Skocz do zawartości
Dogger

Problem z logowaniem do Nether (steam)

Polecane posty

Witam. Mam problem z logowaniem się do gry Nether. Mam ją kupioną na steam. Gdy wpisuje dane logowania po jawia mi się

''Status: launching game'' i nie che się włączyć. Błagam POMOCY...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Trypekk
      Ostatnio zakupiłem mikrofon novox nc-1 wraz z zestawem do przymocowania i pop filtrem. Niestety gdy podłączam mikrofon do komputera z najnowszym windowsem i procesorem intel core i5 nie działa komputer albo go nie wykrywa albo jest jakiś problem z kablem nie wiem pomóżcie (o pomoc prosze z niewykrywaniem mikrofonu na komputerze ;0 ) Z góry dzięki
    • Przez xkubvix
      Mam problem z wydajnością laptopa. Posiadam Asus rog gl553 vd, i5 7300hq, gtx 1050 2gb. Jeszcze wczoraj w csie miałem 120-140 fps, a dzisiaj nagle 50-30 fps. Może to problem z pamięciom GPU? raz mam 405 mhz, chwile potem 3054. POMOCY

• Przez Perski
      Jak zmienić miejsce zapisywania się filmów w obs'sie? Pomocy!
    • Przez Matt1337
      Witam mam problem a mianowicie chodzi o to że od jakiegoś czasu ( ok. 2 tyg) strasznie źle zaczął działać mi twitch a chodzi o to że przed tymi 2 tygodnia oglądałem sobie normalnie strumyki w jakości source ale nie wiem co się stało i przy jakości source strasznie się zacina i muszę oglądać w jakości medium.Internet mam ten sam i nie wiem jak temu zaradzić. Z góry dzięki za pomoc
    • Przez Dogger
      Witam. Che wejść na tronę nether np: i chce się zarejestrować. Wyskakuje mi komunikat Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia

Podczas łączenia z serwerem www.playnether.com wystąpił błąd. Certyfikat uczestnika komunikacji ma nieprawidłowy podpis. (Kod błędu: sec_error_bad_signature)

Żądana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ nie udało się potwierdzić autentyczności otrzymanych danych.

Należy skontaktować się z właścicielem witryny i poinformować go o tym problemie. Na tablecie miałem to samo lecz jakimś cudem znalazłem ''guzik'' aby wejść na stronę ale na komputerze tego nie mam.
      PROSZĘ O POMOC.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik