Skocz do zawartości
  1. Krapsy

Krapsy

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Pacyf
      Witam! Wspólnie z kolegami ze szkoły organizujemy już III edycję naszego turnieju CSGO. Tym razem, nakręciliśmy trailer promujący turniej. Chciałbym zaprosić was do obejrzenia go i podzielenia się myślami na ten temat, oraz zaprosić na sam turniej który odbędzie się w maju! 

• Przez ShoTT
      Nazwa kanału / nazwa konta: ShoTT

Kilka słów o mojej osobie: Hej! Nazywam się Daniel i jestem obecnie w 3-ciej klasie technikum na profilu informatycznym. Od zawsze pasjonowałem się sportem (grałem w klubach zarówno w piłkę nożną, koszykówkę jak i trenowałem lekkoatletykę. Od czasu do czasu lubię obejrzeć również siatkówkę, piłkę ręczną czy żużel). Interesują mnie również wszelkie rzeczy związane z komputerem takie jak overclocking, składanie komputerów, naprawa komputerów i tego typu rzeczy (stąd profil w szkole taki a nie inny) oraz dosyć sporo pogrywam w różne gry komputerowe. Od kilku lat (na kilku kanałach) tworzę filmy na youtube oraz streamuje.

Tematyka kanału kanału: Zajmuję się nagrywaniem poradników do gry League Of Legends (wiele osób mówi, że owe poradniki - szczególnie do postaci są na bardzo wysokim poziomie, prawdopodobnie topowym w Polsce). Nagrywam również Counter Strike Global Offensive a w planach posiadam również Hearthstone - w skrócie gry e-sportowe).

O kanale: W świecie gier siedzę już dosyć długo. Zaczynałem od Tibii (około 3 lata gry) po czym przeszedłem na Metina 2 (około 6 lat gry zarówno na serwerze polskim -  topowa postać na serwerze 16 - wspólna gildia z Isamu jak i serwerach prywatnych). Obecnie zajmuje się nagrywaniem przeróżnych serii z gier e-sportowych wspomnianych wyżej. Jak wspomniałem wcześniej - zajmuje się nagrywaniem gier e-sportowych, tworze do nich poradniki jak i serię let's play. W League Of Legends gram od Sezonu 2, moją najwyższą osiągniętą rangą był Challenger. Wygrałem również nie jeden turniej jak i należałem do kilku organizacji. Jeżeli chodzi o Counter Strike - sporo pogrywałem w 1.6, zarówno na serwerach FFA, Deathrun, Surf jak i na najróżniejszych modach typu Diablo, COD czy Paintball. Na kilku serwerowniach posiadałem Administratora oraz [email protected] serwera jak i moderatora na forum.. W CS:GO gram od kilku lat, mam przegrane ponad tysiąc godzin, najwyższą rangą którą osiągnąłem był Global Elite. W najbliższych planach mam również nagrywanie Hearthstone'a - po wbiciu wysokiej rangi aby reprezentować w miarę wysoki poziom (obecnie 10 ranga). Zarówno na youtube jak i facebooku organizuje sporo konkursów (do wygrania do tej pory była np. oryginalna koszulka Fnatic oraz inne gadżety).

Polecane filmy:

► Jeden z najnowszych, najlepiej ocenianych poradników do postaci w Sezonie 5: 

► Jeden ze starszych, najlepiej ocenianych poradników do postaci w Sezonie 5:  

► Pierwszy odcinek z serii Zagrajmy w CS:GO: https://youtu.be/zLVepWB-Ygg?t=1s

Link do kanału: www.Youtube.com/ShoTTLOL

Link do facebook'a: www.Facebook.com/ShoTTLOL

Link do stream: www.Twitch.tv/ShoTTx

• Przez Kozi364
      Witam.Pozwalam sobie zamieścić krótką reklame:

LETSGAMEPOLSKA jest to projekt społeczności gamingowej
      mający na celu rozpowszechnienie polskiej sceny e-sportowej,
      a także zaprezentowanie nowości w sprzęcie komputerowym.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w naszej społeczności zapraszamy
      na naszego teamspeak'a (IP: letsgame.pl).

Oferujemy również darmowe kanały na naszym teamspeak'u.
      Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Część użytkowników tego forum mogła coś już o tym jakiś czas temu usłyszeć. Wszystkich chętnych zapraszam.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik