Skocz do zawartości
ZiggyGG

Rozmowy o filmach i serialach (spoilery)

Polecane posty

Mi się nawet podobało. Może bez rewelacji, ale kto jej oczekiwał? Moje oczekiwania spełnia.

Każdy kto ogłada filmy Marvela oczekuje rewelacji. Shields tez było bez rewelacji na początku ale mimo to mnie zainteresował od pierwszego odcinka. Carter jest nudne wg mnie. Ale jakoś te 3 odcinki przeboleję. Żeby nie było, ze nie dałem szansy.

Trzeba by było większość tematu zamknąć w spoilerach. Umownie uznaje sie, że tydzień pi premierze można spoilerowac. Nie bedą wszyscy czekać kilka lat aż ktoś zacznie nadrabiać jakiś serial. Poza tym z komiksów przecież od lat wiadomo, ze

Oliver umiera

.

Mniejsza o spoilery. Właśnie skończyłem oglądać Hobbit: Bitwa pięciu armii i nie jest taki zły. To prawda, ze jest zbytnio rozciągnięty w czasie, aię ogłada sie go całkiem przyjemnie. Zdecydowanie najmniej nudna cześć Hobbita. No i jak ja kocham te elfki :D Liv Taylor we "Władcy Pierścieni" i Evangeline Lilly w "Hobbicie" są prześliczne :D I dziwić się, że w Dragon Age Inkwizycja też gram elfką hehe :D Ktoś jeszcze oglądał?

Podobne klimaty, nic dziwnego, że Ci przypomina LOST'ów.

Nowy odcinek Brooklyn 9-9 jak zwykle na wysokim poziomie. Mnóstwo humoru i jak zwykle wysoki poziom. Wciąga od początku do końca. Jeden z najlepszych (najlepszy?) seriali komediowych jakie teraz są emitowane. :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się