Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Quahod

Gothic

Polecane posty

Gothic V jest w planach wkońcu po coś te prawa odzyskali

Legenda wśród RPG seria na pewno nie skończy się na ostaniej odsłonie

@Kamorati wolałem napisać tak.

Właśnie bardzo chętnie bym zobaczył za co Beziego wrzucili do Górniczej Doliny, kim był ect.

Szczerze to nie uważam tego za dobry pomysł. Mnie osobiście podoba się fakt, że jego przeszłość owiana jest tajemnicą. Każdy z nas inaczej ją sobie wyobraża i znając życie, to pomysł twórców gry byłby inny od pomysłu fanów serii. Niech zostanie więc jak jest ;)

Właśnie fajne w Bezimiennym było to że jego charakter (jego odzywki, ta jego wścibskość) był wykreowany przez twórców, nie wyobrażam sobie żeby w Gothicu 5 było samodzielne kreowanie postaci jak chociażby w The Elder Scrolls/Fallout.

Właśnie fajne w Bezimiennym było to że jego charakter (jego odzywki, ta jego wścibskość) był wykreowany przez twórców, nie wyobrażam sobie żeby w Gothicu 5 było samodzielne kreowanie postaci jak chociażby w The Elder Scrolls/Fallout.

Mu chodziło o to, że każdy sam w głowie wykreował sobie co mogło się dziać przed fabułą G1 (przed wrzuceniem Beziego do Bariery) i jakby Piranie zrobili prequel serii, to mogłoby to się gryźć.

@up

mój post nie był odpowiedzią na wcześniejsze posty, tylko moim zdaniem o Bezimiennym. (czytałeś ten post w całości?)

Poza tym, jeśli Gothic 5 miałby być prequelem to według mnie głównym bohaterem nie powinien być Bezimienny.

Czyli jednym słowem powinna być opowiedziana cała historia powstania tej całej kolonii więziennej a głównym bohaterem byłby jeden z magów tworzących barierę ?? a może jednak głównym bohaterem powinien być Diego. Raczej nie, Gothik to Historia o Bezimiennym a w historii całego Gothica było powiedziane że każdy król przez przejęciem władzy był Bezimiennym jeśli mnie pamięć nie myli. Więc może powinni zacząć opowiadać Historię w Gothicu od pierwszych Władców. Według mnie miało by większy sens.

Gothic, Gothic, Gothic. Chyba każdy zna tą gre. I dobrze bo był to prawdopodobnie najlepszy tytuł wydany w tym roku. Na swoje szczęście udało mi się w to pograć. Gra prawie nie ma wad, a klimat to już wyższa szkoła jazdy.

Jeżeli dobrze pamiętam na wszystkie razem serie Gothica przeznaczyłem może 100-200H +/-.

G2 NK był lepszy od 3. We wszystkich częściach grę można było przejść jakby na trzy sposoby.

Dla mnie to była najlepsza seria świata, póki nie wyszedł Far Cry.

Cóż, teraz w Gothica nie mogę zagrać a chętnie bym powrócił, gdy chcę kliknąć w instalację gry po prostu nie można, nic się nie wczytuje. Sprawdzałem to na 3 płytach, i każda nie chce zainstalować G2, zaś 1 wchodzi.

Według mne Gothic jest grą kultową kturą wszyscy znają. Niestety gra ma 4 części ale tylko 2 sąporządne i grywalne. Części 3 i czwarta stopniowo traciły w moich oczach. A z dwuch pierwszych części 2 Noc Kruka jest najlepsza. Pozdrawiam.

Przeszedłem wszystkie części Gothic'a po kilka razy już dawno i trzeba przyznać że klimat był niepowtarzalny. Czasem odpalam "jedynkę", albo "dwójkę", lecz jakoś nie potrafię już w to grać. Co nie zmienia faktu że gra i tak jest świetna. Z chęcią odpaliłbym pierwszą część gry Gothic znów ten pierwszy raz. 

Co do trzeciej odsłony to nie zwracałem uwagi na bugi tam będące... poprostu rozkoszowałem się fabułą. W trzeciej części były trzy różne sposoby przejścia gry. Moim zdaniem seria powinna zakończyć się na "trójce". 

A jeśli chodzi o "czwórkę" to wedłóg mnie jest tak... można w to pograć, ale nie jako w Gothic'a, a w całkiem inną grę.

PS. A tak w ogóle to jako że to mój pierwszy post to: Witam wszystkich forumowiczów i pozdrawiam wszystkich graczy ;]

Ja ostatnio zacząłem grać w Gothic Multiplayer, i powiem że ciekawe jest granie RP w Gothica. Szkoda tylko że społeczność składa się z dużej ilości nieogarniętych graczy (ale zdarzają się mistrzowie RP).

Tak w ogóle to zapraszam do gry w Gothica Multiplayer, jest wiele ciekawych serwerów :)

Modyfikacja dodająca do Gothica 2 NK tryb wieloosobowy. Działa to podobnie do Multiplayera do GTA San Andreas, ściągasz małą aplikację, instalujesz, włączasz, wybierasz nick i serwer i grasz :)

Serwery są różne, jest MMORPG (zabijanie potworów, lvlowanie, nabijanie rangi i rozwijanie postaci), jest RP (Role Play, odgrywanie postaci w historii Gothica i nie tylko, możesz być każdym) jest DM (Deathmatch, czyli typowa nawalanka, albo drużynowa albo nie), są też różne mieszanki ale też zależy od serwera.

Polecam fanom Gothica, można się wciągnąć :)

Jest różnie:

W MMO jeszcze nabijasz reputację w zależności od zabójstw i pojedynków. Jak zabijasz dużo ludzi to dostajesz punkty minusowe (zmienia przydomek na Okrutny/Zły w zależności od ilości punktów) a jak wygrywasz pojedynki i nie dobijasz to dostajesz punkty plusowe (zmienia przydomek na Dobry/Szlachetny/Rycerski w zależności od ilości punktów). Inne elementy MMO też są, questy na potworki, wiadomo nabijanie expa i lvla i jest się takim freelancerem, biega się gdzie chce :)

W RP zdobywanie ekwipunku zależy od twoich umiejętności RP (odgrywania czynności postaci prostymi komendami, np. /ja zaczyna kuć rozgrzany do czerwoności pręt stali). Jeśli potrafisz odgrywać rozbudowane akcje to szybko awansujesz we frakcjach (są gothicowe, są też z władcy pierścieni na niektórych serwerach) i masz lepszy ekwipunek. Ale nie od ekwipunku wygranie walki zależy, trzeba umieć odgrywać rozbudowane akcje, ale też dobrze kreować swoją postać. Ale ogólnie można biegać gdzie się chce, taki sandbox :)

W DM masz typowy licznik zabójstw i śmierci co daje tzw. K/D Ratio (średnia kills/deaths) i nawalasz się żeby sobie poprawić ten licznik, ale obecnie nie ma ciekawych serwerów DM.

Przejrzyjcie sobie różne serwery, w necie jest strona Gothica Multiplayer.

W MMO jeszcze nabijasz reputację w zależności od zabójstw i pojedynków. Jak zabijasz dużo ludzi to dostajesz punkty minusowe (zmienia przydomek na Okrutny/Zły w zależności od ilości punktów) a jak wygrywasz pojedynki i nie dobijasz to dostajesz punkty plusowe (zmienia przydomek na Dobry/Szlachetny/Rycerski w zależności od ilości punktów). Inne elementy MMO też są, questy na potworki, wiadomo nabijanie expa i lvla i jest się takim freelancerem, biega się gdzie chce :)

--------------------------------------

Przejrzyjcie sobie różne serwery, w necie jest strona Gothica Multiplayer.

Aż Metin 2 mi się przypomina ;]

Podrzucisz linka?

Tak, są pewne podobieństwa, ale wszystko jest całkowicie za darmo, można być kozakiem jak się poświęca odpowiednią ilość czasu na grę :)

Podobno (nie wiem bo praktycznie nie grałem) najlepszym serwerem MMO na Gothicu jest Mordan MMORPG, ten serwer posiada jakiś tam pakiet obiektów i skryptów sprawiających że gra się w to jak w prawdziwe MMO. I tu podaję linka (nie jest to żadna reklama bo nie gram na tym serwerze, jak moderatorowi się nie spodoba to niech link usunie) do ich forum: http://mordan.com.pl/

Może się wam spodoba :)

Z tą różnicą że w Multiplayerze wszyscy nawalają A/D (ciosami w bok)  a brak bloków sprawia że trzeba stosować uniki lub cofnięcie w tył, co nieco utrudnia sprawę, ale każdy ma swój styl walki :)

Według mnie wszystkie części gothica są super tylko 4 jest do... pamiętam jak wracałem ze szkoły i jadłem obiad przy gothicu, ale tylko wtedy jadłem kiedy były dialogi :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez FujiwarPrime
      Ostatni Batalion

W czasach gdy niepewność i strach rządzą galaktyką, a Republika nie gwarantuje pewnego bezpieczeństwa, jedyną z niewielu już ostoi sprawiedliwości stał się Ostatni Batalion. Formacja ta została powołana do życia po to, aby każdy mógł zawalczyć o wolny od uciemiężenia kawałek galaktyki wyszarpując go ze szponów nikczemnych Sithów, oraz wypełniając misje najwyższej rangi, dzięki którym losy Republiki staną się bardziej pewne. Tutaj każdy znajdzie dla siebie odpowiadające mu zadanie, pomoc w wypełnianiu misji i z pewnością przyjazne dusze. Trzon gildii to nie tylko doświadczenie, ale także otwartość na nowe znajomości, doznania, poczucie humoru, gotowość do przeżycia ciekawej przygody i obrony słabszych. Zebrani tu ludzie gotowi są stanąć w obronie Republiki i innych zakątków kosmosu ogarniętego korupcją i zepsuciem zasianym przez ciemną stronę mocy.
      Oferujemy:
      - Miłą atmosferę;
      - Team Speak;
      - Koleżeńską pomoc.
      UWAGA
      **TS3: wolvesden.net-speak.pl **
      Serwer: The Progenitor
      Republika: Ostatni Batalion
      Imperium: Szopy Pracze Wymiatacze
      ****Fanpage: https://www.facebook.com/groups/478658182209380/ 9 ****
      >>>> Film promujący gildię 16 <<<<
      Kontakt w grze:
      ******Marchew’a , Jocik , Yuthegreat , Herfliik , Bulkownik , Dirty’dancer , Mirdala , Roody ******
      Albo pytajcie o ludzi z zarządu.
      Więcej informacji będziemy także udzielać pod tematem.
    • Przez NitroooGRY BuschCraft
      Zapraszam Was do oceny tego filmu badz innych

• Przez vicovaro1
      Kanał do streamowania https://www.youtube.com/channel/UCrMjO-guaET08XSSLHLv6FQ
      Jestem początkującym streamerem, chcącym odnieść sukces. Gry które u mnie zobaczycie są różnej kategorii, z nastawieniem na RPG. Co 100 subskrypcji urządzam konkurs, a do wygrania są głównie gry.
      Z góry dziekuje za subskrypcje!
    • Przez k5+1
      Z uszanowaniem : )

Chcielibyśmy zaprezentować wam nasz kanał na YouTube K5+1, na którym rozgrywamy sesje RPG. To, co nas wyróżnia na tle innych sesji online to nasze podejście do tematu. Każdy z naszych graczy wciela się poza swoją postacią także w te niezależne, co sprawia, że naszych sesji słucha się jak dobre słuchowisko. Często też prezentujemy fabułę z różnych perspektyw i wydarzeń przejmując na chwilę kontrolę nad innymi postaciami, które także mają wpływ na przebieg fabuły. To wszystko sprawia, że nasze sesje są ciekawe nie tylko dla nas graczy i mg, ale i dla osób które nas oglądają. Mamy głowy pełne pomysłów, świetnego Mg, a  potrzebujmy tylko was widzów : )

Linki do kanału you tube i na facebook:

www.facebook.com/K5plus1/

https://www.youtube.com/channel/UCxLZgqri8v-27ImBnayodcg
    • Przez Battle_Axe
      Cześć wszystkim. Chciałbym prosić Was o opinię na temat moich materiałów z serii "Newsy z Gospody". Czy materiał przygotowany w taki sposób jest w porządku? Czy informacje podane przeze mnie są wystarczające? Może macie jakieś rady, sugestie, na które oczywiście liczę. Dajcie znać co myślicie. 

Pozdrawiam

http://youtu.be/BmDpvE7LYJQ - Kingdom Come: Deliverance - Realistyczne RPG z otwartym światem | ♦ Newsy z Gospody! ♦

http://youtu.be/NXenfuPmXQ8  - Pillars of Eternity - Aktualizacja #70 (Obszary, Postaci, Interfejs) | ♦ Newsy z Gospody! ♦

http://youtu.be/tgy4WykLp0s    - Pillars of Eternity - Aktualizacja #69 (Trailer / Gameplay) | ♦ Newsy z Gospody! ♦

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik