Skocz do zawartości
FeoGamesPL

2 monitory a karta graficzna?

Polecane posty

Jakie problemy? ja na GT330M (wydajność pomiędzy desktopowym 8600GT a 9600GT) uciągam 3 monitory fullHD, przy 2 nie ma żadnych problemów, 3ci jest na USB 2.0 (urządzenie mam na 3.0 ale nie mam w lapku 3.0) i tylko on ma czasem jakieś problemy (obciążenie procka itp, ale daje rade do informacji (używam go głównie do logcata) czy video też). A 2 chodzą bez żadnych problemów nawet jak są wszystkie 3 aktywne.

Nie powinno być problemu, chociaż jak gram to wolę ustawiać tylko jeden ekran aktywny, zawsze te dodatkowe to jakieś obciążenie jest które w przypadku wymagających gier (w stosunku do naszego sprzętu).

Innym rozwiązaniem jest użycie laptopa/talbetu/smartphonu do czata jako osobnego urządzenia, lub podpięcia dodatkowego ekranu pod inny komputer (tak też robiłem, polecam wtedy http://synergy-foss.org/pl/).

Feo przy twoim GT powinno być ok ale GT Fuzzika ma czasami problemy z wykrywaniem drugiego monitora.

Dzisiaj testował i małe problemy były, ale to może też dlatego, że pierwszy raz konfigurowałem kompa pod 2monitory, ale jak na razie działa bardzo, dobrze :)

(Nie testowałem jeszcze w grach)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik