana wyruszyła na flotę imperialną

3. Wybrałem klasę i poszedłem do okienka Umiejętności Załogi.

4. Mając tylko jednego kompana (Sie domyslacie jaki jest np. dla Imperiala) wybieram jakąkolwiek specjalizację załogi, dajmy na to Slicing. I jak zdobędę kolejnego załoganta, czyli tego

robocika-healera

to chce ustawić mu Treasure Hunting...

ALe z wiadomości Roberta widzę, że nie jestem preffered.. Wiec chcialbym sie zapytac, jak nim byc, abym mógł nadać te specjalizacje.

ehh, dobra. To inne pytanie, bo tego nie rozumiecie, a ja juz troche tak. Więc teraz perki dla Operative'a zwiazane z healingiem (i moze tez z nożem)

ALe z wiadomości Roberta widzę, że nie jestem preffered.. Wiec chcialbym sie zapytac, jak nim byc, abym mógł nadać te specjalizacje.

Preffered zostaniesz jak wydasz cokolwiek na grę czyli wykonasz przynajmiej jedną z tych rzeczy:

- kupisz jakieś cartel coins

- chociaż raz wykupisz subskrypcję,

- kupisz dodatek,

- upgrade'ujesz swoją wersję do Deluxe Digital Edition.

Masz tutaj taką tabelkę http://www.swtor.com/free/features można się z niej dowiedzieć jakie są ograniczenia.

Jeśli chodzi o Operative healera mogę polecić taką stronę http://operativebuilds.com/ co prawda wybierane perki są z patchu 1.3, jednakże wg. mnie można sie tym spokojnie sugerować .

Nie opłaca się kupować cartel coinsów jak za 6 zł więcej masz subskrypcje na miesiąc. :)

Wtedy już masz stu procentową przyjemność z grania.

Niceeee.... A ja sie pochwale: Prawie cały ekwipunek mojej postaci to Pomaranczowe itemki... Wyobrazcie sobie, jak ja sie rajcuje grajac w te gre majac preferred... Mozna powiedziec, ze mam pół wolną wolę, bo jedyną maluśką przeszkodzą jest Subskrypcja.. Ale nie martwcie sie.. Moze pozniej bede ja juz mial.. :D

I teraz kolejna postac... W sumie to juz trzecia. Teraz będę Jedi noszącym ciężkie zbroje. Nie będę grał jako Tank, ponieważ nie znam się na tym, więc wole w DPS lecic.

Dps jedi to najlepiej sentinelem(dwa miecze). Co do guardiana jako dps średnio wiem jak to się sprawdza - mało takich widziałem, ale się zdarzają. Sam mam sith jugga(mirror do guardiana) jako tanka i powiem, że bardzo dobrze się sprawdza.

Co do trudności tankowania trzeba się nauczyć jako to robić bo zdarzają się walki na instancjach z bossami w których wiele zależy od tanka np. ostatni boss we flashpointcie Cademimu i chyba pierwszy boss w Maelstorm Prison.

Ogólna zasada tanka to to, że on musi skupiać na siebie ogień jak dobrze pamiętam, ja jestem szpecem od healowania. Jak będziesz dps to i również musisz pamiętać by nie brać agro tankowi.

Ostanie zdanie jest takie "So true" już nie pamiętam ile razy poszedłem na FP i jakiś DPS kradł mi aggro to pózniej płakał na chacie, że go Boss klepie a czasem zdarza sie sytuacja w której tak szybko aggro zdjąć się z niego nie da.

Tak btw historie o dziwnych ludziach na FP to temat na dłuższą wypowiedź.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez FujiwarPrime
      Ostatni Batalion

W czasach gdy niepewność i strach rządzą galaktyką, a Republika nie gwarantuje pewnego bezpieczeństwa, jedyną z niewielu już ostoi sprawiedliwości stał się Ostatni Batalion. Formacja ta została powołana do życia po to, aby każdy mógł zawalczyć o wolny od uciemiężenia kawałek galaktyki wyszarpując go ze szponów nikczemnych Sithów, oraz wypełniając misje najwyższej rangi, dzięki którym losy Republiki staną się bardziej pewne. Tutaj każdy znajdzie dla siebie odpowiadające mu zadanie, pomoc w wypełnianiu misji i z pewnością przyjazne dusze. Trzon gildii to nie tylko doświadczenie, ale także otwartość na nowe znajomości, doznania, poczucie humoru, gotowość do przeżycia ciekawej przygody i obrony słabszych. Zebrani tu ludzie gotowi są stanąć w obronie Republiki i innych zakątków kosmosu ogarniętego korupcją i zepsuciem zasianym przez ciemną stronę mocy.
      Oferujemy:
      - Miłą atmosferę;
      - Team Speak;
      - Koleżeńską pomoc.
      UWAGA
      **TS3: wolvesden.net-speak.pl **
      Serwer: The Progenitor
      Republika: Ostatni Batalion
      Imperium: Szopy Pracze Wymiatacze
      ****Fanpage: https://www.facebook.com/groups/478658182209380/ 9 ****
      >>>> Film promujący gildię 16 <<<<
      Kontakt w grze:
      ******Marchew’a , Jocik , Yuthegreat , Herfliik , Bulkownik , Dirty’dancer , Mirdala , Roody ******
      Albo pytajcie o ludzi z zarządu.
      Więcej informacji będziemy także udzielać pod tematem.
    • Przez Tikos96
      Witam. Mam problem z pierwszym logowanie w grze Star Wars: The Old Republic, w którą ostatnio postanowiłem zacząć grać. Ściągnąłem i zainstalowałem grę i gdy chcę się zalogować piszę: " The login service is currently unavailable. Please visit our forums for the latest updates on the status of this service." Proszę o pomoc, gdyż nie mam pojęcia jak to naprawić.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik