Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam wszystkich!

Natchnęło mnie żeby spróbować zrobić koszulkę ze swoją grafiką. Pomyślałem, że może zrobiłbym jakieś koszulki specjalnie dla użytkowników tego forum. Jak miałoby to wyglądać? Chciałbym jakoś połączyć logo forum i login użytkownika który skusiłby się na taką koszulkę. Załóżmy, że ja chciałbym taką koszulkę to miałbym koszulkę ze swoim loginem, wiadomo o co chodzi :D Chciałbym poznać Wasze opinie. Może to jest durny pomysł a może nie.

Czekam i pozdrawiam :D

Też dobry pomysł! Co do grafiki jaka ma być na koszulkach będziemy jeszcze myśleć i czekam na zdanie reszty użytkowników :D

Też dobry pomysł! Co do grafiki jaka ma być na koszulkach będziemy jeszcze myśleć i czekam na zdanie reszty użytkowników :D

Jak dla mnie bomba.

Powiedzmy, że już kiedyś to proponowałem. Też cały czas chodzi mi ten pomysł po głowie, ale nie ma grafika, by to zrealizować. Pomysł na koszulkę mam. Jak masz skype, albo TSa to chętnie opowiem jak to widzę. 

Koszulki to fajna sprawa. Jak są jakieś imprezy typu IEM czy coś, to fajnie jest się wybić z tłumu.

Mam pozwolenie z samej góry, z Kuboxem zaczynamy brać się za to. Kubox już dobre kilka miesięcy temu wspominał o tym, ale jakoś stanęło w miejscu, ale teraz ruszymy z kopyta. Tak więc może już nawet na mikołajki koszulkę będzie można normalnie kupić :).

Obecnie jeszcze nie wiadomo, na razie mam milion pomysłów w głowie. Możemy zrobić kilka projektów i każdy kupi taką jaka mu się podoba ;).

Mogę cos w stylu z mojego filmiku wyżej? :D

Ogólnie bardzo podoba mi się ten napis z tyłu. Duże logo Ja,rock. Można je też dać na przód koszulki a z tyłu nick. Co do Twojego pomysłu, to ten przód taki sobie jest. Trzeba by nad tym popracować. Napisz w czym to robiłeś ?

Ogólnie bardzo podoba mi się ten napis z tyłu. Duże logo Ja,rock. Można je też dać na przód koszulki a z tyłu nick. Co do Twojego pomysłu, to ten przód taki sobie jest. Trzeba by nad tym popracować. Napisz w czym to robiłeś ?

Robiłem to na szybko przez zdalny pulpit i tablet.

Tez myślę, że nad przodem by trzeba było popracować :) Ale chciałbym coś podobnego :)

Robiłem to w sony vegas pro :P

Obecnie taka koszulka mogłaby trafić na sprzedaż, kombinowałem więcej, ale wyglądało dupawo. Co do personalizacji nick/avatar można, ale trzeba by było pisać do mnie i ja bym oddzielnie musiałbym dla kogoś to robić i cena by o 10 zł by szła w górę, bo za każdy napis/zdjęcie koszulka drożeje o 10zł. Jak macie jakieś inne fantazje z forumową koszulką to pisać do mnie i pokazać projekt :).

"Zakaz hotlinkowania". A tak powazniej nie uwazacie, ze isc w ludzi (szkola,uczelnia,praca) z koszulka JaRocka, nickiem i ew avkiem to lekka przesada? Rozumiem gaming (ba sam mam z 1/3 jak nie wiecej koszilek z gier), ale forumowe to wg mnie juz troche za duzo :)

krol, mógłbyś jak najbardziej, ale trzeba by było trochę formalności załatwić bo nie kłamiąc cupsell zostawia wiele do życzenia :) No panowie, wypowiadać się :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez zaricha12
      Cześć ! Tak jak w tytule szukam grafika komputerowego do wykonania prac typu (logo,avatar,miniaturki i layouty). Co do płatności (przelew) . Możliwa współpraca na dłużej.
      Jesteś chętny ? napisz a na pewno się dogadamy
    • Przez xMatwiej

Projektowanie graficzne - retusz zdjęć, broszury, ulotki, wizytówki, okładki albumów płyt, coverarty na YouTube, bannery, avatary, overlay'e na stream, porady i więcej.

• Przez chrzanu
      Witam potrzebuje cały layout na twicha bannery/loga etc, zdj w tle na yt/fb.
      Płatnośc przelewem.
      kontakt : https://steamcommunity.com/profiles/76561198108823888/

• Przez MG Solution
      Witam, oferuję swoje usługi z zakresu grafiki/motion graphic/video zajmuje sie tym zawodow jestem w stanie wykonać cała oprawe graficzne kanałów na yt, Logo, intro, video. Po więcej informacji proszę priv prześlę swoje portfolio do podglądu.
    • Przez THEStalker_1337
      Witam wszystkich
      Od około roku zajmuje się grafiką czyli bannery na YouTube czy grafiki na Fanpage!
      Jak ktoś byłby zainteresowany to zapraszam na PW! lub najlepiej TS3 (acpajace.pl) i w nicku wpisz Stalker będę wiedział ze ty do mnie!
      Bannery na YT oraz różne grafiki robię odpłatnie!
      Cennik:
      Banner+Avatar -20 PLN
      Miniaturka-10 PLN
      Grafika na Fanpage-5-10 PLN
      Grafka na Strone WWW-5-10 PLN
      A tu kilka moich prac!
      Bannery

Miniaturki

Grafika na fanpage

Grafika na strone WWW

Dzięki za uwagę !

Legenda grup: