Skocz do zawartości

Polecane posty

Hej wszystkim. Wiem,wiem to kolejny taki temat na tym forum ale rynek ciągle się zmienia i trzeba zmieniać się w raz z nim. No dobra a teraz do rzeczy. Poszukuje dobrej karty graficznej takiej żeby uciągała gry na wysokich ustawieniach wraz z nagrywaniem w 60fps. Mój budżet na kartę to 1000-1100 zł. A druga rzecz to jaki pad polecacie do grania w FPS i RPG/MMO. Tak gdzieś do 200zł.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Pad do MM?. To raczej nowość, chyba ze masz na myśli taka mała klawiaturę z macrami. W każdym innym przypadku to raczej awykonalne. Pad ma za mało przycisków żeby obsłużyć pełen interfejs jakiegokolwiek mmo

Pad do MM?. To raczej nowość, chyba ze masz na myśli taka mała klawiaturę z macrami. W każdym innym przypadku to raczej awykonalne. Pad ma za mało przycisków żeby obsłużyć pełen interfejs jakiegokolwiek mmo

W sumie prawda. Mam aktualnie Razer Onza więc MMO odpada. Pad ma służyć do gier tj. Battlefield, Skyrim czy Assassin's Creed.

Mi tam się najlepiej gra z padem od Xboxa 360 podłączonym do kompa, nie będziesz żałował wyboru ;)

Potwierdzam. Tak się gra świetnie :D

Szkoda tylko że nie wszystkie gry pad obsługują. Ale większość tak  :)

Wybór jest pomiędzy GTX770 a R9 280X/285.

Nie będę tutaj wchodził w dyskusję która jest lepsza, bo jak wiadamo, jest to niekończąca się debata. Radeon oferuje więcej VRAM (3GB vs 2GB) i posiada wsparcie MANTLE. GTX-y mają z drugiej strony CUDA/Physx (Tak to sie pisze?) i nVidia Workshop.

Osobiacie polecam do doplacic 100-150 zl do Radeona 290, ktory jest o wiele wydajniejszy od oby wyzej wymienionych kart albo kupic go juz teraz, ale uzywke.

Dobra temat do zamknięcia. Zdecydowałem się na Gigabyte GTX 770 4gb. Czemu? Ponieważ poprzednio miałem radeona i kapsuł mi tyle krwi,że zdecydowanej się na starą dobrą Nvidie. No to czekam teraz na 27 Grudnia :-)

Pozdrawiam was

Dobra temat do zamknięcia. Zdecydowałem się na Gigabyte GTX 770 4gb. Czemu? Ponieważ poprzednio miałem radeona i kapsuł mi tyle krwi,że zdecydowanej się na starą dobrą Nvidie. No to czekam teraz na 27 Grudnia :-)

Pozdrawiam was

To ze ci napsul jeden krwi to noe znaczy, ze wszystkie sa zle:) Doradza Radka, w tej cenie wydajniejszy :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Baran
      Siemanko ja jestem BARAN z ksywy oraz zachowania ! ;D

To mój pierwszy filmik. Nagrywane sceny zostały Telefonem ;D (tak w kilku momentach auto focus dał się we znaki)
      Obraz nie jest Ostry, ostry ale wystarczający jak na start. 

Dobra... nie umiem pisać wstępów wiec... Konkret 
      Co myślicie o filmie pod względem technicznym ?

• Przez KaroleczeQ
      Witam mam problem z nową kartą graficzną Palit 1070 8gb (256bit). Otóż gdy podłączam kartę do płyty głównej (starej z Gigabyte) obraz zatrzymuje się na  obrazie z płyty głównej, po chwili wyłączają się wiatraki karty i gaśnie obraz z monitora i wyświetla się komunikat No SignalDetected. BIOS nie chce się otworzyć ( prawdopodobnie potrzebuje przejsciówkę z usb na ps2 do klawiatury) Dodam że na starej karcie wyświetla się BIOS ale jak napisalem klawa nie dziala  Co z tym zrobić?
    • Przez AdamXD
      Witam. Mam problem. Kupiłem dziś r9 290 od asusa używaną, ale widziałem, że działała, więc u mnie też powinna. Podłączyłem wszystko tak jak być powinno (akurat to umiem xD) i nie wykrywa mi karty graficznej, tylko integrę, mimo, że kabel HDMI jest podpięty pod kartę. Pomocy! Dodam: Procesor i5 4690, płyta msi81m-p33, 8gb ram, windows 7 home premium    (ROZWIĄZANE)
    • Przez Hvba111
      milion pięćset sto dziewięćsetny temat
      z racji, że słabo się znam potrzebuje pomocy
      budżet do 2000zł
      złom aktualny:
      procesor: i3 4130
      płyta główna: Asrock H81M
      ram: 8GB Crucial 1600
      GPU: Gefore GTX 750Ti 2GB
      Zasilacz: Thermaltake smart se modular 530
      Obudowa Zalman z1
      HDD jakiś WD 500gb 5500obr
      Monitor: FHD
      proszę o propozycje co by tu zamienić itd

http://www.morele.net/procesor-intel-core-i5-4460-3-20ghz-lga1150-box-bx80646i54460-haswell-refresh-636603/ i
      http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-gtx960-windforce-2x-4gb-gddr5-128bit-2xdvi-hdmi-3xdp-gv-n960wf2oc-4gd-725164/
      wystarczy czy płytę główna też trzeba ?

poebalem dział trzeba przenieść

Przeniesione. //Fuzzik
    • Przez Nebaan
      Witam,
      Od jakiegoś czasu gram sobie w ostatnio popularną gierę jaką jest Rocket League. Jednak podczas jednego meczu nagle coś mi się stało z padem, "odłączył się" i "podłączył" ponownie. Po tym zdarzeniu zaczął dziwnie działać. Jakby na odwrót. Przycisk "A" działa jak "B", "RT" jak "RB", "LB" jak "LT", drążki również działają na odwrót. Sytuacja tyczy się tylko Rocket League. Liczę na szybką pomoc. Jestem nowy na tym forum i mam nadzieję, że tu otrzymam pomoc.

Pozdrawiam,
      Nebaan

PS. Pad to Logitech Rumblepad 2

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec