Skocz do zawartości
Glock

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (2013-)

Polecane posty

Wczoraj widziałem 1 odcinek 3 sezonu. O mamo, ależ ten serial pędzi w dobrym kierunku. Wartość produkcji podskoczyła niewyobrażalnie i mimo, że to mało prawdopodobne, to bardzo bym chciał żeby utrzymał się aż do końca sezonu. To już niewiele się różni od filmu ze średnim budżetem.

Dla mnie był przyzwoity, dobry, ale nie takim bardzo dobrym jak to określiłeś. Zeszłoroczna premiera wyglądała w mojej ocenie lepiej. Mimo wszystko jestem bardzo pozytywnie nastawiony i mam nadzieję, na jak najwięcej Jemmy. Jej wątek interesuje mnie w sumie najbardziej, a końcówka odcinka po prostu wymiata. :)

Dla mnie był przyzwoity, dobry, ale nie takim bardzo dobrym jak to określiłeś. Zeszłoroczna premiera wyglądała w mojej ocenie lepiej. Mimo wszystko jestem bardzo pozytywnie nastawiony i mam nadzieję, na jak najwięcej Jemmy. Jej wątek interesuje mnie w sumie najbardziej, a końcówka odcinka po prostu wymiata. :)

mi śie wydaję że on znajdzie sposób jak ją uwolnić.

ps. ciekawe czy pokarzą przed czym uciekała

Hmm na razie jestem w okolicy 12 odcinka i jest słabo. Bardzo słabo. Tylko nadzieja, że ten serial się rozwinie  (i brak innych) zmusza mnie do jego sporadycznego odpalania. Już zaczynałem wierzyć, że będę nim tak rozczarowany jak po Lostach. No ale skoro mówicie, że jest niezły, to będę uporczywie go oglądał :)

Chyba 13 odcinek dzieje się już po Zimowym Żołnierzu, czyli od momentu, w którym serial zaczął wyglądać co raz lepiej (chociaż imo zaczęło się to troszkę wcześniej, czyli od odcinka T.R.A.I.N.). Drugi sezon był imo nawet lepszy niż wszędzie chwalony Daredevil. Trzeci też trzyma wysoki poziom.

Z Agents of SHIELD mam ten problem, że serial od trzeciego sezonu stracił na poziomie.

Jednak na tyle przywiązałem się do postaci, że mimo gorszych odcinków wciąż serial oglądam.

Mogliby dać odpocząć agentom i skupić się na innych serialach, a później wrócić do tematu.

Zaczęło się trochę bez wyrazu, ale jak już się rozkręciło, to na dobre. Od końcówki 1. sezonu każdy odcinek trzyma w napięciu. Teraz Inhumans też ma zły początek, ale może jeszcze coś z tego wyjdzie. Jeśli chodzi o seriale Marvela, to bardzo lubię gałąź ABC (szkoda, że zdjęli z anteny Carter), natomiast Netflix mnie nudzi. Liczę na większe powiązanie z filmami w przyszłości, ale pewnie marzenie ściętej głowy...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się