Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Krapsy

CS:GO Aktualizacja - 11 grudzień 2014 rok

Polecane posty

Witam. Jak pewnie zauważyliście w CSie weszła nowa aktualizacja zmieniająca dość dużo rzeczy, przynajmniej w broniach. Po za tym naprawiono kilka bugów, odświeżono pewną mapę itd. - zaraz opiszemy wszystko co i jak. DO DZIEŁA!!!

-Nerf CZ75 Auto:

• zamiast 2 magazynków po 12 naboi teraz mamy 3 magazynki po 8 naboi - może na ECO się sprawdzi, lecz ja mówię NIE :)
  • CZ'ka zadaję mniej obrażeń niż dotychczas
  • zmniejszona szybkostrzelność
  • dłuższa animacja "wyciągania" broni + zmiana animacji
  • za zabójstwo teraz dostajemy 1/3 pieniędzy, które dostawaliśmy wcześniej

-M4A1-S podrożało do 3100$, co raczej też odsuwa tą broń na boczny tor i ustępuje miejsca M4A4 - ta sama cena, lecz więcej naboi (szkoda, wolałem M4A1-S)

-Desert Eagle teraz kosztuje 700$, cena została zmieniona z 800$

-Aktualizacja dźwięku strzałów z broni TEC-9

-Poprawiono błąd pozwalający zobaczyć strzały M4A1-S w smoke'u

-Poprawiono bug związany z rozbrajaniem bomby w  niektórych sytuacjach np. fontanna na mapie de_cobblestone

-Naprawiono błąd, gdy gracz otrzymywał fundusze w 1szej rundzie, gdy nie powinien ich dostać

Po za tym:

-Nowe naklejki i music kit'y

-Motyw śniegu i innych elementów świątecznych na mapach

-Aktualizacja Traina (teraz to jest train 10/10)

-Asysty za zabicie swoich graczy nie liczą się teraz do tabeli wyników (tzw. scoreboard'a)

Hm, jak dla mnie aktualizacja fajna, lecz przesadzili trochę co do CZ'ki - zrobili z tej broni śmiecia, którym nikt nie będzie grał. Przyszedł czas na tec'a 9 i five-seven'a. Po za tym dziwi mnie to, że M4A1-S podrożała do 3100 czyli do ceny jej rywalki M4A4. Raczej M4A1-S też odpadnie na rzecz M4A4, na co wiele graczy już teraz narzeka, gdyż ok.75% społeczności grało wersją M4 "z tłumikiem". Dodatkowo czemu nie drożeje te cholerne AK47? Co jest ze stroną TT? 

Czekam na Wasze opinie. 

Przynajmniej, a nie bynajmniej. Te słowa mają całkowicie inne znaczenia, nie stosuj ich zamiennie...

Co do aktualizacji. Znerfienie CZ na plus. Urozmaici to rozgrywkę moim zdaniem.

Podniesienie ceny M4 też pewnie dużo nie wniesie, kto będzie chciał to zmieni. Ja np preferuję M4a1-s ze względu na większą celność ;)

To co zrobili z CZką, to śmiech na sali... Choć minie trochę czasu i ponownie dostanie buffa.

M4A1-S, ha, kogoś pogięło :). Spokojnie, stawiam 50zł, że niedługo cena spadnie, do powiedzmy, hmmm.... 3000$.

Nowy train? Nie dla mnie, stary był dla mnie najlepszy <3 :)

Na train nie gram. Co do CZ szkoda. Lubie czasem nia pograc, zobaczymy jak terax bedzie. Moze zmienie na FS :D Co do M4 z tlumikiem to szkoda slow... Nie lubie zwyklej M4 :(

Podoba mi się Train, fajnie to przerobili. Rzeczywiście gra nie jest już aż tak jednostronna, chociaż nadal łatwiej jest po stronie CT. Zmiana ceny M4A1-S - dziwne zagranie, różnica między AK a M4 wynosi teraz 400$. Zmiana CZ to dziwny ruch, chociaż teraz przynajmniej mam argument by znowu grać Five-SeveN'em. :)

Co do CZ sprawa jasna - OUT! Jeśli chodzi o M4 dla mnie jest różnica gram USP i grałem M4A1-S - broniami z tłumikami, teraz sam dźwięk M4A4 mnie rozprasza :> Bynajmniej fajne akcje z tec'iem się teraz "odpierdziela" :)

+nagle po tym patchu wolę stronę TT ^.^

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik