Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RoxeD

Przed zakupem.

Polecane posty

Witajcie! Mam w planach kupno nowego komputera i chciałem was prosić o pomoc/poradę. :)
Konfiguracja:
HD: Seagate Barracuda 1TB
SSD: Samsung 840 Series 120GB
Procesor: i7 3770k
MOBO: MSI Z77 Mpower
Grafika: Radeon HD 7970 Vapor-X GHz Edition
Zasilacz: Pc Pure Power 730W
Chłodzenie: Thermalright HR-02 Macho
Case: Fractal Design Define R4

To tyle i moje pytanie, brać HD 7970 czy Gtx 670? Nie ma mowy o Gtx 680, bo troszkę za duża cena. Dzięki z góry za pomoc. :)

No właśnie dużo czytałem o tym, ale zawsze jest kilka osób, którę twierdzą, że jednak Gtx 670 lepszy i wydajniejszy. I jeszcze jedno, chciałbym zakupić drugi monitor, bo mój aktualny ma 1680x1050 a z takim sprzętem to wielka szkoda. :) Jaki polecacie? Żeby też nie przepłacić za dużo.

Hmm, nie wiem, mieszkam we włoszech, więc nie więcej niż 150€ to będzie jakieś 600zł.
I jeszcze ram, brać 4x4GB czy 2x8GB? :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Konrad1368
      Cześć! Zastanawiam się czy jest możliwość podłączenia xbox'a do tego monitora ASUS VW223D, który nie posiada wejścia hdmi.
      Jedyne wejście jakie jest to vga. 
      Myślałem nad zakupem przejściówki vga na hdmi i tutaj właśnie zadaje sobie pytanie  czy to w ogóle zadziała? 
      Monitor ma już troche lat.
      Nie znam się na tym za bardzo dlatego wolę zapytać zanim wydam bezsensownie pieniądze  :/ 
      Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
    • Przez PowerOfAnger
      Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych
      zachęcam do wizyty na moim kanale gdzie znajdziecie całą masę różnorodnych treści od gier, poprzez książki, paczki niespodzianki, zagadki logiczne, nowinki technologiczne aż po sprzęt elektroniczny.
      Największe treści na moim kanale to gry video z racji ich ogromnej dostępności. Serie staram się prowadzić wczuwając się w historię przedstawioną przez twórców by lepiej się taką historię oglądało. Nie zabraknie również wszelakich komentarzy i śmiesznych sytuacji. Znajdziecie tu rónież paczki niespodzianki typu LootCrate czy Pixel-Box gdzie nigdy nie wiadomo jakie gadżety znajdą się w środku (od figurek po kubki tematyczne).
      Mam nadzieję, że po odwiedzinach zostaniecie na stałe i będziemy wspólnie tworzyć świetną społeczność
      Pozdrawiam i do zobaczenia!

Link do kanału:
      https://www.youtube.com/channel/UC2A4pD9XlUPrdN366vilp3A
    • Przez trevorPL
      Cześć,
      chce kupić komputer - piec + 2 monitory (myślę o max. 24 - aktualnie macbook air 13) + klawiatura + mysz + mikrofon + kamera - budżet ok. 7000 pytanie czy zwiększając budżet o ok. 500zł dużo zyskamy na wydajności ?
      Komputer będzie służył do montażu - obecnie montuje w adobe premiere oraz do grania i streamowania.
      Z tego co się zorientowałem potrzebuje grafike z CUDA - która wspomaga renderowanie video. W związku z sytuacja z kryptowalutami - pytanie czy uda się coś ugrać.
      Potrzebuje system operacyjny
      Mysz myślę o steel series rival 110, a mikrofon novotec nc-1.

Fajnie by było :
      - gdyby obudowa miała jakieś okno + LED
      - gdyby chłodzenie było pasywne (w miarę ciche)

Pozdrawiam trevor

• Przez Liquirion
      https://www.youtube.com/channel/UCyhjHeJB233BNnQ-mwNf2zw
      Zapraszam na mój skromny kanał poświęcony, jak narazie, w pełni grze Rocket League. Staram się dodawać odcinki jak najczęściej mogę, jestem skłonny do jakiejkolwiek współpracy (:
      Pozdrawiam, miłego oglądania

• Przez Kapitan Frost
      Witam mam problem z grą Rust gra nie włącza się ale od razu jest brak odpowiedzi 
      -Spełniam wymagania sprzętowe
      -robiłem spujność plików gry 
      -reinstalowałem gre 
      -reinstalowałem steama

Tak to wygląda

https://www.youtube.com/watch?v=6_kk33YDXO0

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator