Skocz do zawartości
Robert

SWTOR - Star Wars The Old Republic

Polecane posty

Rock ma własną gildię o nazwie "Punk Rockers" mam w niej rangę Porucznik, co daje mi możliwość zapraszania ludzi do gildii.Mój nick w grze to Sedrax(42lv Marauder)

Więc jeżeli ktoś chce dołączyć do gildii to śmiało pisać, narazie nie ma żadnych ograniczeń co do lv'eli  B)

Rock ma własną gildię o nazwie "Punk Rockers" mam w niej rangę Porucznik, co daje mi możliwość zapraszania ludzi do gildii.Mój nick w grze to Sedrax(42lv Marauder)

Więc jeżeli ktoś chce dołączyć do gildii to śmiało pisać, narazie nie ma żadnych ograniczeń co do lv'eli  B)

Skubany, no cóż to fajnie wiedzieć na przyszłość.

A na jakim serwerze?

Jaka klasa jest dobra pod DPS ?

Bo rozumiem że najlepszy tankiem jest Jedi Guardian ?

Najlepszym tankiem jest Sith Juggernaut, a DPS najwięcej zadaje Imperial Agent, który przeradza się w Snipera po wyborze klasy. Nie gram po stronie Jedi od momentu, gdy stwierdziłem, że Guardian jest słaby. Niestety nie podpowiem Ci więc jakto ma się po jasnej stronie mocy.

Serwer:The Progenitor

Niestety nie znalazłem takiego nicka w grze a chciałbym dołączyć.

Możesz mi wysłać zaproszenie?

Mój nick w grze Sheppardjane... :D

U mnie średni transfer wynosił 1,8 mb/s, pobrało się gdzieś tak w 3-4 godziny.

9n0lbjlzad9u.png

Po ostatnim update, wynosi:

Update%20-%20swtor.png

Aktualizacja:

Update%20-%20swtor2.png

Edytowano przez Robert

ciekawe jak ja sie męczyłem 3 dni na 10 lvl!!!!

fakt nie znam sie dobrze na rozwoju mocy wiec tez potrzebuje pomocy :)

Dziwne, robiłeś wszystkie poboczne misje oraz grupowe questy? Jaką klasą idziesz? Powiedz, to ci coś pomogę wybrać.

Dla tych co nie wiedzą jeszcze, można już odblokować konto bez dzwonienia :D

Teraz tylko pytanie czy można przenieść postać na inny serwer? I czy legacy level jest tylko na serwer czy na całe konto?

Teraz tylko pytanie czy można przenieść postać na inny serwer? I czy legacy level jest tylko na serwer czy na całe konto?

Jeśli zakładka transfer na stronie działa to spróbuj. Legacy level jest na całe konto jeśli podłączysz postać pod drzewko rodzinne, np. żona maina czyli żona twojej głównej postaci - użyłem terminologii z member noty więc stąd te wytłumaczenie.

A takie tam z frapsa poniżej :)

Oczywiście to nie jest gildia Rocka.

da36dee0e280c760.jpg

78enb0n7gxc4.png

Ekstra zbroja :)

A co polecacie dla Smugglera Gunslingera? Chodzi o eq i bron

Ta zbrojka jest słaba, mam max 14k hp na 50 lvl bo nie mam autoryzacji na artefakty. Zależy jaki lvl - nie znam się na tym, popatrz na GTN, na pewno grasz DPS więc musisz szukać bodajże pod Cunning najwięcej byś zadawał ciosy + critical rating.

Cześc to ogólnie mój pierwszy post tutaj, ale postaram się pomóc jeśli będę w stanie.

W jaki sposób odblokować konto? Czy tzw. słynny "security key issue" czy coś innego, jak SK to teraz jest opcja self-helpu(opcja dostępna z poziomu logowania na stronie głównej swtor) - wysyłają na twój mail który używałeś do logowania do gry "one-time password" dzięki, któremu wchodzisz na swoje konto(www.swtor.com), będąc na własnym koncie zdejmujesz SK używając opcji "remove security key" po czym dostajesz ponownie "one-time password" i w sumie tyle(jakby coś nie doszło sprawdź folder Spam w

swojej poczcie)

Ekstra zbroja :)

A co polecacie dla Smugglera Gunslingera? Chodzi o eq i bron

Co do Gunslingera to typowy DPS(całkiem niezły swoją drogą i odpowiednik Snipera z Empire). Do niego szukaj gearu, który ma jak najwięcej Cunning(odpowiada za zadawane obrażenia) dodatkowo tak jak stwierdził mój przedmówca szukaj gearu dającego dodatkowo "critical hit" albo "power" (zależne od buildu na jaki stawiasz). 

Jeśli chcesz wiedzieć skąd brać sprzęt to z questów/fp albo za planetary comm. od vendorów ewentualnie GTN, podczas levelowania absolutnie wystarczy.

Mam nadzieję, że pomogłem :)

Pozdrawiam

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się