Skocz do zawartości
ZiggyGG

Rozmowy o filmach i serialach (spoilery)

Polecane posty

Witam.

Postanowiłem założyć ten temat, aby można było swobodnie rozmawiać o filmografi w filmach i serialach.

Będziemy tu również poruszać kwestie nadchodzących premier, trailerów itp.

Zapraszam do dyskusji :D

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przypadkowo trafiłem na te trailery poruszające kwestię SI :rolleyes:

Nigdy o tych filmach nie słyszałem, jednak jestem BARDZO zainteresowany :D

Co sądzicie?

https://www.youtube.com/watch?v=XYGzRB4Pnq8

https://www.youtube.com/watch?v=ZvP9ciIiYjk

W ostatnim odcinku "Doctor Who - The Last Christmas" pojawiła sie opcja zakończenia wątku Clary Oswald. Byłem zaskoczony, jednak wydawało sie to na w miarę dobre zakończenie. Co sądzicie?

Chodzi o scenę, w której Doktor budzi się ze snu, następnie w Tardis przybywa do domu Clary. Wchodzi do jej sypialni, żeby ją obudzić i ona jest staruszką. Kiedy pyta ją jak długo go nie było, ona odpowiada, że czekała na niego 62 lata. Byłem przekonany, ze to zakończenie wątku Clary, dopóki nie okazało sie,ze to tez jest sen.

Tez mieliście takie odczucia? Co sądzicie? Brakowałoby mi jej :(

Tylko oglądam od sierpnia. Serial jest świetny, ale jakoś na dłuższą metę nie wciąga (chociaż jak są kilku odcinkowe sprawy to zazwyczaj oglądam dosyć szybko po sobie, normalnie raz w tygodniu)

Kojarzycie film "The Interview" (2014), przez który rzekomo Sony zostało zhackowane przez rzekomo Koreańczyków? No cóż film jest w sieci i widziałem go już. Film średnio na jeża. Ma fajne momenty, ale ogólnie kupa. Chociaż można obejrzeć z ciekawości jeden raz. Nic dziwnego, że Kim rozkazał cyberatak na Sony, po nakręceniu tego :P W mojej skromnej i zupełnie subiektywnej ocenie to takie 4/10. Chociaż widziałem gorsze. A kto jeszcze widział? Jakieś opinie?

The-Interview-2014-Movie-Banner-Poster.p

Właśnie skończyłem oglądać nowy odcinek "Person of Interest" i muszę powiedzieć, że był świetny! Od samego początku do końca odcinek trzyma w napięciu. Widzimy wiele możliwości tego jak historia może się potoczyć. Wiele rozmów i pożegnań, które mogłyby się wydarzyć. Wiele możliwych scenariuszy, jednak ten prawdziwy pod koniec, gdy maszyna przewiduje 2% szans na przeżycie i wszystko to, co dzieje się później. Gdy już zaczynasz oddychać z ulgą bo szanse przeżycia szybko rosną w górę i nagle taki koniec. Nieeeeee! Ja chce żeby to był jeszcze jeden scenariusz. Jeszcze jedna możliwość. :( Dlaczego to się musiało tak skończyć? :(

To ja trochę z innej beczki :P Kto wybiera się do kina na Uprowadzona 3 ? I czy myślicie że będzie równie dobry film co część 1 i 2 ?

Po trailerach wydaje się fajny. Jednak to już trzeci raz to samo :(

Ja za to ostatnio zacząłem znów oglądać Arrowa i było pozytywne wow

Arrow jest świetny :D

PoI S04E11

Poziom wyższy niż wielu filmów oscarowych czy seriali zdobywających Emmy i Złote Globy. Obecnie chyba najbardziej niedoceniony serial. Polecam absolutnie każdemu, imo deklasuje takie seriale jak Game of Thrones czy The Walking Dead (czyli te, które nie wiedzieć czemu są uważane za arcydzieła obecnej telewizji).

;(

Drugi rok z rzędu zabijają ważną dla fabuły postać. Rok temu była to Carter, teraz jest to Shaw. Coś czuję, że podobnie jak rok temu John popadł w depresję, tak teraz popadnie w nią Root. Ten serial jest za dobry, postacie są zbyt genialne, nieprzewidywalność jest na zbyt wysokim poziomie a aktorzy są za dobrzy by takie sceny się robiły. Postacie dołączane do ekipy są zbyt wyraziste, zbyt genialne by ich wątki kończyć w ten sposób. Zarówno śmierć Carter rok temu jak i teraz śmierć Shaw jest ogromnym zaskoczeniem. Zarówno rok temu jak i teraz śmierć nastąpiła wtedy kiedy wydawało się, że to już happy-end. Twórcy serwują widzom prawdziwy rollercoaster. Sama koncepcja prowadzenia odcinka była bardzo ciekawa, aczkolwiek wkurzało kiedy najpierw smutałem po śmierci Harolda, potem po śmierci Johna, a na końcu po (chyba najbardziej niespodziewanej) śmierci Shaw. O ile można się było takiego zakończenia spodziewać kilka odcinków temu kiedy zaczęto na nią polować, tak teraz wydawało się, że jest jedyną bezpieczną postacią.

Root to chyba najoryginalsza (i najładniejsza) postać w tym serialu. Też ją lubię najbardziej.

Ja ogólnie uwielbiam Amy Acker. Widziałem rożne filmy i seriale z jej udziałem. Jest świetna. Jest słodka. Jest jedną z moich ulubionych aktorek. Znałem ją jeszcze przed PoI. :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się