Skocz do zawartości
TheFojtuch

Jakie słuchawki wybrać?

Polecane posty

Witam mam dylemat odnośnie wyboru słuchawek moje dwa typy to Logitech g35 lub Logitech g930 mógłby mi ktoś doradzi jakie są lepszy czy jest jakaś różnica miedzy niemi poza  tym że jedna są przewodowe a drugie nie?

Mam g35. Osobiście mogę polecić, może nie ma za bardzo idealnego brzmienia ale nadrabia sobie 7.1 surround sound. Bardzo dobrze pozycjonuje dźwięk, oraz tłumi dźwięki z otoczenia. Mikrofon również ma ok. Tak więc ja osobiście polecam G35. Co do g930 niech się najlepiej wypowie ktoś kto je ma, lub poszukaj opinii na temat tych słuchawek. 

Osobiście z tych 2 słuchawek proponuje Ci g35. Ma je mój kolega i gdybym posiadał więcej funduszy sam bym je kupił. Osobiście mam Prestigio PHS3 i na nie nie narzekam.

HnS    0

Osobiście polecam ci Logitech g35, co prawda ja nie jestem posiadaczem tych słuchawek ale szwagier posiada je, i gdyby nie ta cena to bym na pewno je kupił. Po przesłuchaniu paru piosnek i pograniu w parę gier, polecam w 100 %.

Pozdrawiam

Wojciech HnS Hajnas

G35 lub coś od Plantronicsa z serii Gamecom, najlepiej coś z "siódemek"

@up jak dla mnie 380 wyglądają niepewnie ;P ja korzystam z 367 (szczęście chciało żebym kupił je jakis tydzień przed wycofaniem ich z rynku ;P)

Jeśli szukamy czegoś do 100zł to polecałbym Superlux'y HD681 i do tego oddzielny mikrofon. Jakością dźwięku biją większość modeli do takiej ceny a nawet niektóre powyżej. Polecam poczytać recenzje, jest ich dosyć sporo w sieci. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik