Skocz do zawartości
GameMaster

Zmiany, zmiany - ISS powraca czy to tylko odgrzebywanie starych śmieci?

Polecane posty

 Od długiego czasu nic w grze się nie zmieniało. Przez praktycznie pół roku deweloperzy nie dawali znaku życia, nie wprowadzali żadnych zmian do gry. Jaka była tego przyczyna? Czy myśleli o porzuceniu gry ? Tego nie wiemy, jednak mam nadzieję, że pieniądze wydane na grę nie pójdą tak do końca w błoto...
Przedstawiamy w skrócie zmiany jakie nastąpiły w całym miesiącu LISTOPAD.


Patch 07.11.2014

- natychmiastowe ożywienie postaci, bez jakiejkolwiek opłaty
- zmniejszono cooldowns o 2-3 sekundy
- przywrócono poprzednie wejścia na lotnisko ( dziury w płocie etc )
- powrócono starą muzykę do menu głównego - prędzej czy później wiedziałem, że to nastąpi teraz jeszcze dodać muzyczkę w grze i wracamy do punktu wyjścia  bober.gif
- poprawiono kolizje atu
- wytworzone bandaże leczą 40% zdrowia, wcześniej leczyły tylko 20%


Patch 19.11.2014

- wprowadzona mapa Caliwood
- brak pojazdów ( może pojawią się z czasem )
- dodano zombie + biegające zombie
- zabite zombie zostawiają po sobie przedmioty
- spawn przedmiotów tylko w 3 miastach : Caliwood, San pavel, West oaks
- usunięto mosty
- optymalizacja mapy : wywalono część wraków aut
- safezone na lotnisku


Patch Fix 20.11.2014

- poprawki plików dźwiękowych
- usunięto część zbędnych ogrodzeń
- optymalizacja zombie
- dodano więcej miejsc do naprawy
- poprawiono oświetlenie


Patch 25.11.2014

- nowe serwery Hardcore, śmierć= strata wszystkiego
- usunięto serwery Trial
- zmniejszono liczbę serwerów Colorado dodając w ich miejsce nowe z Caliwood
- tylko jeden serwer Veteran Colorado i jeden Caliwood
- na mapie Colorado dodano wejścia w ogrodzeniu na lotnisku i poprawiono poruszanie się zombie
- na mapie Caliwood usunięto zombie z placu budowy (centrum) i poprawiono spawn graczy
- broń: kusza posiada teraz 5 strzał


Serwery Harcore:
- konieczne jest stworzenie nowej postaci
- śmierć jest jednoznaczna z utratą wszystkiego, postać musimy założyć na nowo
- postać Hardcore gra tylko na serwerach HC, loot zostaje też na serwerze
- GI jest wyłączone
- MP wyłączony
- sejfy wyłączone
- stoły naprawcze wyłączone


Serwery Sronghold:
- powrócono Dev Event Servers 1 & 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic ciekawego i nadal wszystko leci w stronę ciągłego, bezmyślnego deathmatchu. Kiedyś WarZ miało fajny klimat, ciekawie się oglądało Rocka, Grabę i resztę ekipy, a teraz nie mogę już patrzyć na tą grę. Moim zdaniem nawet nie ma sensu za bardzo ściągać tych wszystkich patchy. Dodatkowo, gdy wyjdzie w 2015 roku H1Z1, WarZ zwyczajnie polegnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z czym ma polec? ISS/WarZ już nie istnieje....

Twórcy sami wypowiadali się, że chcą stworzyć to wszystko na nowo.... i zapewne ta przerwa jest związana właśnie z tym. Lepiej poczekać na nową/szą wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym pisałem jakiś czas temu: http://forum.jarock.pl/index.php?/topic/5829-infestation-jako-nowa-gra/. Jak co ma paść? WarZ. Ile można się naparzać w tych samych lokacjach, używać tej samej broni i tych samych bugów? Gra już od dość dawna nie jest wiele warta pod względem contentu. Zrobili z w miarę dobrej gry typowy deatchmatchowy crap, więc śmiem wątpić w to, że ich kolejny produkt może być zdecydowanie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tam, gra miała swój smaczek, nadal ma jednak w małym procencie. Z moim zaobserwować wczoraj sam postanowiłem sprawdzić co i jak w tej grze funkcjonuje, zombie jakie były takie są jesli ktoś grał to wie (czasami przenikają przez siebie zadając nagle cios) ale to przypadki kiedy walczy się z  4 zombie na raz z broni male ... cziterów jak na godzinę gierki na tych modach HARDCORE nie ma, a przynajmniej nie widać ich tak jak było to poprzednio.... strzały z 3km przebijające ściany i śmierć od pierwzego trafienia.

Moim zdaniem wprowadzenie pierwszej osoby sporo zmieniło i tak powinno być od początku bo teraz trudno się przestawić grając na trzeciej a tu teraz tylko pierwsza no ale jakieś swoje duże plusy to ma.

Jednak jeśli ktoś chce kupić tą grę to radzę jedynie czekać na propocje -75% na steam w innym przypadku bym nie kupował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do WarZ nie wprowadzisz jednak tego, co ma DayZ - Hero. NIGDY nie trafiło mi się, by ktokolwiek do mnie podszedł i powiedział coś innego, niż wyzwiska. Gdy ja próbowałem podejść do kogoś, kto nie miał broni i zagadać, zrobić teama czy coś, to ta osoba nagle lognęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

 • Podobna zawartość

  • Przez Himiodzio
   Witajcie

   Nadszedł czas upałów i wraz z nim kilka zmian na forum :).

   Dnia dzisiejszego wprowadzona została opcjonalna weryfikacja dwuetapowa, odbywa się ona za pomocą Google Authenticatora.
   Jest to opcja dająca Wam większą ochronę konta i zgodnie ze wcześniejszymi planami, dziś jesteśmy w stanie Wam ją udostępnić.
   Zabezpieczenie to można włączyć w ustawieniach konta (ustawienia konta -> Ochrona Konta, później postępować zgodnie z komunikatami jakie zostaną wyświetlone).


   ----------------------------------------
   Dzisiejszego dnia została również dodana opcja szybkiego logowania i założenia konta za pomocą facebooka.
   Jeśli ktoś nie lubi bawienia się z potwierdzeniami konta poprzez użycie emaila, dziś może proces przyspieszyć rejestrację logując się za pomocą swojego konta FB.
   Obecni użytkownicy również mogą sparować swoje konto z facebookiem i mieć możliwość szybkiego logowania - całość znajdziecie w ustawieniach konta (ustawienia konta -> Facebook, dalej postępować zgodnie z komunikatami).

   ----------------------------------------
   Dział związany z serwerami przeszedł aktualizację, pomału też zaczęliśmy pracę nad systemem serwerowym (o tym również na dole).
   Obecnie strefa serwerowa jest otwarta dla każdego użytkownika, od dziś każdy będzie mógł reklamować swój serwer - cały dział obejmuje regulamin forum i specjalnie stworzony regulamin działu związanego z serwerami.
   ----------------------------------------
   Zaszło też dziś parę małych zmian na forum w działach:
   Giełda została połączona w jeden poddział w którym od dziś będzie można tworzyć tematy z możliwością sprzedaży, wymiany i oddawania rzeczy (regulamin giełdy został również ujednolicony do całości). Do działu giełdy został przeniesiony poddział związany z promocjami na dane rzeczy. Do działów "Umówmy się na wspólną grę!" i "Biblioteka gier" został dodany nowy poddział związany z Fortnitem. Zmieniła się kolejność rozmieszczenia poddziałów w strefie IzakTV i Strefie Technicznej ----------------------------------------
   Jeśli chodzi o struktury ekipy forum nadeszła mała zmiana.

   Z ekipy moderatorów "zwolniony" został Kubox z powodu braku aktywności. W tym miejscu również chciałem bardzo podziękować mu za cały dotychczasowy wkład we wcześniejszej wersji forum. Liczę, że cała nasza współpraca będzie miło wspominana przez każdego z nas.

   Do obecnej ekipy moderatorów przechodzi Glock, który zostaje awansowany z funkcji moderatora działu. Glock od ostatniego czasu jest bardzo aktywny i wypełniał swoje obowiązki moderatora działu w 100%. Gratulację i liczę dalej na Twój wielki wkład w pomoc :).

   ----------------------------------------

   W tej chwili również powstał temat w którym każdy z Was może dopisać swój pomysł/przemyślenia odnośnie technicznych aspektów na forum. Wiele rzeczy możemy nie widzieć i liczymy, że wspólnymi siłami, uda nam się rozwinąć technicznie forum na jak najwyższy poziom.
   --->Link_do_tematu<---

   ----------------------------------------

   Obecnie planowanych jest kilka rzeczy, poniżej możecie zapoznać się z rzeczami nad którymi zaczynamy pracę:
   System streamów
   Planujemy w najbliższym czasie przemienić temat odnośnie reklamy streamów na ten związany z YouTube. Całość ma być rozwinięta na podobnych zasadach jakie zostały przyjęte w poddziale YT z jedną małą różnicą. Chcemy dać możliwość aktywnym użytkownikom na małe wybicie się poza ramy działu - dodamy opcję z widniejącymi aktywnymi streamami.
   Każdy użytkownik będzie miał możliwość wejść na jeden z aktywnych streamów widniejący w okolicach prawej strony forum. Całościowo system oparty będzie na systemie nagród, tylko aktywny użytkownik będzie miał możliwość zostać dopisanym do listy streamów możliwych do zobaczenia jako odnośnik do danej platformy.

   Przykład rozmieszczenia ze strony hltv.org
     System aktywnych serwerów
   System będzie podobny do tego ze starej wersji forum. Aktywni użytkownicy, serwery współpracujące będą miały możliwość zostania dopisania do specjalnej listy serwerów. Użytkownicy będą mieli możliwość sprawdzić i zarazem dołączyć do jednego z wybranych przez nas serwerów.
   Obecnie całościowe działanie tego systemu jest jeszcze w fazie planowanie, bardzo możliwe, że zastaniecie go w trochę innej formie - jesteśmy też cały czas otwarci na dyskusję.
     Współprace
   Myślimy nad nawiązaniem współpracy z osobami związanymi z danymi działamy, przykładowo z kimś zajmującym się działem mobilnym, tak, aby mógł działać na udostępnionym dla niego dziale. Całość jest obecnie w fazie planowania, więc wszelakie sugestie, pomysły będą przydatne.
     Integracje
   Chcemy udostępnić Wam możliwość większej integracji na forum, myślimy obecnie nad możliwością połączenia swoich kont gier, stworzenia specjalnych stref użytkownika i czegoś w rodzaju chatboxa z kanałami.
     Działy na forum
   Obecnie mogę napisać, że będzie parę zmian, o całości będzie trochę szerzej w przyszłym newsie.  
   Obecnie to tyle, cały czas żyjemy i cały czas staramy się działać :).
   Himiodzio
  • Przez Himiodzio
   Witajcie na FORUM 2.0

   Na samym wstępie chciałbym przeprosić osoby oczekujące na start forum już tydzień temu - z powodów "wyższych" musieliśmy opóźnić start o kolejne 7 dni. Liczę, że wybaczycie nam ten dodatkowy tydzień, w zamian mogliśmy posiedzieć nad "szczególikami" i jak najbardziej oddawać Wam forum, które powinno działać bez zarzutu :).

   Nigdy nie spodziewałem się, że uda się wreszcie dojść do miejsca, kiedy mogę śmiało napisać, że forum dostaje drugie życie.
   Udało nam się przemienić forum na forum wielotematyczne (z nastawieniem jednak na gaming) razem we współpracy z IzakTV!
   Nie będę przeczył, że dalej jest to stare forum... Jednak ubrane w nowe szaty, w "nowym miejscu", z nowoczesnymi zabawkami i nowymi przyjaciółmi .

   Uwierzcie, że dla mnie jest to ważny moment, bo ekipa którą udało się zebrać, wykonała masakrycznie dobrą robotę!
   To forum by nie wyglądało i działało  bez kilku osób - jestem potwornie dumny, że udało się złożyć taką ekipę.

   Możecie mi wierzyć, że pracowaliśmy nad forum do ostatnich dni (samo tło zamieniliśmy na 100000razy lepsze ostatniego dnia, Kien jesteś mistrzem!).

   Jedyne co mi pozostaje, to oddać Wam do dyspozycji obecne Forum - Ja,Rock!/IzakTV!
   Liczę, że będzie się nam tutaj dobrze żyło :).


   Jakby wystąpiły jakieś problemy, zgłaszajcie nam to - pracowaliśmy nad wszystkim, próbowaliśmy doprowadzić całość do perfekcji, lecz jesteśmy ludźmi... Mogliśmy coś ominąć ;).


   Dziękuję wszystkim za podtrzymywanie życia forum przed zmianą i z góry dziękuje każdemu kto tutaj przybędzie, razem tworzymy coś wspaniałego!


                                                                                                                     FORUM 2.0 JUŻ LIVE!
    
  • Przez Doragorn
   Witam. Ostatnio pobrałem na nowo Infestation i mam problem, gdyż kiedy wybieram serwer i dołączam do niego ładownie jest troszkę przydługie ale koniec końców, dołącza mnie do niego, pokazuję mi się HUD i wyrzuca mnie z niego po czym widzę komunikat "zostałeś odłączony z serwera" lub "przekroczono czas dołączania do serwera". Nie wiem gdzie leży problem dodam że, mam 2Gb ram-u ale gdy kupiłem grę w wersji beta i jakiś czas po jej wydaniu nie miałem żadnych problemów z grą nawet po zmianie z WarZ na ISS :c. Jest możliwość że, problem leży że gra nie jest połączona ze steamem? Z góry serdecznie dziękuję za pomoc  
  • Przez Webber
   Witam wszystkich forumowiczów i osób zaangażowanych w projekt Ja, Rock!
    
   Postanowiłem założyć temat zbierający wszystkie Wasze pomysły i propozycje które będą dotyczyły zmian i nowości na forum. Słońce coraz wyżej i mocniej świeci nam nad głowami, zaczynają się wakacje i wolny czas od szkoły, więc czas uporządkować również forum które ostatnimi czasy trochę zaschło i potrzebuję orzeźwiających zmian. Modyfikacja regulaminu, podpięte nieaktualne tematy, opisy i ogłoszenia w działach, stare nieruszane od miesięcy wątki które czas najwyższy ogarnąć i edytować, reorganizacja forum - to wszystko wymaga zmian, ulepszeń i czekam na Wasze propozycje. Propozycje przeróżnych modyfikacji na forum również będą rozpatrywane. 
    

    
   Jeśli macie jakieś zastrzeżenia, własne pomysły czy niespełnione kwestie odnoszące się do forum, proszę o napisanie ich w tym wątku zbiorczym.
    

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×