Skocz do zawartości

Polecane posty

Mam problem z Blue Yeti jest on podłączony do kompa przez USB ale nie słychać jak mówie a zasilanie do niego dochodzi i winsows 7 go widzi ale nie słycze siebie .
Ma ktoś jakomś rade?
Pozdrawiam

mam to zrobione/ i to co zaznaczyłem nie podnosi sie jak mówie  . Ale raz działa słysze a po 5 sek. znika i nie działa spowrotem nie wiem czemu

8FyjbTn.png

Blue Yeti chyba nie lubi się z portami USB 3.0, dlatego jak masz to przełącz do 2.0

Druga sprawa - walnij prawym na tym, co masz powyżej i podnieś czułość mikrofonu do na oko 75, powinno być OK

Trzecia sprawa - to chyba oczywista, dioda na mikrofonie ma się palić, a nie mrugać :P

Czwarta sprawa - obróć mikrofon i przestaw dolną gałkę tak, by wskazywała serduszko

Piąta sprawa - zaktualizuj sterowniki USB swojej płyty głównej

Daj znać, czy poszło.

Mam na USB 2.0
Mam czułość ustawioną na 65
dioda swieci sie cały czas na czerwono
mam ustaawione na serduszko
a z sterami powalcze
Ale to dziwna sprawa jest że czasami działa ale na kilka sekund nie wiem czemu

podpiełem słuchawki do Blue Yeti to działa ale nadal mikro coś nie działa, jak go pierwszy raz podłączyłem działał potem nie po 10-15 min działało przez 10 sek nie weim czemu sie tak dzieje

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez TENODMAGIII
      Witam, od jakiegoś czasu mam problem z pingiem w CSGO, w każdej grze online internet mi działa normalnie a w jak gram w CSGO ping mi skacze do 1000 i nie spada poniżej 200. Zauważyłem że dzieje się tak też jak odpalam inne gry na steamie jak np. gothic 2, wtedy ping na TeamSpeaku skacze mi do jakiś chorych liczb. Próbowałem już chyba wszystkiego ale nic to nie daje.
    • Przez Trypekk
      Ostatnio zakupiłem mikrofon novox nc-1 wraz z zestawem do przymocowania i pop filtrem. Niestety gdy podłączam mikrofon do komputera z najnowszym windowsem i procesorem intel core i5 nie działa komputer albo go nie wykrywa albo jest jakiś problem z kablem nie wiem pomóżcie (o pomoc prosze z niewykrywaniem mikrofonu na komputerze ;0 ) Z góry dzięki
    • Przez KaroleczeQ
      Witam mam problem z nową kartą graficzną Palit 1070 8gb (256bit). Otóż gdy podłączam kartę do płyty głównej (starej z Gigabyte) obraz zatrzymuje się na  obrazie z płyty głównej, po chwili wyłączają się wiatraki karty i gaśnie obraz z monitora i wyświetla się komunikat No SignalDetected. BIOS nie chce się otworzyć ( prawdopodobnie potrzebuje przejsciówkę z usb na ps2 do klawiatury) Dodam że na starej karcie wyświetla się BIOS ale jak napisalem klawa nie dziala  Co z tym zrobić?
    • Przez Kapitan Frost
      Witam mam problem z grą Rust gra nie włącza się ale od razu jest brak odpowiedzi 
      -Spełniam wymagania sprzętowe
      -robiłem spujność plików gry 
      -reinstalowałem gre 
      -reinstalowałem steama

Tak to wygląda

https://www.youtube.com/watch?v=6_kk33YDXO0
    • Przez TediPL
      Witam
      Mam problem ponieważ wszystkie pliki pobieram sobie na dysk D, i dziś chciałbym przenieść sobie jeden z plików.
      Lecz wyskakuje mi "Musisz mieć uprawnienia do wykonania tej operacji". Link do zdjęcia: https://zapodaj.net/...b70588.png.html
      Dodam że posiadam Windows 10 

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik