Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Krapsy

"fxy0 returns to Epsilon"

Polecane posty

Jak wiedzą weterani CS'a GO, do drużyny Epsilon, którą nie szczyci ostatnio skillem jak i formą powraca dawny gracz, mianowicie Joey "fxy0" Schlosser, która wcześniej odszedł z francuskiej drużyny z powodu swojego toksycznego zachowania (flame).

Według mnie, fxy0 to na prawdę silny gracz i być może jak za dawnych czasów pomoże Epsilonowi coś ugrać, bo na razie ciężko im idzie, nic chłopaki nie mogą ugrać, najbardziej szkoda Scream'a, tak btw :D

Obecnie skład francuskiej drużyny prezentuje się tak:

• Robin "GMX" Stahmer
  • Kevin "Uzzziii" Vernel
  • Adi "ScreaM" Benrlitom
  • Joey "fxy0" Schlosser 

Oczywiście fxy0 musiał zastąpić kogo w Epsilonie. Zastąpił on Christophe "SIXER" Xia, który go zastępował - jak widać chyba nie za dobrze :) Oby teraz z tą drużyną było coraz lepiej, bo nie dość, że jakoś na turniejach nie mogli nic ugrać, później sprawa z Sf'em itd. - myślę, że teraz będzie tylko do przodu. 

Sam uwielbiam oglądać styl francuskiej gry w CS'a - jak dla mnie najwyższy poziom, mimo tego, że wg 99% społeczności Fnatic lub Virtus.pro reprezentuję najwyższy poziom, nie mówię, że nie, ale lepiej mi się ogląda ScreaMa i paczkę w akcji lub całe LDLC "na propsie".

Co myślicie o przeszłej, jak i obecnej sytuacji Epsilonu? Jak teraz będą się reprezentowały, wg mnie "młode talenty"? Czekam na Wasze zdania na temat tej drużyny, "comeback'u" fxy0 oraz dość dawnym już VACu dla Sf'a

Pozdrawiam!

PS: Tutaj parę fajnych akcji fxy0 (o nim jest temat, to i jakieś jego "plejsy" podrzucę") :

1. https://www.youtube.com/watch?v=NaW7UDIbGW4
  2. https://www.youtube.com/watch?v=mDJOwbj1uzc

Fxy0 jako gracza bardzo lubię, dodał on świeżości tej drużynie, niestety wybuchowy charakter robi swoje. ;)

W każdym razie zgadzam się co do tego, że Scream zasługuje na dobrą drużynę i ja go widzę wracającego do Titan po banie KQLYego.

Wracając do tego nieszczęsnego Epsilonu, mam wrażenie, że nie ma ona przyszłości. Wydaje mi się, że jest to po prostu francuski średniak z dwoma gwiazdami pod postacią fxy0 i screama.

Jednak aby wszystko działało dobrze potrzeba czegoś więcej i sądzę i raczej każdy ze mną się zgodzi, że LDLC ma to coś. Tam każdy gracz ma swój wysoki poziom, a taktyka jest pięknie oszlifowana i dobrze skoordynowana. Bardzo lubię ich oglądać swoją drogą, po Virtus.pro to chyba mój ulubiony zespół.

Chociaż możliwe, że jeśli KennyS zająłby miejsce Smithzza i wszystko działało by jako jedna sprawna maszyna to widzę ich jako niezachwiane Top1 ogrywające z łatwością Fnatic.

Zobaczymy co pokażą w jutrzejszym meczu na na niemiecką formację PENTA. Mecz będzie rozgrywany w systemie bo3 (niestety mapy jeszcze nie są podane). Mam nadzieję, że Epsilon już z fxy0 oraz jak zawsze ze ScreaM'em da radę niemcom i ich spokojnie pokona, chodź kto wie. Penta może zaskoczyć tak samo jak w meczu na DHW z Team IBUYPOWER. We will see ;)

PS: @QuickCygan, co do SmithZza, lubię bardzo tego zawodnika i wolę go w "el de el ce" niż Kennego, chodź wiadomo, Kenny prezentuję troszkę wyższy poziom snajperki.

Mecz będzie ciekawy, nie ma co mówić. Co do Penty zmieniłem zdanie po meczu na IBP, gdzie zrobili z 13-2 na Inferno 16-13 (ct 14:0). Więc jednak Penta już także prezentuję wysoki pzm gry. Wg mnie mecz będzie wyrównany z lekką przewagą dla Epsilonu, bo... fxy0 ! :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Pacyf
      Witam! Wspólnie z kolegami ze szkoły organizujemy już III edycję naszego turnieju CSGO. Tym razem, nakręciliśmy trailer promujący turniej. Chciałbym zaprosić was do obejrzenia go i podzielenia się myślami na ten temat, oraz zaprosić na sam turniej który odbędzie się w maju! 

• Przez ShoTT
      Nazwa kanału / nazwa konta: ShoTT

Kilka słów o mojej osobie: Hej! Nazywam się Daniel i jestem obecnie w 3-ciej klasie technikum na profilu informatycznym. Od zawsze pasjonowałem się sportem (grałem w klubach zarówno w piłkę nożną, koszykówkę jak i trenowałem lekkoatletykę. Od czasu do czasu lubię obejrzeć również siatkówkę, piłkę ręczną czy żużel). Interesują mnie również wszelkie rzeczy związane z komputerem takie jak overclocking, składanie komputerów, naprawa komputerów i tego typu rzeczy (stąd profil w szkole taki a nie inny) oraz dosyć sporo pogrywam w różne gry komputerowe. Od kilku lat (na kilku kanałach) tworzę filmy na youtube oraz streamuje.

Tematyka kanału kanału: Zajmuję się nagrywaniem poradników do gry League Of Legends (wiele osób mówi, że owe poradniki - szczególnie do postaci są na bardzo wysokim poziomie, prawdopodobnie topowym w Polsce). Nagrywam również Counter Strike Global Offensive a w planach posiadam również Hearthstone - w skrócie gry e-sportowe).

O kanale: W świecie gier siedzę już dosyć długo. Zaczynałem od Tibii (około 3 lata gry) po czym przeszedłem na Metina 2 (około 6 lat gry zarówno na serwerze polskim -  topowa postać na serwerze 16 - wspólna gildia z Isamu jak i serwerach prywatnych). Obecnie zajmuje się nagrywaniem przeróżnych serii z gier e-sportowych wspomnianych wyżej. Jak wspomniałem wcześniej - zajmuje się nagrywaniem gier e-sportowych, tworze do nich poradniki jak i serię let's play. W League Of Legends gram od Sezonu 2, moją najwyższą osiągniętą rangą był Challenger. Wygrałem również nie jeden turniej jak i należałem do kilku organizacji. Jeżeli chodzi o Counter Strike - sporo pogrywałem w 1.6, zarówno na serwerach FFA, Deathrun, Surf jak i na najróżniejszych modach typu Diablo, COD czy Paintball. Na kilku serwerowniach posiadałem Administratora oraz [email protected] serwera jak i moderatora na forum.. W CS:GO gram od kilku lat, mam przegrane ponad tysiąc godzin, najwyższą rangą którą osiągnąłem był Global Elite. W najbliższych planach mam również nagrywanie Hearthstone'a - po wbiciu wysokiej rangi aby reprezentować w miarę wysoki poziom (obecnie 10 ranga). Zarówno na youtube jak i facebooku organizuje sporo konkursów (do wygrania do tej pory była np. oryginalna koszulka Fnatic oraz inne gadżety).

Polecane filmy:

► Jeden z najnowszych, najlepiej ocenianych poradników do postaci w Sezonie 5: 

► Jeden ze starszych, najlepiej ocenianych poradników do postaci w Sezonie 5:  

► Pierwszy odcinek z serii Zagrajmy w CS:GO: https://youtu.be/zLVepWB-Ygg?t=1s

Link do kanału: www.Youtube.com/ShoTTLOL

Link do facebook'a: www.Facebook.com/ShoTTLOL

Link do stream: www.Twitch.tv/ShoTTx

• Przez Kozi364
      Witam.Pozwalam sobie zamieścić krótką reklame:

LETSGAMEPOLSKA jest to projekt społeczności gamingowej
      mający na celu rozpowszechnienie polskiej sceny e-sportowej,
      a także zaprezentowanie nowości w sprzęcie komputerowym.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w naszej społeczności zapraszamy
      na naszego teamspeak'a (IP: letsgame.pl).

Oferujemy również darmowe kanały na naszym teamspeak'u.
      Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Część użytkowników tego forum mogła coś już o tym jakiś czas temu usłyszeć. Wszystkich chętnych zapraszam.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik