Skocz do zawartości
Django

Poszukiwana muzyka

Polecane posty

Poszukuję nazwy piosenki z tego filmu którą słychać od 12:19 do 14:17, wie ktoś?

Rock w linku pod filmem podaje że generalnie muzyka jest od All New Exiles - z tego co kojarzę to jakiś młody niezbyt popularny zespół, a który sam Rock "reklamuje" (nieraz na filmach czy live'ach słyszałem że poleca ten zespół). Myślę że zespół powinien ci wystarczyć. A przynajmniej jesteś bliżej ;)

Rock w linku pod filmem podaje że generalnie muzyka jest od All New Exiles - z tego co kojarzę to jakiś młody niezbyt popularny zespół, a który sam Rock "reklamuje" (nieraz na filmach czy live'ach słyszałem że poleca ten zespół). Myślę że zespół powinien ci wystarczyć. A przynajmniej jesteś bliżej ;)

Rozumiem że teraz znajdzie się kilka osób, które jak jeden mąż będą twierdzić że człowiek jest na tyle idiotą, że przed napisaniem postu na forum nie sprawdził infa (linków i opisu) filmiku. No jasne że jest napisane "All New Exiles" ale piosenki takiej u nich nie znalazłem, dlatego napisałem post, tym bardziej że Rock w innych swoich filmach również potrafił napisać w opisie tylko że muzyka to "All New Exiles" mimo że w filmiku używał też innej muzyki np. z biblioteki youtube. Tyle w temacie.

A jeszcze co do samego kawałka, którego szukam - skontaktowałem się z jego właścicielem i jedno z dwóch info, które mogę tutaj podać to, to że kawałek będzie niedługo dostępny dla wszystkich.

Edytowano przez Marcin2016

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.